Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 15:19:37

frost862 >> Ale jen podělaný plotny zloběj, když se mění počasí....-((((:

    airfish - Profil | Ne 19.5.2013 15:18:38

    Dnes mi na přehradě plašili kapry:)

      Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 15:16:46

      airfish >> zajímavé foto..)))

        frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 15:16:19

        Anýzový dědek >> aj....zdraví blbne?

          airfish - Profil | Ne 19.5.2013 15:16:05

          a jak cvakla závěrka, tak se na mě divně podívala:))

            airfish - Profil | Ne 19.5.2013 15:15:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Včera jsem vyfotil majku...

              Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 15:11:55

              frost862 >> ryvbky dnes neproběhly- všem do toho něco vlezlo nutného a já taky sotva lezu...-((D

                frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 15:10:48

                Anýzový dědek >> no bude krapet hnusně zdá se......co rybky,proběhly dneska??

                  frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 15:04:55

                  Anýzový dědek >> no tady se to taky honí všelijak,uvidíme co s toho bude...

                    Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 14:43:48

                    frost862 >> Tak to je bezva. Tady se schyluje k večeru k pěkné buřině- jiřičky mi tu lítaji kolem oken což je poměrně nízko na jejich obvyklé lety.))

                      frost862 - Profil | Ne 19.5.2013 14:34:29

                      Anýzový dědek >> j fajn.proto dou s mrtvou krávou:-)

                        Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 12:08:04

                        frost862 >> Kováře jdou a jsou vynikající čerstvý.- jen je musíš nakrájet hodně na jemné plátky nebo dýl vařit....)))

                          Anýzový dědek - Profil | Ne 19.5.2013 9:12:47

                          frost862 >> ...-:)))

                            frost862 - Profil | So 18.5.2013 22:17:07

                            Anýzový dědek >> :-))

                              Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 21:08:39

                              frost862 >> tak to jsi mi teda pěkně hnul střevem,doufám,že ti bude zle....-))))
                              hihihi
                              EDIT . dobrá no věřím ti..))

                                frost862 - Profil | So 18.5.2013 21:06:01

                                Anýzový dědek >> ty dva plechy sou dneska posbíraný.....nezakládám si na tom,že bych si tu,nebo kdekoliv jinde vymýšlel.......

                                  Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 21:04:24

                                  frost862 >> jdou, jen se mi nechce věřit, že už rostou..-ty kováře bych ještě skousnul, ale ty babky a hnědáky moc ne...))

                                    frost862 - Profil | So 18.5.2013 21:02:51

                                    Anýzový dědek >> čerstvý nejdou?no sebral sem je poprvé.....ale prej stačí je dýl upravit,třeba vařit bo tak?

                                      Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 20:57:03

                                      frost862 >> rybky mají pauzu.)))
                                      Si děláš kozy ne- jedině sušený nebo mražený..)))

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj