Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 11:39:21

Kreja >> Počkej trochu jsem mimoň, ty to posíláš z Founu?
to potom chápu, že to vypadá jinak.
juknu na knižní novinky.

    Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 11:36:31

    Anýzový dědek >> ono doma v pc je fotka líp vidět než tady zmenšená,jinak jsem poslal knižní novinky ať nám další fórum moc nezahálí.Teď dáme oběd potom slehneme ke knížce a pak můžeme pokračovat.

      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 11:26:26

      Kreja >> Jardo, zkus občas z takové fotky udělat výřez on je potom objekt lépe vidět i když je třeba více šumu ve fotce

        Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 11:14:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tyrolský oheň a ještě je tam schovaný zblázněný kaktus

          Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 11:13:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          včera jsem si cvaknul okno z venku škoda že ta zima je na chvíli zarazila - v každém rohu je černooká Zuzana máme ji poprvé tak jsem zvědavý na květy

            jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 11:10:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Stulík žlutý

              Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 11:01:18

              Kreja >> no na jedno nebo tři bych zašel, protože u vody je to jen na opalování..)))

                Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 11:01:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                včera kolibříka vystřídal mladý čmelák ale taky byl jak živé stříbro a když konečně někde sednul tak zmizel v květu

                  Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 10:59:41

                  Anýzový dědek - koukám že taky sedíš víc u pc než u vody jak já,máma jde od 17h na šichtu neskáknem na pokec na pivko? zvu tě

                    jirka0 - Profil | Ne 7.7.2013 10:58:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    TG007 >> Tak jsem kouknul do karty a hned mám jasno "Štěpánka" :-)))
                    Tam to jde samo,parádní fotky.

                      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 10:16:43

                      Kreja >> Zdravím na sever Moravěnky- Na západní frontě je jasno, palermo 25°C, takže k H2O dnes jedině až večer, pokud neodpadnu pod stůl.)))

                        Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 10:12:11

                        Anýzový dědek >> zdravím na západ svítí nám tu sluníčko a koukám že naši foto profíci sedí u vody nebo se válejí u moře

                          Kreja - Profil | Ne 7.7.2013 10:10:59

                          TG007 >> pěkná veverka,tady můžeš poslat různé fotky pro mě třeba divočáky,jeleny,jezevce apod.

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 9:35:57

                            TG007 >> Já fotím cokoliv se mi zdá hezké nebo zajímavé, ale sportovní fotky mi nejdou a na pohybující se ptáky nejsem vybaven a neumím to.

                              TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 9:21:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Co všechno fotíte? Kupodivu já od vody toho moc nemám nějak mě to nenutí fotit kapříky v podběráku a přeci jen tahat ještě věci na focení, když už takhle toho mám hodně se mi nechce.

                                TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 9:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Moje oblíbená modelka kouká co jsem jim přinesl za dobroty.

                                  TG007 - Profil | Ne 7.7.2013 9:17:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jen jsem nechtěl aby bylo šnečkům smutno.

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 8:55:01

                                    Od vody..))

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 8:47:19

                                      TG007 >> Pěkná momentka veverky.....))

                                        TG007 - Profil | So 6.7.2013 22:18:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Přispěji něčím malým

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj