Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 18:32:23

hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 29.6.2013 18:25:28 >> Je lepší, když to určí někdo, kdo to bezpečně pozná. Já si moc jist nejsem, protože to nesbírám.

    Flying trout - Profil | So 29.6.2013 18:25:28

    Anýzový dědek >> díky za typ, již jsem udělal

      Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 18:18:32

      hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 29.6.2013 18:13:17 >> Měla by to být hlíva, ale raděj to dej Paulusovi do Houbařského jádra

        Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 18:16:30

        Včera se rojili komáři o 106...-(((:D

          Flying trout - Profil | So 29.6.2013 18:14:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          a jedna ze života hmyzu

            Flying trout - Profil | So 29.6.2013 18:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ještě

              Flying trout - Profil | So 29.6.2013 18:12:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              když houby, ještě mě dyštak varujte, zejtra je hodlám sníst :) Ale bude to nějaká hlíva, asi ústřičná

                Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 12:36:51

                Nehodil by se někomu kovový fotorámeček na papírové fotky?

                  Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 11:17:25

                  .....)))

                    Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 10:54:38

                    flekos >> Tak krmit a za 3 měsíce lifrovat pomalu do mrazáku...:-D))

                      flekos - Profil | So 29.6.2013 10:39:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Mám to rád vic jak sebe......

                        Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 10:28:13

                        ...)))

                          flekos - Profil | So 29.6.2013 10:28:02

                          Anýzový dědek >> No na ty dvě ne , ale bylo jich ještě dalších padesát ....

                            Anýzový dědek - Profil | So 29.6.2013 10:22:26

                            flekos >> Přeci bys nebyl Harpagon na ty krásné kačenky...-:D

                              flekos - Profil | So 29.6.2013 10:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na kmném placu.....za moje prachy:-))

                                flekos - Profil | So 29.6.2013 10:03:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Idylka na Dunaji...

                                  Anýzový dědek - Profil | Pá 28.6.2013 22:33:40

                                  když ryby nebraly , tak aspoň lekníny pěkně kvetly

                                    Anýzový dědek - Profil | Pá 28.6.2013 22:14:26

                                    Komárů bylo neurekom...-:)))

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 28.6.2013 22:10:52

                                      Dnešek na vláčce

                                        Anýzový dědek - Profil | Pá 28.6.2013 21:25:30

                                        Kreja >> To je docela neobvyklé u Canonu, že by neměl souvislé focení-(třeba je to označeno jako sport, nebo sekvenční focení.
                                        Prohlídni si manuál.
                                        Menu mám taky anglické.
                                        Edit: To tlačítko je většinou vedle spouště a má funkci i samospouště., tak se podívej.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj