Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

jirka0 - Profil | Po 20.5.2013 23:29:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

podvečer ☺

    jirka0 - Profil | Po 20.5.2013 23:11:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pstruhovka ☺

      MaTTeSeK18 - Profil | Po 20.5.2013 21:43:04

      Anýzový dědek >> Tak jo :-)))

        Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 21:42:08

        MaTTeSeK18 >> to neřeš...-)))

          MaTTeSeK18 - Profil | Po 20.5.2013 21:39:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nepamatuju se zda jsem to sem dával nebo je jestli ano omlouvám se.:-)

            Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 21:11:08

            Pěn_a >> Může být i formátem, ve kterém to sem vkládáš nebo s tím něco provedli.

              Pěn_a - Profil | Po 20.5.2013 21:08:36

              Anýzový dědek >> Mám pocit, že jsou všechny nějaky ostřejší, to nebývalo.

                Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 21:07:17

                Pěn_a >> Jak kdy. Někdy to sprzní někdy ne.)))

                  Pěn_a - Profil | Po 20.5.2013 21:03:15

                  Mám takový dotaz. Zdá se mi to, nebo opradu admistrátoři upravili vkládání obrázků a systém je už tak neprzní?

                    MaTTeSeK18 - Profil | Po 20.5.2013 20:53:31

                    Anýzový dědek >> To neznám :-))))

                      Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 20:52:43

                      MaTTeSeK18 >> Třeba na Zoneramě nebo Panoramiu můžeš mít svoje veřejné i soukromé alba.

                        MaTTeSeK18 - Profil | Po 20.5.2013 20:51:02

                        Anýzový dědek >> jasně pokud k nim budu mít přístup tak nebude problém :-)

                          Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 20:49:29

                          MaTTeSeK18 >> Nebo to dej někam na fotoserver a dej sem odkaz.

                            MaTTeSeK18 - Profil | Po 20.5.2013 20:48:09

                            Anýzový dědek >> Kolega to má podrobněji tak jestli mi to pošle tak to sem dám.

                              Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 20:47:16

                              Pěn_a >> No pěkně černé to je..)))

                                Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 20:46:38

                                MaTTeSeK18 >> To jsi měl nafotit - to by stálo za to.)))

                                  Anýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 20:45:39

                                  ctvrtmile >> To nevadí. snaha se cení.)))

                                    Pěn_a - Profil | Po 20.5.2013 20:20:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky jedna z bouřlivého sobotního odpoledne.

                                      Kreja - Profil | Po 20.5.2013 19:25:36

                                      neprduch >> máme je letos poprvé tak jsme zvědaví jak to dopadne.Právě jsem je schoval z okna máme tu hodně silný nárazový vítr.Díky novým plastovým oknům a zdražování jsme skoro jediní v okolí kdo má kytky za oknem.S těma kroupama to je škoda všechna práce a radost je pryč. J.

                                        MaTTeSeK18 - Profil | Po 20.5.2013 19:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pozoroval jsem ji od svléknutí až do odletu úžasná podívaná.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj