Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 23:07:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

škudy >> Jj,také mám z oříškem

    Nškudy - Profil | St 29.5.2013 22:53:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ...

      Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 22:42:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kamarádka

        NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 22:25:09

        jirka0 >> jj tu miluju,,.-:)))

          Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 22:22:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Anýzový dědek >> Tohle je kytička :-)

            NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 22:17:24

            Lk baits ještě lepší...-)))

              NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 22:16:25

              jirka0 >> Modrá je dobrá...)))

                NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 22:15:44

                jirka0 >> jj, hnůůůůs mokrej..)))

                  Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 22:14:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Koukám že letí modrá ☺

                    Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 22:12:48

                    Anýzový dědek >> Ale to jsi nevybral nejlepší počasí.

                      NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 22:10:36

                      jirka0 >> já fotil spíš mraky než tu hladovou zeď..)))

                        Nškudy - Profil | St 29.5.2013 22:07:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 22:02:24

                          Pracoval v maceškách - Hýřil barvami...-)))

                            Nkosvi - Profil | St 29.5.2013 22:01:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Něco veselejšího

                              Nkosvi - Profil | St 29.5.2013 21:57:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Plot

                                Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:57:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Penstemon rupicola (květ)

                                  Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:47:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ramondie

                                    NAnýzový dědek - Profil | St 29.5.2013 21:47:35

                                    prašníky na borovici..)))

                                      Nkosvi - Profil | St 29.5.2013 21:47:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Mulčovací houbičky

                                        Njirka0 - Profil | St 29.5.2013 21:45:37

                                        Anýzový dědek >> Příště až budeš fotit plot nech zastavit dopravu :-)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj