Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:43:28

...hník ...)))

    kosvi - Profil | St 29.5.2013 21:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kapky, trakker a vlny

      Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:42:05

      jirka0 >> ono se tam akorát připletlo..)))

        kosvi - Profil | St 29.5.2013 21:39:46

        Anýzový dědek >> :-)

          kosvi - Profil | St 29.5.2013 21:39:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Kapky

            jirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:38:56

            Anýzový dědek >> Myslel jsem proč je to rozmazané (hlavní motiv)

              Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:38:45

              kosvi >> A prečo nemožu byť v kostole chrůsti strýcu?...-:)))

                Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:36:03

                jirka0 >> nee, to je pomocí ND filtru..))

                  jirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:29:54

                  Anýzový dědek >> To jelo snad 150 :-)))

                    kosvi - Profil | St 29.5.2013 21:28:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...

                      kosvi - Profil | St 29.5.2013 21:27:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak si dáme třeba hmyz

                        Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:26:54

                        jirka0 >> jj i v autě v dešti....-:))

                          jirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:22:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ,,,

                            jirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:21:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Anýzový dědek >> To máš pravdu:-)

                              Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:14:02

                              škudy >> tady se jede ve všem..)))

                                škudy - Profil | St 29.5.2013 20:56:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tady se jede ve psech,koukám,tak přidávám...

                                  Flying trout - Profil | St 29.5.2013 20:32:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ve vodě je mu nejlíp, jsou mu 4 měsíce, je to divočák!

                                    Flying trout - Profil | St 29.5.2013 20:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tady v lese

                                      Flying trout - Profil | St 29.5.2013 20:28:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tady ho máš v domácích podmínkách :)

                                        Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 20:20:19

                                        Kapky deště..)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj