Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

ctvrtmile - Profil | Pá 17.5.2013 22:12:43

king76 >> Neupravuju nic,foťák mám v tašce,nechce se mi ho nikdy vytahovat..lenora...

    king76 - Profil | Pá 17.5.2013 22:09:44

    ctvrtmile >> chtělo by to aspon nějaký kopakt a věř,že fotky budou někde jinde upravuješ to někde v zoneru?

      ctvrtmile - Profil | Pá 17.5.2013 22:07:03

      king76 >> telefonem-

        king76 - Profil | Pá 17.5.2013 22:02:37

        ctvrtmile >> čím to fotíš?

          Liborman - Profil | Pá 17.5.2013 21:45:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Co říkáte na toto foto?

            ctvrtmile - Profil | Pá 17.5.2013 21:19:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Teď už ostřejší....Svrčov..

              ctvrtmile - Profil | Pá 17.5.2013 21:13:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zátoka....

                Anýzový dědek - Profil | Pá 17.5.2013 21:02:03

                ctvrtmile >> tady to je docela dobré- dá se to svést na umění..)))

                  ctvrtmile - Profil | Pá 17.5.2013 20:59:18

                  Anýzový dědek >> Zase ten telefon....

                    jirka0 - Profil | Pá 17.5.2013 19:10:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes parádní den :-)

                      Anýzový dědek - Profil | Pá 17.5.2013 18:45:00

                      ctvrtmile >> hezky umělecky rozmáznuté..)))

                        ctvrtmile - Profil | Pá 17.5.2013 18:37:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Západ slunce...

                          Anýzový dědek - Profil | Pá 17.5.2013 9:36:53

                          Pěn_a >> No v samotném Zoneru tohle jde udělat jen tak, že uděláš dvě horizontální panoramata a ty potom spojíš na výšku, ale to je daleko pracnější než ve PhotoStitchu.
                          Že je to mázlé je způsobeno tím, že jsem se to pokoušel držet vjen v ruce.
                          Bylo bezvětří.
                          Ten software od Canonu je vcelku ucházejíci, ale chtělo by to ho mít česky, aby člověk netápal.
                          Má jednu chybu a to, že si snímky neumí sám dobře ve druhé řadě seřadit tak, aby Snímek D byl před snímkem C.To musíš prohodit ručně.
                          Zbytek udělá sám.

                            Pěn_a - Profil | Pá 17.5.2013 9:29:26

                            Anýzový dědek >> Jenom stativ nepomůže, taky se na scéně nesmí nic moc hýbat a na té fotce je vidět, že pěkně foukalo. A ten SW na panorama od Canonu za moc nestojí.

                              Anýzový dědek - Profil | Pá 17.5.2013 9:24:18

                              tady si může te podle tohoto návodu do Zoneru přidat třeba i ten Photo Stitch z DVD co máte u foťáku (většinou u Canonu)

                              http://www.milujemefotografii.cz/zoner-photo-studio​-podle-vas

                                Anýzový dědek - Profil | Pá 17.5.2013 8:55:10

                                tady je to o něco lepší na tom baráku.

                                  Anýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 21:41:29

                                  a i po srovnání horizontu ve výsledku je to rozjeté

                                    Anýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 20:40:09

                                    Tak jsem zjistil, ze na focení panoramat v režimu PhotoStitch Asist (čtvercové focení) je vskutku třeba stativu a hodně kontrolovat překryvy.
                                    Sice jsem se snažil z ruky to udržet, ale prostě to nejde správně

                                      Anýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 20:36:48

                                      JBpivosaj >> Ten mlejnek tenkrát stál cca 20 východních mařenek což zas tolik nebylo. A slouží dobře dodnes.

                                        JBpivosaj - Profil | Čt 16.5.2013 20:19:09

                                        Anýzový dědek >> :-) vyvolalo to ve mě pěkný vzpomínky :-) Pamatuju na ten randál když se spustíl ten robot, my jsme měli oranžovej :-) A ten ruční mlýnek snad ještě naši taky někde maj :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj