Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NDenny - Profil | St 6.2.2019 13:45:14

Honza Veber >> To ano,ja koukal na ten odkaz,co ma u vody,tam pise o kolisani hladiny a podle toho je vyska krytu,takze uvazuju,ze tam bude s tou podlahou nejak hybat dle potreby.Jen se me nejak nechce verit,kdyz je too ze dreva a drevotrisky,ze by to nepracovalo a nebylo vlhke,proto se ptam na izolaci. Sice se prodava drevotriska odolna proti vode,ale to je mysleno treba kdyz prsi ne na nejake dlouhodobe namaceni.

    NHonza Veber - Profil | St 6.2.2019 13:38:52

    Denny >> Denny tenhle je ale asi v polích, ten u vody nevim jak ma reseny, tenhle je napevno zapusteny v zemi.

      NDenny - Profil | St 6.2.2019 13:15:12

      Erva >> Docela by me zajimalo,jak ma ten kryt odizolovany proti vode I kdyz tam pise,ze je tam zrejme stavitelna podlaha nebo cely ten kryt podle vysky hladiny vody.

        NErva - Profil | Út 5.2.2019 19:53:49

        Honza Veber - Dík , prvně musím doufat že to povolí :-)

          NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 19:44:05

          Erva >> To ja vim, a rozumim .. ja bych do niceho nelegalniho, pokud to ma navic byt stabilni, nesel.. Tesim se az to budes mit hotove a na report :-) Tak drzim palce!

            NErva - Profil | Út 5.2.2019 19:41:38

            Honza Veber - No až budu mít řešit topení , tak můžu říct že mám vyhráno , prostě to chci oficiální cestou ....:-)

              NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 19:30:46

              Erva >> ano, myslim si to same. Tam podle mne jezero neni. Jeste k tomu topeni na PB, hlavne patrne!!

                NErva - Profil | Út 5.2.2019 17:54:16

                Honza Veber - Tak s tím jezerem teda nevím , to jsem asi spletl , to vypadá kryt přímo na dravce :-)http://hidephotography.com/getpage.php?pg=one_hide&​hid=6
                http://hidephotography.com/getpage.php?pg=one_lodge​&lid=1

                  NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:52:21

                  Erva >> kdes na to koukal prosim Te? dekuju, jéé já přehlédl ten odkaz , promin...

                    NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak jsem dnes po nemoci vystrčil na chvilku nos ven, Bože, to bylo krásně...

                      NErva - Profil | Út 5.2.2019 17:50:21

                      Honza Veber - Před krytem je jezero , ale taky už nevím jak se jmenuje , minulí týden jsem se na to díval :-) http://hidephotography.com/getpage.php?pg=one_hide&​hid=6

                        NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:46:12

                        Erva >> Ano Madarsko, ale uplne presnou lokalitu nevim, tuhle fotku jsem nedelal ja...

                          NErva - Profil | Út 5.2.2019 17:24:07

                          Honza Veber - Jj., to je mě jasné , dali jsme na okna na domku odrazové folie a občas nějaká hrdlička prdne do okna ..., tak kamínka by byla super ,ale pokud vše klapne , tak by jsem to řešil asi PB plynem, samo z větráním , kde je tenhle kryt postaven v Maďarsku ??

                            NDenny - Profil | Út 5.2.2019 17:21:00

                            Honza Veber >> Tohle bych si tady nemohl dovolit.I kdybych ukecal ochranare,tak na jare a obcas I pres leto bych v takovek krytu musel mit skafanr a periskop,vse tady je cas od casu zatopene v ricke,kterou v lete prijdes v holinach v tom obdobi nestacis.

                              NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:15:44

                              Erva >> sklo neni spatna vec, ale pokud jej nezakyjes, zabijeji se o nej ptaci nebo do nej alespon narazi :-(, zazil jsem to u kamarada a vzdycky jsem si okno otevrel, nastesti to slo a daval misto nej maskovacku...tohle neni betonovy, je to drevo a osb, na strese nejaka krytina.. kaminka na zimni foceni, ty se teda vazne hodi :-)

                                NDenny - Profil | Út 5.2.2019 17:14:26

                                Erva >> Jo,to znam,jakmile se ukaze zver najednou je clovek jako rybicka :-)))

                                  NErva - Profil | Út 5.2.2019 17:09:22

                                  Honza Veber - Zatím ne ,je vcelku čas , zapustit krapet bych jej chtěl , jen nevím jestli to půjde , chtěl bych jej udělat u nově vybudovaného mokřadu , tak jde o to když jej zapustím ,což by bylo z mého pohledu nejlepší tak aby jsem tam časem neměl vodu , stavět opravdu něco pevného nechci , myslím beton ,tvárnice apod , stačilo by mě dřevo - hranoly a případně OSB desky jako opláštění + izolace co vím ,tak určitě nechci fotit přes sklo .

                                    NHonza Veber - Profil | Út 5.2.2019 16:47:14

                                    Erva >> Ahoj, uz mas nejake info na pevny kryt? napadlo mne ho mozna trochu zapustit do zeme, abys i na takovehle snimky (ujed tam pujde udelat? ) mohl pohodlne sedet..

                                      NErva - Profil | Út 5.2.2019 16:35:37

                                      Denny - Jj., ležím na karimatce , usnout fakt v té kose nejde :-))) Je to fakt nepohodlné , ale když přiletí tak jde vše stranou a najednou nic nebolí , není zima , atd . :-)ú)

                                        NDenny - Profil | Út 5.2.2019 16:31:30

                                        Erva >> Lezis na karimatce? Ja obvykle sedim,protoze zatim tam,kde jsem fotil byl teren takovy,ze I kdybych chtel,tak bych si nelehl,nic bych nevidel nebo bych musel byt tak prohnuty,ze by asi zada nevydrzeli moc dlouho :-) Taky je otazka,jestli bych neusnul :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj