Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 20:43:20

Kreja >> tak pro velký úspěch ještě pár prašivek

    jirka0 - Profil | Pá 5.7.2013 20:34:23

    Koukám že se tam připletlo "za 500000" ???

      jirka0 - Profil | Pá 5.7.2013 20:22:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kreja >> Mě s tím křemeňákem také navnadil,vyrazil jsem do lesa a jen lišky 0,5kg
      zatím nic jiného.I za 500000 ze slimejšema jsem závodil kdo bude rychlejší :-)))))

        Kreja - Profil | Pá 5.7.2013 20:00:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Anýzový dědek - >> trochu jsi mě s tím křemenáčem otrávil koše na chodbě se mnou přestali bavit

          Kreja - Profil | Pá 5.7.2013 19:48:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          brzy ráno zajímavá situace - na jedné straně poštolka na druhé brblající kos

            Kreja - Profil | Pá 5.7.2013 19:47:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            za oknem samý pterodaktyl ale letos je jich nějak míň

              Kreja - Profil | Pá 5.7.2013 19:45:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              včera večer

                Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 18:07:40

                hmyz na bodláku

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 14:08:06

                  Poslední směrník k domovu

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 14:05:35

                    Něco z lesní zahrádky....-:))

                      vahaj - Profil | Pá 5.7.2013 7:51:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      .

                        Anýzový dědek - Profil | Čt 4.7.2013 12:41:05

                        JaMi >> Hezké odpoledne i tobě...-))

                          JaMi - Profil | Čt 4.7.2013 10:57:49

                          Bré dopoledne všem ...

                            flekos - Profil | Čt 4.7.2013 10:29:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            dorých 100m powershot SX50HS od canonu.

                              flekos - Profil | Čt 4.7.2013 10:18:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              pfotoshop příroda

                                flekos - Profil | Čt 4.7.2013 10:10:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                podržela

                                  Anýzový dědek - Profil | Čt 4.7.2013 8:42:05

                                  jirka0 >> to pošli Polákům...)))

                                    vahaj - Profil | Čt 4.7.2013 8:31:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Magneti si nedaj pokoj

                                      vahaj - Profil | Čt 4.7.2013 8:31:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      .

                                        jirka0 - Profil | St 3.7.2013 22:01:05

                                        Anýzový dědek >> Na severu bydlím a už to tu nechcem.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj