Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Nctvrtmile - Profil | Po 20.5.2013 19:18:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Anýzový dědek >> tím háčkem to vypadá zatím blbě,funkce makro tam není,uvidím jestli si vzpomene kolega z práce a vezme zítra ten svůj foťák...zatím aspoň tahle,teď jsem se fakt snažil...

    NAnýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 13:39:19

    airfish >> V pohodě...)))

      Nairfish - Profil | Po 20.5.2013 13:38:08

      Anýzový dědek >> Ve čtvrtek a v pátek úhoři celkem šli. Tři jsem chytil a dva mi spadli. Takže na měsíc nedám:))

        NAnýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 13:33:20

        airfish >> Prý na hady je nejlepší bezměsíčná noc. A zatím měsíc dorůstá..))

          Nairfish - Profil | Po 20.5.2013 13:23:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Potom začal foukat vítr a přihnaly se mraky. Za chvíli byly okolo nás tři bouřky a tak jsme to zabalili. A jen jsme přijeli domů, tak začalo pršet.

            Nairfish - Profil | Po 20.5.2013 13:20:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak včera ti úhoři nedopadli. Ze začátku byl nádherný teplý večer a seděl jsem jen v košili.

              NČendík - Profil | Po 20.5.2013 13:13:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ještě přidám rozkvetlé lopuchy

                NAnýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 13:03:26

                neprduch >> Tak to je škoda, asi jste byli jediná oblast, kde padaly kroupy.

                  Nneprduch - Profil | Po 20.5.2013 12:53:29

                  Kreja >> Pěkné petunie-mě už také kvetly, ale včerejší kroupy umlátily jak kytičky, tak zeleninovou zahrádku, o rybízu a angreštu nemluvě. Byly tak do centimetru, ale zato padaly půl hodiny-smůla.

                    NAnýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 10:06:48

                    noční ryba >> Tak to máš krásné- tady lilo jak z konve, buřina celou noc a ted je venku vichr a docela pěkná kosa.

                      Nnoční ryba - Profil | Po 20.5.2013 10:05:22

                      Anýzový dědek >> včera ne. K nám to došlo v noci. A po ránu pár kapek nikomu neublíží, nejsem přeci z cukru, ale i dnes je u vody super

                        NAnýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 9:56:39

                        noční ryba >> Krásný pohled ze zahrádky. Jen doufám, že jsi včera nezmokla jak pes u vody..)))

                          NČendík - Profil | Po 20.5.2013 7:37:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ranní rosa na horské louce

                            NČendík - Profil | Po 20.5.2013 7:18:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            V Jeseníkách kvetou borůvky ...

                              NČendík - Profil | Po 20.5.2013 7:12:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              U nás na dvoře už ještěrky čekají mladé

                                Nnoční ryba - Profil | Ne 19.5.2013 22:10:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Pozdrav ze zahrádky posílám...

                                  Nnoční ryba - Profil | Ne 19.5.2013 22:09:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  něco ze včerejšího relaxu u vody, pár kapek nás nezahnalo..))

                                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 21:03:33

                                    tahle to tu vypadalo před chvilkou

                                      Nmike1977 - Profil | Ne 19.5.2013 20:55:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ahoj, jeden JEN MOMENT, jak vyfotila přítulkyně...na jedněch závodech o víkendu. Zničehonic, se přicajdal jeden moc milý pejsek (vypadal jak kříženec vlčáka a jezevčíka)...udělal si místečko, a prostě se hodiny od nás nehl. I když měl možnost se mezi desítky lidí vybrat, tak těch 12 hodin strávil s námi :-)

                                        Nairfish - Profil | Ne 19.5.2013 19:46:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A za chvíli vyrážím na přehradu na úhoře.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj