Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

airfish - Profil | Ne 19.5.2013 19:45:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tohle vonělo až oči přecházely:))

    airfish - Profil | Ne 19.5.2013 19:44:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dokonce jsem potkal rybáře:)

      airfish - Profil | Ne 19.5.2013 19:43:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak jsem po ranních kaprech vzal kolo, foťák a jel se projet okolo řeky.

        Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 19:41:21

        frost862 >> no já až tak za tři týdny ale začátkem června už jsem našel praváky - když byl dobrý rok a letos to dobře vypadá.Jinak se dá hodně dovědět na houby.cz

          frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 19:00:38

          Kreja >> J,no a kdy do lesa?:-)

            Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 18:09:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            je problém to vyfotit když na to není místo a navíc mi tam pronikl človíček a toho už asi odsud "nevyžehlím"

              Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 18:08:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              minipetúnie II

                Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 18:07:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                minipetúnie

                  Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 18:07:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  za oknem už se to začíná barvit

                    Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 18:01:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    úplný opak včerejška to bude zítra spálenin na sluníčku skoro 32C

                      Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 17:42:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tohle mi před chvílí přišlo - polský kůň

                        Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 16:46:44

                        frost862 >> Hm to je fakt..)))

                          Kreja - Profil | Ne 19.5.2013 16:33:26

                          frost862 >> trochu jsi nás vypružil máma už kouká po košíku

                            frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 16:02:33

                            Anýzový dědek >> no nechám to každopádně pojistit,molo by se vyplatit...

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 15:52:03

                              frost862 >> to teda jo to bych asi udělal velkej bugr na poště..))

                                frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 15:41:21

                                Anýzový dědek >> no byla by toho samo škoda převeliká:-)

                                  Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 15:35:05

                                  frost862 >> nevadí..taky chápu, že hledáš vhodný obal, aby to pošta nerozmlátila.))

                                    frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 15:29:32

                                    Anýzový dědek >> už konečně:-))

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 15:25:36

                                      frost862 >> No to budeš moc milý..))))

                                        frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 15:24:40

                                        Anýzový dědek >> aj tož po neděli ti pošlu léky:-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj