MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

MO Radlice - stížnost na vedení organizace

Diskuse k bleskovce MO Radlice - stížnost na vedení organizace

Autor diskuse: tomK78 ®4.12.2012

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 23 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Mrknato - ® Po 10.12.2012 23:44:16
nofish >> Je to celý pokec, o čem jiném, pikantním by jsi se chtěl bavit? Pak skutečně pan jednatel ing. Štípek měl pravdu, když říkal, že členi nějaké svazopapírování nebaví a nezajímá. AntiRadlice to na papíře měli a bylo jim to........ přišlo 42 kousků....... 15:27, to je rugbyové scóre......
N Mrknato - ® Po 10.12.2012 23:29:16
computerfish >> Na hrad s Vámi.... for president
N nofish - ® Po 10.12.2012 23:00:31
Mrknato >> Říkám ti to naposledy :-) Už mě to nebaví. Dej to celé na papír, udělej si vystoupení v TV, v rádiu. Takhle mě to fakt nebaví. Tuny a tuny textu defakto o tech věcech a furt dokola... Navrhni svazu nějaké jednodušší řešení celé jeho funkčnosti a je to :-) Jestli víš, že nějaká část svazu vyloženě porušuje zákony, no tak je bonzni. Jde o prd, o ni to stejně uplatí a ukecají, ale bude sranda. Pokud porušují stanovy tak to samé. A pokud je vše jenom "na hlavu", tak vítej v ČR.
V něčem máš pravdu, ale na druhou stranu, tohle už je nemoc. Zaseklé myšlení. Konstatování stavu. Tak si jako první najdi všechny důvody proč je, to co je, tak jak to je. Sám to taky moc nechápu, ale historii ČRS kvůli tomu studovat nebudu. Protože různé věci jsou odlišné i v rozdílných ÚS.
N computerfish - ® Po 10.12.2012 22:50:21
Mrknato >> Na to pravomoc nemám. A kdybych, měl stejně bych vás nedelegoval. Zatím jste nic nevymyslel, co byste tam přednesl a mělo to hlavu a patu. Zkuste to, a někdo z MRKu vás třeba doporučí.
N Mrknato - ® Po 10.12.2012 22:37:08
computerfish >> Když mě delegujete na konferenci, tak tam určo vystoupím, vy šibale....

Smysl této bleskovky i mých vyjádření míří jedním směrem. Možná nám zadavatel této bleskovky nesdělil, co by jako on, když by z koupě kvelbu se slevami sešlo, za ten megáč ročně pro členi pořídil......Autoservis, kolekce a besídku na Mikuláše, půjčovnu rybářských lodí, financovat team v závodní muškařené a dobýt další uznání ve světě?
N Mrknato - ® Po 10.12.2012 22:28:28
nofish >> Já jsem relativně spokojený a řadil bych se do té skupiny 99%. Tato otázka ale řeší něco, co s lovem nesouvisí, nesouviselo a souviset nebude. Jedná se ne o desátek, ale penězopolovičník, aby panovala jakáž takáž neutralita mezi MO, které se považují za nezastupitelné, okradené, nedoceněné a jedna za Slušovice, a ÚS, skutečným uživatelem. V MRS z uživatele udělali nesvéprávný subjekt a nahradili ho kulatým stolem 109 předsedů. U nás z uživatelů dělá nesvéprávné subjekty Rada. Najednou rozhodne, že v každém ÚS je přemnožen sumec a vyhlásí tam lov24. Ještě před cca 3 lety vydávala CS povolenky bez dalšího, i když nebyla uživatelem těchto revírů. Dovolovala zapojení Stč. MO do CS rybolovu přes jejich virtuální podnájemní svaz, bere si z CS rybolovu to, co potřebuje, atd.

Proč podle tebe svaz stanovuje své, odlišné ceny? Když netvoří zisk, může směle konkurovat komerčním chovatelům, nebo ne? Pro mě je stejně přirozené chodit na houby do lesa, jako jezdit krajinou na kole, tak chytal v řekách ryby. K tomu žádné MO nepotřebuji, ai zákon se o nich nezmiňuje, nebo se pletu? Chci lovit, tak zaplatím za lov, komukoliv kompetentnímu. Nebudu platit nějaké skvadře za to, že závodí, provozují slevy v kvelbu, pronajímají nemovitosti, neúspěšně chovají ryby, vytváří pracovní místa, nebo provozují autodopravu.
N zelí - ® Po 10.12.2012 22:22:41
Bosanac >> dik
N Bosanac - ® Po 10.12.2012 22:18:47
zelí >> Precti co napsal doncoyote .
N zelí - ® Po 10.12.2012 22:15:29
Bosanac >> no jo no:-((((

ale cekal jsem ze se neco dozvim tady a zatim tady ctu neco uplne mimo misu teto diskuze
N computerfish - ® Po 10.12.2012 22:15:25
Mrknato >> Položil jsem konkrétní otázku a vaši odpovědi absolutně vůbec nerozumím.
Správně to řekl nofish a dávám mu za jeho názor bod. Hoďte to na papír napište, to tak srozumitelně, aby tomu každý rozuměl. Vystupte s tím třeba na konferenci.
1) .................
2)..................
3)..................
4).................

Jsem ochoten podpořit body se kterými budu souhlasit. A myslím si, že nejenom já. Takhle jste v tématech pravidelně off topic a zbytečně zaplevelujete aktuální téma. Není to k ničemu. A nebo si založte svůj blok.
N Bosanac - ® Po 10.12.2012 22:14:01
zelí >> Zeptej se pana predsedy proc tak pozde poslal pozvanky . I kdyz byly pripraveny 01/11 .
N zelí - ® Po 10.12.2012 22:12:15
Bosanac >> bohuzel jsem se to dozvedel tyden pred a uz jsem nemohl menit dohodnutej kseft
N Bosanac - ® Po 10.12.2012 22:10:37
zelí >> Ty jsi nebyl .
N zelí - ® Po 10.12.2012 22:07:22
Mě by zajimalo kde je zakladatel teto otazky, byl vubec na te schuzi atd. Myslel bych ze tady bude jeden z nejaktivnejsich lidi.
N Mrknato - ® Po 10.12.2012 21:58:29
computerfish >> Milý pane, já jsem členem ČRS, protože chci chytat ryby, rozvíjet jejich populace a případně je z tohoto důvodu i chránit. Toto je úkol a povinnost uživatele. MO do tohoto nemůže zasahovat a když, tak jen se souhlasem a pověřením uživatele a RO.

Namlouvat si, že toto bude a má řešit MO, je pošetilé a pošetilé je k tomu uvolňovat peníze, když tržní i svazoceny jsou jasné. Co je to svazocena násad, když stejně víc než polovinu násad svaz nakupuje za tržní ceny? Já bych si představoval, že veškeré možné peníze půjdou na nákup, distribuci a ochranu ryb. Kdo by chtěl závodit, nechť si zřídí k tomuto účelu MO. Kdo by chtěl chovat ryby, to samé. S rybářským kvelbem jakbysmet. Jenomže pak by nešlo s ničím vydrbat a neúspěchy by padly na konkrétní plašmušky. Platit neefektivitu a amatérismus z peněz, které si většina přeje dát na ryby je ono uplácení.....
N hraji - ® Po 10.12.2012 21:41:08
Tohle je už zase diskuze na šaškec. Teorie spiknutí.
N nofish - ® Po 10.12.2012 21:39:08
Mrknato >> furt to nechápeš. Očividně to něco společného má. Kua uvědom si, že se současným stavem je těch 99% prostě furt spokojeno a vyhovuje jim to tak. Je to prostě realita.
JInak. Nevím jak jsou na tom MO u tebe. Ale co znám já, tak defakto točí prachy na odměny, proplácení cesťáků, nákup pracovních věcí, nějakou údržbu a něco jako chov ryb. Ten by šel i celkem do zisku kdyby se dělaly jiné ryby než kapr. Takže zas neblbní s "jejich aktivitami" a tak. To už je o každé MO. Jako firmy- jedna má majitele rozumného, jiná má majitele vola co hrabe pro sebe.
Uź končím. Točíš se pořád dokola, furt ty samé řeči. Je to nuda. Buď dej celou koncepci fungování svazu na papír a někde to předlož, nebo už dej pokoj. Takhle je to jenom nadávání jak v hospodě. Něco jako "zase zdražili pivo, já bych jim to ukázal jak to dělat"...Budu ti fandit, pokud to dotáhneš komplet i po ekonomické stránce tak že to bude šlapat. Budu pak první, kdo ti podepíše petici za změnu struktury svaz :-)

edit: Mimochodem. Můžeš následovat kolegu Jakeše a založitt si svůj vlasní, malý "svaz", nebo ber povolenku jako nečlen a nemusíš se nervovat s tím kam jdou tvoje prachy :-)
N computerfish - ® Po 10.12.2012 21:33:47
Mrknato >> Můžete nám rybářům říci jak a kde se MO uplácejí nehoráznými částkami?
N Mrknato - ® Po 10.12.2012 21:23:24
nofish >> Lov za pár korun nemá nic společného s tím, že se MO uplácejí nehoráznými částkani, aby jako podporovali společný rybolov a současně jim zbylo dost na ten jejich, nebo jejich aktivity.

Já si dost dobře nedokážu představit, že dělám ve firmě a k tomu ještě podnikám a obojí dělám rád a naplno...... nelze sedět na dvou židlích.
N Jarda Š. - ® Po 10.12.2012 21:18:16
Mrknato >> U nás taky většinou se to vrazí do kapř.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 23 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMikbaits akce -35%

Mikbaits akce -35% na boilies 1 a 2,5kg, dipy, boostery a těsta

akce, rybareniTyčové bójky RCO

Za 855
Možnost výběru mezi diodou s ručním spínačem nebo diodou s fotosenzorem - dioda se při setmění sama rozsvítí.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...