TFG přepravní vozík Juggernaut Barrow

Chlapi, vlastníte někdo tento vozík? Přemýšlím o jeho nákupu, a proto sháním veškeré informace a nejlépe osobní zkušenosti. Předem děkuji R.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 29.7.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
44 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

N$ - Profil | Čt 7.5.2026 16:10:41

Koupím vozík trojkolku TFG. Díky za nabídku!

    NRadek Ráliš - Profil | So 21.3.2026 12:15:28

    Přesně na náš vozík - přehozy mám dva. Prodám nový a nerozbalený JRC - nepromokavý přehoz na vozík Cocoon 2G Universal Barrow Cover. Cena 600,- Kč.

      NRadek Ráliš - Profil | St 26.2.2025 15:13:31

      Elik >> Super, díky moc.

        NElik - Profil | St 26.2.2025 14:46:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Radek Ráliš >> Děkuji za pochvalu. Já osobně mám dodávku. Udělal jsem si nájezdy a s vozíkem zajedu do auta i z auta, aniž bych něco z vozíku vydával. Jezdím skoro každý víkend. Takže je obtězující stále manipulovat s rybařinou. Ale i na to jsem myslel. Náprava je přimontovány čtyřmi šrouby. Použil jsem otvory, kde byla původní závlačka od výrobce. Kola je možné demontovat z nápravy. Odšroubováním jednoho šroubu. Buď se oddělá kolo i s hřídelí a nebo je možné povolením jednoho šroubu sundat jen kola z hřídelí. Je to rozebíratelné na místě. Už mi několik lidí říkalo, abych to nabýdl i jiným lidem. Ale nechci z toho dělat byznys. Takže předělává kamarádům vozíky na tříkolky popřípadě i elektro. Podle toho kdo si to jak přeje a kolik chce investovat. Nedávno mne kamarád napsal, že narazil náhodou na tuhle diskuzi.

          NRadek Ráliš - Profil | St 26.2.2025 14:20:34

          Elik >> Jsi šikovný, zatáčení je fakt praktické, dávám palec nahoru. Jen mi napiš, jak je to po této úpravě se skládáním vozíku např. do auta, když jede člověk stovky kilometrů do zahraničí a potřebuje ho dát na dno kufru. Děkuji za reakci.

            NElik - Profil | St 26.2.2025 8:06:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dev >> Ještě zasílám několik detailů ohledně nápravy. Jen pro představu. To je vozík pro jednoho kamaráda, který motůčka zatím nechce. Je to přeci jen docela dost peněz. Nejezdí tak často jako já a moji ostatní bráškové.

              NElik - Profil | Út 25.2.2025 23:45:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dev >> Ahoj, předělával jsem už 5 vozejků z motůčka. Poslední úprava je zatáčecí zadní náprava. Takže už se nemusí vozík zvedat z důvodu zatáčení. Je to fakt paráda. Nyní si dojedu k vodě i když je to třeba 1km od auta. Ta baterka vydrží neskutečný vzdálenosti a náklad. Zatím ahoj. 😊

                Ndrvoštěp - Profil | So 12.10.2024 8:30:44

                Radek Ráliš >> 👍👍👍

                  NRadek Ráliš - Profil | So 12.10.2024 6:43:25

                  drvoštěp >> Čau Karle, děkuji moc. Byl to fofr, duše dorazily za dva dny. Jsou fakt silné 👌

                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.10.2024 13:08:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak jsem byl omrknout náhr.duše do Rawa Loučná. Už mají odemne recenzi. Ale duše mají. Radka jsem informoval😆😆😆

                      Nkopec321 - Profil | Čt 3.10.2024 20:51:23

                      Radek Ráliš >> Za málo.

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.10.2024 20:14:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        kopec321 >> V poho👍😆 Je vidět že s dobrou radou tu nejsem sám.

                          Nkopec321 - Profil | Čt 3.10.2024 20:11:41

                          drvoštěp >> aha moc jsem to nepročítal 😆

                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.10.2024 20:11:25

                            Radek Ráliš >> Zapnu si zvonění. V 8h jedu k myslivcum😆

                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.10.2024 20:08:03

                              kopec321 >> Což jsem psal pár řádků níže😆😆

                                NRadek Ráliš - Profil | Čt 3.10.2024 20:06:44

                                drvoštěp >> Zítra Ti zavolám ;-) Díky ;-)

                                  NRadek Ráliš - Profil | Čt 3.10.2024 20:06:23

                                  kopec321 >> Ahoj, moc a moc díky za info ;-) Přestě tohle jsem potřeboval vědět, že ten zahnutý ventilek je pro můj účel na houno ;-) Díky ;-)

                                    Nkopec321 - Profil | Čt 3.10.2024 18:35:53

                                    Radek Ráliš >> ještě bych dodal že bys tu duši mohl sehnat v nějakém větším pneuservise v okolí kde si ji můžeš i ochytat.

                                      Nkopec321 - Profil | Čt 3.10.2024 18:25:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Radek Ráliš >> Zdar ten druhý odkaz je na duši se zahlím ventilem kdy bývá venttil uprostřed duše většinou se používá na dělené disky nebo disky s pérem. Vzal bych duši s gumovím ventilem kde je ten ventil více k jedné straně. Problém je ten že ty duše už jsou víc plastové než gumové samé ojeb.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.10.2024 17:27:29

                                        Radek Ráliš >> Jak na to pospícháš ? V tý Rawě ti to mohu osahat. Mám to kousek od baráku a i cestou do lesa, jezdím kolem.

                                          NRadek Ráliš - Profil | Čt 3.10.2024 17:14:44

                                          drvoštěp >> Vezmu asi tuhle a dokonce z Tvého kraje: https://www.rawa.cz/detail/duse-predni-15x6-00-6-lt125-15x6-00-6-tr13

                                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.10.2024 7:49:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            Radek Ráliš >> Tenhle rozměr mám na zahradnickym kolečku. Origo duše se rozpadala a ani nešla lepit( rok stará) Tak jsem zakoupil novou v Obi. Má auto ventilek. Ročně ji dofukuji tak 5x. A na rovinu, zdá se mi slabší a taková řidší na omak. No name, asi čajna. Příště si ji objednám na pneu servis abych ji omakal.

                                              NRadek Ráliš - Profil | Čt 3.10.2024 7:29:00

                                              Čau chlapi, už jste někdo měnil duše na pneumatikách u vozíku? Pokud ano, jakou a s jakým ventilkem jste ji koupili? Díky R.

                                                NDev - Profil | St 10.5.2023 12:30:28

                                                Borci, neproda nekdo tasku na tento vozík ? Na spodek .... :)

                                                  NDev - Profil | St 4.1.2023 8:32:13

                                                  Zdar, zajímalo by mě více o tom, kdo si z něj udělal "elektro vozik"? Chtěl bych teď přes zimu, něco spáchat, tak každá rada a již objevený dobrý postup/sestavení které funguje potěší. Máte někdo nějaký tip? 🤔🙂 Diky

                                                    NOndra_77 - Profil | Ne 1.12.2019 16:58:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    Vejde se tam všechno, ale stejně je to dřina, kluci vyměnili přední kolo za kolo z motůčka, pak už se to dá. Záleží kolik toho naložíš a jakým terénem pojedeš. Když ho nepřeložíš, tak je to super pomocník, můžeš v půlce klidně zastavit a nemáš strach že se ti převrhne :o)

                                                      NRadek Fox - Profil | Ne 1.12.2019 13:59:07

                                                      jakewww >> Ahoj Romane, je to tak. Ve srovnání s jednotlivými je to jako nebe a dudy 👍

                                                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 13:53:24

                                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.12.2019 13:36:38 >>😂😂😂

                                                          Njakewww - Profil | Ne 1.12.2019 13:37:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.11.2019 16:41:24 >> Ahoj Radku, máš pravdu, ten vozík je bezva. Nedám na něj dopustit. 🤣👍

                                                            NRadek Fox - Profil | Ne 1.12.2019 13:36:38

                                                            drvoštěp >> Čau Karle, věř mi, nebo nevěř, čekal jsem, že napíšeš ✌😃✌

                                                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 13:24:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.12.2019 12:21:24 >> A já kdo to byl...😂

                                                                NRadek Fox - Profil | Ne 1.12.2019 12:21:24

                                                                Martin02 >> Co jedním náklaďákem, jedu rovnou dvěma najednou 🚚🚛

                                                                  NMartin02 - Profil | Ne 1.12.2019 11:07:32

                                                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.12.2019 11:03:34 >> V čem to převážíš - bylo myšleno, že snad jezdíš na ryby náklaďákem, že se ti tam vejde taková velká kráva.

                                                                    NRadek Fox - Profil | Ne 1.12.2019 10:57:30

                                                                    Martin02 >> Super mrazicí bedny na kapry z USA 😂

                                                                      NMartin02 - Profil | Ne 1.12.2019 9:05:46

                                                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.11.2019 16:41:24 >> Tvl v čem to převážíš?

                                                                        Npenemecek - Profil | Pá 29.11.2019 18:36:38

                                                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.11.2019 16:41:24 >> Ahoj, děkuji za reakci, já už vozík mám, ale zn.Avid carp.

                                                                          NRadek Fox - Profil | Pá 29.11.2019 16:41:24

                                                                          penemecek >> Ahoj, tak je to pecka. Člověk se díky třem kolům vůbec nenadře, celá váha je pouze na nich. Stačí jenom tlačit a řídit 😉

                                                                            NRadek Fox - Profil | St 18.9.2019 22:30:20

                                                                            penemecek >> SZ

                                                                              Npenemecek - Profil | St 18.9.2019 22:21:50

                                                                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.7.2019 18:59:04 >> Ahoj, pořídil jsi vozík od TFG? Jak jsi spokojený?

                                                                                NRadek Fox - Profil | St 31.7.2019 18:59:04

                                                                                Greysmen >> Čau Míro, už mám díky této otázce v SZ reakci od kluka, který vozík vlastní a je moc spokojený. Nakonec ho vezmu, protože tahám na jednom vozíku výbavu pro dva rybáře. Vloni jsem vše vozil na kraksně od fa Fox a žádný šlágt to tedy nebyl.

                                                                                  NGreysmen - Profil | St 31.7.2019 18:45:04

                                                                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.7.2019 12:46:40 >> už jen motor a dálkové ovládání a bude to dokonalé. Na muj vkus tři kola příliš nepraktické, po rovnějším terénu a upravených pěšinách asi v poho, ale jet někde po mirné stráni s vyši trávou nebo drny bude trochu problém a předni kolo je moc vpředu a při úchopu spodních rukojetí držíš celou vahu na rukou a ty horní rukojetě ti budou masírovat předloktí .

                                                                                    NRadek Fox - Profil | Po 29.7.2019 12:46:40