Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

flekos - Profil | St 10.7.2013 16:05:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

.......

    flekos - Profil | St 10.7.2013 16:04:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    S mrklidma dost vysoko...

      Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 15:22:39

      Dnešní hmyz..))

        MaTTeSeK18 - Profil | Út 9.7.2013 1:40:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Další nějaké pokusy :))

          Anýzový dědek - Profil | Po 8.7.2013 21:35:19

          Kreja >> Potřebuješ zastreliť...))

            Kreja - Profil | Po 8.7.2013 20:51:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            houbaři všech zemí jedeme...

              Kreja - Profil | Po 8.7.2013 20:50:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              odvoz i doprovod zajištěn

                Kreja - Profil | Po 8.7.2013 20:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Anýzový dědek >> už mám na inzerát za 50 000kč -
                Prodám kombajn Ruské výroby SK4 plně funkční.
                r.v. 1973 , lišta 3,5 m

                  Anýzový dědek - Profil | Po 8.7.2013 19:56:06

                  Kreja >> Máš ale špatnou výbavu- to chce několil ZILů a kombajn....-))
                  provokatére...-:))

                    Kreja - Profil | Po 8.7.2013 19:41:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    přišel mi mail odjíždím do Ruska

                      kosvi - Profil | Po 8.7.2013 12:14:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      V jezírku se vytírají sumečci

                        kosvi - Profil | Po 8.7.2013 11:29:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Krok za krokem ;-)

                          kosvi - Profil | Po 8.7.2013 11:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Oheň

                            Anýzový dědek - Profil | Po 8.7.2013 7:43:35

                            Pítr >> Tak to je opravdu moc pěkná momentka..)))

                              Čendík - Profil | Po 8.7.2013 7:22:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A ještě se v lese u cesty tyčila pěkná bedla. Prostě bylo tam opět krásně ...

                                Čendík - Profil | Po 8.7.2013 7:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak přidám něco z lesa - lesní jahůdky rostou a jsou výborné ...

                                  Pítr - Profil | Po 8.7.2013 5:10:19

                                  Anýzový dědek >> není to ani složenina, ani speciální objektiv
                                  základní seťák Nikonu s polarizačním cirkulárním filtrem, jen pěkné místo a chvíle....
                                  kdyby se nechtělo tchýni po cestě na záchod, asi bych nic nevyfotil !

                                    Pěn_a - Profil | Ne 7.7.2013 22:31:10

                                    Kreja >> Doufám, že se nepohádají, už jsem to několika v SZ vysvětlil, že to opravdu nejsou obecní :-)

                                      jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 21:53:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Labe

                                        jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 21:52:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ,,,

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj