Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

frost862 - Profil | So 6.7.2013 21:43:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Anýzový dědek >> stejně by ho tam nepustili:-)teda jeho jo,ale mě ne....bejvávalo....

    Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 21:38:25

    frost862 >> ty oni, tam by se nevešel ani do hradní brány..)))

      frost862 - Profil | So 6.7.2013 21:14:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Anýzový dědek >> právě jsem se vrátil z hradu,prezident tam nebyl....

        Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 13:07:31

        Kreja >> Čas neovliníš. Tam je pevně stanovená rychlost 0,9 snímku/s, . Já mám u té druhé varianty 2,5 snímku/s
        Ale máš tam poznámku, že se ta rychlost snižuje narůstajícím počtem snímků na kartě.

          Kreja - Profil | So 6.7.2013 12:45:49

          Anýzový dědek >> tak to mám ale není tam žádná možnost na rychlejší čas

            Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 11:30:50

            Kreja >> V menu si nastav tu druhou variantu, kterou ti to nabízí, a tím tlačítkem to jen přepínáš mezi samospouští a souvislým focením, jde to za skoro každého režimu.

              Kreja - Profil | So 6.7.2013 11:11:51

              už ta první varianta je prima řešení - namáčknout a pak fotit.. už vidím jak se štika ve výskoku zastavuje abych namáčknul a pak teprve dokončí skok

                Kreja - Profil | So 6.7.2013 11:09:42

                Anýzový dědek >> donutil jsi mě vytáhnout manuál (to že to je na cd je taky super výmysl) a zase mám z toho smutné oči.Nastavení souvislého fotografování má jen dvě varianty ta poslední na foťáku není.Super je třeba nastavení programu rychlosti uzávěrky - dáš vysoké číslo clona ukáže oranžově že je to nanic a když doladíš clonu tak už zase nemáš rychlost.Kdyby jsi to chtěl všechno nastavit ručně aby to šlapalo jak potřebuješ tak do toho musíš bušit jak do pc.Nic pro mě ale určitě se jak naschvál ještě 10let nepokazí. J.

                  Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 10:36:41

                  Kreja >> Aha. tak jsou na ekologicky nezávadném pozemku asi jako já bydlím - 100m od rekultivované skládky...))

                    Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 10:34:40

                    Kreja >> To byl určitě mutant transformers...-:))

                      Kreja - Profil | So 6.7.2013 10:19:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tenhle po mě vyjel

                        Kreja - Profil | So 6.7.2013 10:19:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        stromolezec

                          Kreja - Profil | So 6.7.2013 10:08:32

                          Anýzový dědek >> to je z ostravské zoo dnes tam běhají nějací králíci

                            Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 9:32:25

                            Kreja >> No z dvorka je asi taky dneska skládka co?

                              Kreja - Profil | So 6.7.2013 9:18:28

                              Anýzový dědek >> včelička asi už nežije..

                                Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 9:14:12

                                Kreja >> tohle je historická fotka z Fexarety na kinofilm 30 let stará..))

                                  Kreja - Profil | So 6.7.2013 8:58:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  prohlížím staré fotky tak jedna z dob kdy jsem fotil na diáky ...

                                    Anýzový dědek - Profil | So 6.7.2013 8:45:42

                                    Nasbírat na koláč by bylo v tom komářím rojení galejnictvím...)))

                                      vahaj - Profil | So 6.7.2013 7:31:08

                                      .

                                        Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 21:15:10

                                        ...)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj