Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 15:22:41

airfish >> Tady je s bídou 15°C černo šedivo a větrno...-:)))

    Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 14:58:54

    Anýzový dědek >> Tady je momentálně 20°C. Na sluníčku bylo nádherně:)

      NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 14:41:19

      airfish >> No tady se to honí celý den a teplo vypadá zcela jinak...-(((:D

        Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 14:36:45

        Tady taky vyhrožují, ale zatím nic. Ani nesmí, chci jet večer na úhoře:))

          NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 14:35:37

          mike1977 >> za takový revír by dnes asi lidi vraždili..)))

            NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 14:33:37

            airfish >> to jsi tam měl dneska nádherně.
            Tady je tahle černo

              Nmike1977 - Profil | Út 21.5.2013 14:15:01

              Anýzový dědek >> Ano, to by byla sebevražda...tedy vražda místních ryb :-)

                NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 14:12:11

                mike1977 >> Mlčet, zatloukat a nepropalovat na Mrku...-)))

                  Nmike1977 - Profil | Út 21.5.2013 14:09:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Nově objevený svaz revír...nikdo nikde, obsádka výborná, klid a krásná příroda... :-)

                    NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 14:05:39

                    airfish >> Tak mě to vždy upozorní jestli neposílám fotku větší než 8 MB.

                      Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 14:04:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Anýzový dědek >> Kaprům se moc nechtělo a když, tak byl do padesáti.

                        Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 14:03:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Anýzový dědek >> Právě jsem se vrátil z přehrady:)

                          Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 13:58:47

                          Anýzový dědek >> To mi občas dělají velké fotky.

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 13:55:59

                            airfish >> I to se stane, že to uvízne v éteru..))

                              Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 13:54:57

                              Anýzový dědek >> Asi spěchal do práce:))

                                NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 13:53:30

                                airfish >> Já nevidím ani jedno...-)))
                                Fotka nedorazila

                                  Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 13:39:21

                                  Čendík >> Králický Sněžník vidím, ale řeku Moravu ne:))

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 21.5.2013 10:58:29

                                    jirka0 >> To jsi dělal HDR nebo je to dílo náhody?

                                      NČendík - Profil | Út 21.5.2013 6:59:44

                                      Řeka Morava v údolí pod Králickým sněžníkem

                                        Nairfish - Profil | Út 21.5.2013 6:06:57

                                        jirka0 >> To vypadá jako stará kolorovaná pohlednice.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj