Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 11:27:40

Panorama z okna pomoci PhotoStitch Asist.
Sakra je rozdíl uložit to jako JPEG nebo PNG. Rozdíl je obrovský (datově to činí cca 10 MB)

    NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:54:36

    ...))

      NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:53:25

      airfish >> taky bych měl vyrazit na žížalky, ale jsem nějak lenošnej po ránu.))

        Nairfish - Profil | So 18.5.2013 9:50:58

        Anýzový dědek >> jj teď jsem koukl na radar a vypadá to, že už bude lépe:) Škoda, že tady pršelo málo. Potřebuji vyrazit na rousnice, protože u nás jdou úhoři:))

          NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:47:56

          airfish >> Nádhera

            Nairfish - Profil | So 18.5.2013 9:47:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            A byla to tam samá kytka:))

              NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:46:53

              Mám problém s foťákem- nějak neumí pobrat fialovou a modrou barvu.

                Nairfish - Profil | So 18.5.2013 9:46:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Byl jsem na rybách a stavil se v Hronovském parku

                  NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:45:52

                  airfish >> tady je šedivo a mokro, ale neprší už.

                    Nairfish - Profil | So 18.5.2013 9:44:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Včera bylo lépe:)

                      Nairfish - Profil | So 18.5.2013 9:43:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Anýzový dědek >> U nás sice jenom mží, ale je hrozná zima:(

                        NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:36:32

                        ctvrtmile >> jj. Jukni na to

                          Nctvrtmile - Profil | So 18.5.2013 9:25:47

                          Anýzový dědek >> Přes poledne se na to podívám....

                            NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:23:02

                            ctvrtmile >> Já si myslím, že by mohla být srovnatelná nebo i lepší z toho nového..)))

                              Nctvrtmile - Profil | So 18.5.2013 9:14:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Anýzový dědek >> Nevim,musím se na to podívat,pro srovnání fotka ze starého mobilu...

                                NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 9:06:02

                                tak dneska to na fišky nevypadá, tady leje jak z konve.....-((((

                                  NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 8:53:29

                                  ctvrtmile >> Já myslím, že bys z něj ještě něco dostat mohl, protože fotky dělá vcelku slušné. Jen je problém asi někde v nastavení a hlavně udržet ho při focení stabilní.
                                  Zkus se podívat do toho nastavení a trochu si s tím pohraj.
                                  Možná budeš překvapen.

                                    Nctvrtmile - Profil | So 18.5.2013 8:48:50

                                    Anýzový dědek >> Myslím,že z toho mobilu víc nedostanu,není to žádnej zázrak....

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 8:35:52

                                      ctvrtmile >> Tak si zkus přečíst toto:
                                      http://www.milujemefotografii.cz/jak-poridit-lepsi-​snimky-mobilnim-telefonem

                                      Možná ti to trochu pomůže k lepším fotkám i z mobilu.

                                        Nking76 - Profil | Pá 17.5.2013 22:22:10

                                        ctvrtmile >> ja si myslím,že to stojí za to ho vytáhnout to zas není taková hrůza budeš mít lepší fotky stojí to za to.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj