Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Nkosvi - Profil | Ne 30.6.2013 14:40:28

Anýzový dědek >> Bohužel :-(

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 14:35:08

    kosvi >> ku*evsky nemilé...-(:D

      Nkosvi - Profil | Ne 30.6.2013 14:32:15

      Anýzový dědek >> To je taky nemilé :-(

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 14:29:33

        kosvi >> No já to vzdal kvůli nachlazení...))

          Nkosvi - Profil | Ne 30.6.2013 14:22:03

          Anýzový dědek >> No, celé dva dny jsem se připravoval, míchal a odhodlával, ale dnes je u nás taková zima a fouká silný vítr, že jsem to vzdal. Zkusím to zítra, to už by mělo být tepleji ;-)

            NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 12:46:35

            kosvi >> jdeš dneska na ně?

              Nkosvi - Profil | Ne 30.6.2013 12:38:12

              Anýzový dědek >> Tak ;-)

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 9:44:51

                kosvi >> No hlavně , že to dobře dopadlo..))

                  NPítr - Profil | Ne 30.6.2013 9:42:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  dnes ráno na procházce v lese, krom běžných daňků i jedna bílá daňka s mládětem ....

                    Nkosvi - Profil | Ne 30.6.2013 9:30:42

                    Anýzový dědek >> Ještě to tak, stačí, že jsem zkoušel zapnout starý mejdlíčko a už se ani nerozběhne.

                      NAnýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 19:52:03

                      kosvi >> Spíš jsem měl obavy, že ti třeba kleknul foťák- mozek vypínám hned po mobilu...-:))

                        Nkosvi - Profil | So 29.6.2013 19:47:55

                        Anýzový dědek >> Budu se snažit, aby se to už nestalo ;-)

                          NAnýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 19:41:32

                          kosvi >> pokud jen tohle, tak to je dobrý....-:)))

                            Nkosvi - Profil | So 29.6.2013 19:40:16

                            Anýzový dědek >> No jak jsou ty prázdiny, tak mi nějak vypnul mozek :-)

                              NAnýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 19:17:24

                              kosvi >> copak se stalo?

                                Nkosvi - Profil | So 29.6.2013 19:15:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Několik foteček z dnešního výletu na obhlídku vody, co čert nechtěl, musel jsem fotit mobilem :-(

                                  NAnýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 18:54:54

                                  hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 29.6.2013 18:53:48 >> doufám..)))

                                    NFlying trout - Profil | So 29.6.2013 18:53:48

                                    Anýzový dědek >> jasně, je možný, že to bude jinej druh hlívy, ale mělo by bejt jedlý a dobrý

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 18:43:47

                                      hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 29.6.2013 18:36:50 >> tak jestli to třeba není hlíva plicní nebo jiná odrůda- tohle nejsem schopen určit. A taky můžu mýlit úplně.On ti B- gun jistě řekne správně co to je.

                                        NFlying trout - Profil | So 29.6.2013 18:36:50

                                        Anýzový dědek >> no já vim, že roste na podzim a v zimě, myslim si na 95%, že je to hlíva, já jí pěstoval v pytlích a je to výborná houba, dneska jsem zajásal, když jsem tohle uviděl a trochu jí sklidil a vzal domu

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj