Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

frost862 - Profil | So 18.5.2013 20:47:32

Anýzový dědek >> a jak rybky žerou?

    frost862 - Profil | So 18.5.2013 20:41:34

    Anýzový dědek >> na té spodní fotce nahoře v pravým rohu,zejtra budou pod hovězím k obědu,no nebudu psát,že se netěšim:-)

      Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 20:40:03

      frost862 >> neříkej , že letošní..lumpe...)))

        frost862 - Profil | So 18.5.2013 20:37:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Anýzový dědek >> kovář??snad ale jen na půl žluté:-)

          Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 20:35:42

          frost862 >> Mrazejku neprovokuj, tohle je na kartu...-)))
          Sakra kdyby nepršelo celej den, tak bych asi šel obhlídnout kováře...))

            frost862 - Profil | So 18.5.2013 20:32:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Anýzový dědek >> ahoj dědulo tak zase po čase fotku dám,kvality nevalné,ovšem smaženice kvality velmi valné:-)))

              Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 20:06:26

              tak aspon nějakou fišku sem pohodím..))

                Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 19:58:06

                ctvrtmile >> tady už to vypadá líp. ten komín..))

                  Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 19:56:59

                  ctvrtmile >> jsi asi moc daleko- máš ty kytky máznuté

                    ctvrtmile - Profil | So 18.5.2013 19:55:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Komín....

                      ctvrtmile - Profil | So 18.5.2013 19:54:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Už je to lepší...???

                        Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 19:52:42

                        Hardyman >> Tak na MP to určitě je spíš plus, ale na mouchu nevím- to je mimo mě.

                          kosvi - Profil | So 18.5.2013 19:52:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ...

                            Hardyman - Profil | So 18.5.2013 19:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Anýzový dědek >> trochu kalné možná, ale na škodu to někdy není.

                              Anýzový dědek - Profil | So 18.5.2013 19:38:34

                              Hardyman >> je to nějak kalné, tak nevím.)))

                                Hardyman - Profil | So 18.5.2013 19:35:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                a přitom je to pěkný revír.

                                  Hardyman - Profil | So 18.5.2013 19:33:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Bohužel bez ryby....

                                    kosvi - Profil | So 18.5.2013 19:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Karasové

                                      kosvi - Profil | So 18.5.2013 19:07:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Řádkáč z dnešní pološoulačky

                                        Kreja - Profil | So 18.5.2013 17:29:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes ráno se objevil bubák ale naštěstí ho vítr rozfoukal

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj