Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 17:57:27

Lyska s mladými - multi expozice..)))

    Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 17:30:07

    Pěn_a >> asi jo.)))

      Pěn_a - Profil | St 29.5.2013 17:28:17

      Anýzový dědek >> Ten provázek je přivázanej k pojistce granátu :-)

        Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 15:11:23

        jedna dnešní kosice.
        Nevím, zda byla zraněná, nebo otřesená, ale vůbec nebyla plachá. nechala se fotit úplně z blízka

          Anýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 14:10:32

          Kreja >> Tak ted ještě vyfoť to minové pole a ty pasti pod tím...-:)))

            Kreja - Profil | St 29.5.2013 12:20:35

            Pěn_a >> to je inspirace

              Pěn_a - Profil | St 29.5.2013 12:05:29

              Kreja >> To je nějaká provokace, nebo co? :-))

                Kreja - Profil | St 29.5.2013 11:40:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ještě trochu vysušit a jde se na to

                  Kreja - Profil | St 29.5.2013 11:39:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kalužmistr >> lesní mňamka

                    Kreja - Profil | Po 27.5.2013 11:20:31

                    mike1977 >> krásná fotka a dědkův popis situace

                      Anýzový dědek - Profil | Po 27.5.2013 10:34:50

                      Kalužmistr >> aha, i tak by ta sklenka píva bodla..)))
                      Ryba chce plavat...-)))

                        Kalužmistr - Profil | Po 27.5.2013 10:29:15

                        Anýzový dědek >> To není tlačenka ale salát z kapromasa, já vocas to nenapsal.

                          Anýzový dědek - Profil | Po 27.5.2013 9:56:57

                          Kalužmistr >> Tak to jo, taky tomu vytírám zrak, ale čekal jsem k té tlačence aspoň sklenku zlatavého moku...-)))

                            Kalužmistr - Profil | Po 27.5.2013 9:38:43

                            Anýzový dědek >> Já moc kořalu nemusím, pivko je pivko.

                              Anýzový dědek - Profil | Po 27.5.2013 9:35:53

                              Kalužmistr >> a Popovice jsou kde?..-)))
                              Ty už jsi stačil vylemtat co?...-:)))

                                Kalužmistr - Profil | Po 27.5.2013 9:29:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Povopiční mňamka.

                                  Anýzový dědek - Profil | Po 27.5.2013 8:53:31

                                  mike1977 >> jen je problém v tom, že je to pouze strojový překlad, takže ti z toho může vylézt pěkná bejkárna.
                                  Já anglicky neovládám vůbec, takže nevím , zda to je správně.

                                    Čendík - Profil | Po 27.5.2013 7:28:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak zase jedna od vody ...

                                      mike1977 - Profil | Ne 26.5.2013 22:26:38

                                      Anýzový dědek >> Dobrý!
                                      Promptings of fate was a fortunate random camera settings .
                                      Doplnil bych ještě:
                                      I almost screwed up on beer
                                      Vidíš, i když má člověk státnice z Eng, tak je mu to na hovno, páč má PC, a tam to je rychleji... :-)

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj