Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NObrtlik - Profil | St 17.7.2013 21:23:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

,,

    NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 21:18:24

    tohle by měla být mladá lyska

      NKreja - Profil | St 17.7.2013 21:08:03

      u nás je vcelku dost vlhko ale přesto houby nerostou..a zase mi nefunguje hlasování

        NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 20:57:58

        Sven >> to je muchomůrka plavá (doufám), ale je tu jen jako jediný můj dnešní úlovek, jinak se tu práší i od huby...-:))

          NSven - Profil | St 17.7.2013 20:53:11

          Anýzový dědek >> co to toto? Ta vochomůrka nebo co to je, ve mě moc důvěry nebudí :))
          Já jsem mykologický analfabet, na houby nechodím, poznám jen několik málo druhů a jím je jen z donucení :-))

            NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 20:42:50

            Sven >> tahle poslední je na hraně ...-:))
            Tady i prašifky usychají v běhu...))

              NSven - Profil | St 17.7.2013 20:33:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ..ještěže rostou rovnou u vody....takže jsem konečně také na nějakou prašivku narazil :)

                NSven - Profil | St 17.7.2013 20:26:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ..

                  NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 20:24:54

                  mladý kačírek

                    NSven - Profil | St 17.7.2013 20:24:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    zaječí sen...

                      NSven - Profil | St 17.7.2013 20:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Idylka...nikde nikdo ...:)

                        NSven - Profil | St 17.7.2013 20:15:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Turbo :)

                          Nairfish - Profil | St 17.7.2013 18:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mimo ryb jsem stihnul i kávu na verandě.

                            Nairfish - Profil | St 17.7.2013 18:43:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Anýzový dědek >> Mě dnes u řeky pózoval mladý kosák:)

                              NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 18:23:19

                              jeden pavouček se vloudil

                                NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 18:21:41

                                Taky se u vás tahle město stará o hygienu popelnic?
                                Tahle mašinka kontejner umyje zvenka i zevnitř a vydesinfikuje ho....:-))
                                Ale pocítíte to na cenách za popelnice.....-(((:D

                                  NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 18:18:31

                                  Dneska pokus o vyfocení krmících se malých kapříků nevyšel, ale vodoměrek bylo dost

                                    NAnýzový dědek - Profil | St 17.7.2013 8:15:59

                                    Pítr >> Tak s tímhle souhlasím.

                                      Nairfish - Profil | St 17.7.2013 7:24:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jednu chvíli byly tak blízko, že se mi nevešly do foťáku:))

                                        Nairfish - Profil | St 17.7.2013 7:22:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dokonce jsme měli i akrobatickou vložku:)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj