Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 21:50:34

frost862 >> hm, to škoda.))

    jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 21:35:59

    Kreja >> Jj Ufouna :-) alias Lebka
    Každá věž má své jméno a věž na fotce se jmenuje Lebka.

      Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 21:27:38

      Pěn_a >> to jsem zvědyvý jak zítra bude vypadat hodnocení a komentáře na ML

        Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 21:25:31

        jirka0 >> jo ty jsi myslel fotku ufouna dole to jsme šli na Hrubou skálu pokud si to nepletu

          frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:22:15

          Pěn_a >> novyznat se v tom,každopádně fotečka pjekná:-))

            Pěn_a - Profil | Ne 7.7.2013 21:15:48

            frost862 >> Nebudou, všechno stříbřití :-(

              frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:11:53

              Pěn_a >> to budou hádky kterej je kerej:-))

                frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:10:59

                Anýzový dědek >> u nás málo cipe.-))

                  Pěn_a - Profil | Ne 7.7.2013 21:08:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak dnešní pokus o ulovení některého z posledních karasů obecných skončil plným podběrákem krásně zlatých karasů stříbřitých. Ještě to hodím do ML

                    Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 21:05:27

                    frost862 >> šak namoknulo dost, ale funé blbej severák, ten všechno vysuší

                      frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:03:04

                      Anýzový dědek >> no něviem,je dost sucho.....

                        Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 21:02:41

                        jirka0 >> Jo za ty já nemůžu, že jim šmakuješ.)))

                          Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 21:01:57

                          frost862 >> zkus to, u vás jich bude snad víc.))

                            jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 20:56:45

                            Anýzový dědek >> A ty už taky běž s tím křemeňákem někam :-))))
                            Kvůli němu jsem chytil dvě klíštata :-(
                            Kdybys ho sem nedával nelezl bych do lesa.

                              frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 20:55:50

                              Anýzový dědek >> velice pěkné.-)v sobotu du na ně

                                frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 20:54:34

                                Kreja >> České švýcarsko.-))taky bych vyrazil:-)

                                  Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 20:53:52

                                  Kreja >> Nevadí, on si to přečte..))

                                    jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 20:53:40

                                    Kreja >> oblasti se říká Dračí skály(Dračky) a věž se jmenuje Lebka,dokonce jsem byl i nahoře :-)
                                    kdysi to byl můj velký koníček to už je ale hodně dávno.

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 20:50:24

                                      frost862 >> kdepak pod vysokým napětím křemeňáci rostou

                                        frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 20:46:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Anýzový dědek >> už je zdravej:-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj