Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 20:45:03

Anýzový dědek >> doma jí říkáme stolová hora ... to je překlep to bylo pro jirku

    frost862 - Profil | Ne 7.7.2013 20:42:22

    Anýzový dědek >> pod vysokým vedením,lyška se nese:-)))

      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 20:39:23

      na palouku v lese..))

        Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 20:37:35

        Pítr >> Nádhera. To je nějaká složenina nebo je to foceno speciálním objektivem?

          Pítr - Profil | Ne 7.7.2013 19:58:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jako z pláten holandských mistrů ....

            jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 19:45:26

            Kreja >> A jestli pak víš jak se vyfocená skála jmenuje ? :-)))

              TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 19:21:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Kreja >> No před chvílí jsme se vrátli z Branžeže byli jsme tam koupat psa. Michalovická putna no není to až úplně český ráj, ale v rychlosti jsem nic lepšího nenašel.

                Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 19:13:49

                Kreja >> jj.))

                  Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 19:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  musím počkat na kolektiv velice nás s mámou láká Sächsische Schweiz tak jestli už tam někdo byl,a taky Tisské skály

                    Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 19:10:23

                    TG007 >> přežít to přežiju v pohodě jen mě strašně bolí nohy když na to koukám - jako děti jsme museli na kole všude... začánalo to skoč na kolo a zajeď...

                      TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 19:06:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      a poslední aby jste to přežili.

                        TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 19:05:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        No a nějaké hrátky s časem při MR v cyklokrosu.

                          Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 19:05:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          TG007 >> no vidíš prima fotka a taky tématická změna - mimochodem koukám že už máš taky věkově "najeto" a měl jsi doma babinec jako já - a kontrolní otázka po českém ráji nevandruješ?

                            TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 19:04:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            No a na konec Kopecký.

                              TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 19:03:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sebastien Ogier nějak jsem se nachomítl při jeho testování v současné době vyhrává soutěže World Rally Championship v týmu Volkswagen.

                                TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 18:59:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Přidám ještě nejaké rychlé auto Martin Prokop.

                                  Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 18:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  takhle to vypadalo včera večer naštěstí to přešlo - a ptáci jsou rozmazaní - no tady je není skoro ani vidět

                                    Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 18:56:49

                                    Anýzový dědek >> aha.. víš jak to je s knížkou každý potřebuje to svoje třeba přes Hora hoří od Tomečka se máma neprokousala já asi až na podruhé a pak jsem tomu přišel na "chuť"

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:50:05

                                      Kreja >> no myslel jsem tím founem mobil.
                                      já mám Herriota ještě zdob dávno minulých , kdy to stálo za H..*o..)))

                                        Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 18:47:58

                                        Anýzový dědek >> udělal jsem si pořádek v pc a už jsem zase tady,koukám že si budeme muset vystačit spolu...jako veterán netuším co je to z Founu - ty knihy dávám na skener na foťáku jsou zakulacené,vče je z domácích polic.Ty znáš Herriota z nějakého jiného vydání?Dalším naším oblíbencem je G.Durrell taky od něj máme vše co jsme sehnali.A můj nejoblíbenější myslivecký spisovatel je O.Bouzek opět mám novou knihu jenže na objednávku to vyjde draho.Koncem prázdnin mám narozeniny tak už mámě chystám seznam ze speciálky z Prahy.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj