Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Pěn_a - Profil | Pá 28.6.2013 20:02:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak jsem testnul novou makropředsádku 8D, zatím jenom na svých včelách. Jedna má roztoče.

    Kreja - Profil | Pá 28.6.2013 18:36:01

    Anýzový dědek >> nemám tlačítko souvislé fotografování a ve volbě je jen s AF nebo bez a menu ve foťáku mám české angličtina mi nesmí do baráku když je to za český groš

      vahaj - Profil | Pá 28.6.2013 9:00:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ranní kontrola

        vahaj - Profil | Pá 28.6.2013 8:59:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Lítaj:-)))

          Flying trout - Profil | Čt 27.6.2013 22:01:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          taky pěstuju, ale čilli a feferonky z celého svět, koule nahoru Italský Tondo Calabrese, koule dolu Český Korál

            Pěn_a - Profil | Čt 27.6.2013 19:37:01

            Kreja >> To bych musel přijet na víc než dva dny, a tem rum bys musel schovat pro mě. Už jsem asi vyšel ze cviku :-)

              Anýzový dědek - Profil | Čt 27.6.2013 19:04:28

              Kreja >> Jak nestihá? U sekvenčního focení máš minimálně dvě volby rychlosti.
              Snad to přečteš nebo si to najdi u svého v manuálu.

                Kreja - Profil | Čt 27.6.2013 18:31:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zase přiletěl medomil lítal krásně před oknem a jak jsem přiletěl s foťákem tak se schoval mezi květy nastavil jsem "střelbu a stejně to rychlostně nestíhá.Jsou jen dvě možnosti - buď nastříkat květy rumem nebo pozvat Pěn-u na dva dny Nebo se nastříkat rumem sám a pustit si oblíbeného Sira Davida Fredericka Attenborough

                  Kreja - Profil | Čt 27.6.2013 18:24:35

                  Pěn_a >> jenže je tam na prd místa na focení

                    Anýzový dědek - Profil | Čt 27.6.2013 18:13:04

                    Kreja >> to sice jo, ale asi by nebylo moc velké rozlišení..)))

                      Pěn_a - Profil | Čt 27.6.2013 18:10:15

                      Kreja >> Voskovka je fotogenická květina. Můžeš při tom fotit :-)

                        Kreja - Profil | Čt 27.6.2013 18:08:55

                        Anýzový dědek >> jak jsem psal celodenní kamera v brýlích to by bylo to pravé

                          Kreja - Profil | Čt 27.6.2013 18:06:34

                          airfish >> já jim říkám norník (podle jezevčíků) a taky jim říkám ty nebudeš hezkej ani když budeš mít 60

                            Kreja - Profil | Čt 27.6.2013 18:05:14

                            Pěn_a >> fotky ze záchodu jsi tu ještě nedal to je taky příroda já tam mám voskovku - dnes ráno jsem otevřel dveře a musel jsem na chvíli utéct už kvetou dva květy a je to síla (10 dalších se zdárně rozvíjí) zlatíčka moje ale kam budu potom chodit na wc to nevím

                              airfish - Profil | Čt 27.6.2013 17:06:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A chytil jsem kapra který vypadal jako tloušť:))

                              Kachny tu také u nás někde budou:)

                                Anýzový dědek - Profil | Čt 27.6.2013 17:03:07

                                airfish >> tu jen kachny..))

                                  airfish - Profil | Čt 27.6.2013 17:00:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  A jeden mořský.

                                    airfish - Profil | Čt 27.6.2013 17:00:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tento týden byli u vody jen rackové:) Mladý a chechtavý.

                                      jirka0 - Profil | St 26.6.2013 23:45:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pod přehradou.

                                        jirka0 - Profil | St 26.6.2013 23:44:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Šiška v lese :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj