Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NDenny - Profil | Po 4.2.2019 13:09:41

Honza Veber >> Kdyz jsem koukal na tve stranky,tak me zaujala,mimo jine, jedna fotka medveda,ta kde jsou videt tlapy.Pokud to neni tajne,kde jsi fotil ty hunace?

    NHonza Veber - Profil | Po 4.2.2019 13:09:13

    Denny >> Ahoj, to je dobry a jednoduchy!! Za mne palec nahoru!

      NDenny - Profil | Po 4.2.2019 12:17:07

      Honza Veber >> Abych nezapomel.ta "kolibka" na cviceni,o ktere jsem se zminil,ze ji mam jako sedatko se jmenuje Simply Fit Core Workout Board

        NHonza Veber - Profil | Po 4.2.2019 10:39:22

        Denny >> Verim :-))))

          NDenny - Profil | Po 4.2.2019 10:23:22

          Honza Veber >> nekde jsem cetl,ze vubec nejlepsi je volavka.Je to pro ostatni ptactvo jakasi zaruka bezpeci . Na tom asi neco bude,protoze tam,kde je volavka je opravdu klid,ona to ohlida.Teda kdyz nepocitam urcite destinace jako treba Florida nebo tady u noas kdyz lovi na mestskych nadrzich😌.Ta sedacka nic svetoborneho,Jitka si kdysi koupila takovou kolibku na cviceni,tak jsem si ji vzal,kdyz ji prestala pouzivat.Ma to bezva tvar akorad na sednuti😌,je to pevne a ma to po. stranach otvory,ktere me slouzi na jednoduche uchyceni pomoci popruhu na auto nebo gum .Otazka nekolika malo vterin na pridelani nebo odendani,dle potreby.Pisu z prace,az budu doma tak nafotim nebo poslu odkaz.Zadnou sedacku na pevno tam nechci,to by asi bylo dost neprakticke.Zacal jsem o ni premyslet,kdyz jsem tam malem vyplivnul dusi.Urcite to ma sve vyhody.Jednak na prekonani nejakych delsich hlubokych useku,kdy si clovek rad odpocine,pri samotnem cekani a i na extreme melke lokality,kde stasi sednout a natahnout nohy pred sebe.Bez toho se clovek plazi jak had v bahne nebo leze po kolenou,coz jsem si vyzkousel a muzu te ubezpecit,ze 5mm neoprenu s holinama je obvzvlast pozitek.Funel jsem pri tom,ze si kachny musely myslet,ze se jim tam nastehoval hroch.

            NHonza Veber - Profil | Po 4.2.2019 9:34:21

            Denny >> Tak to je super Denny, ja tu mam jednu kachnu breznacky a uz mi po ni asi desetkrat vyjel kacer :-)) skoda ze to zevnitr neslo natocit nebo nafotit :-)) 7 balabanu fakt si myslim opravdu staci...A pokud to sedatko myslis hlavne na odpocinek, tak to bude super, pak mi to pro ilustraci vyfot ;-) Hezkej den. Honza

              NDenny - Profil | Po 4.2.2019 2:20:59

              Honza Veber >> Ja ty upravy znam,zmenseni na 1200 atd,ale nebavi me to delat :-(Manipukace but s ploutvemi,ktere me na to Jitka koupila,ale spise je ovladani rukama a nohama,tam neni kam spechat a to sedatko je spis o odpocinku,kdyz clovek nekde travi ve vode hodiny cekanim,ja se znam,jaky jsem v tomto pripade magor :-))) Balabany uz mam par mesicu koupene :-),jsou soucasti fotovoru,nezabere to v podstate zadne misto,mam jich jen 7,coz si myslim staci,Par breznacek,par karolinek a cirky :-)

                NHonza Veber - Profil | Ne 3.2.2019 20:27:55

                Už aby bylo jaro..., co říkáte? ;-)

                  NHonza Veber - Profil | Ne 3.2.2019 19:52:04

                  Denny, vis co mne jeste napadlo? Co k tomu fotovoru nebo i kajaku na foticich mistech na tenky vlasec pripoutat nekolik balabanu kachen, aby si opravdovi ptaci mysleli, ze pro ne nepresatvuje ta hromada rakosu zadne nebezpeci? Lovci to tak pouzivaji.

                    NHonza Veber - Profil | Ne 3.2.2019 16:56:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Denny >> zkus je zmensit na 1024 delsi strana a tady si je taky musis rozkliknout aby vynikly... tesim se na tve upravy fotovoru Denny, ale jak budes manevrovat, kdyz budes sedet? jako ve vajicku ploutvemi?

                      NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 16:31:53

                      Tatra815 >> Skoda,ze ty fotky mrk tak degraduje,ja jsem linej to upravovat,na mem monitoru to mam paradne ostre a tady je to mazle :-(

                        NTatra815 - Profil | Ne 3.2.2019 16:27:52

                        Ty fotky,to je paráda.

                          NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 16:07:33

                          Honza Veber >> Pelikan je bily americky,chrastaly jsem vlastne poznal az tady,takove vodni slepice,mam je moc rad :-)))

                            NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 16:06:25

                            Honza Veber >> Ja uz jsem to vymyslel jinak,az to dodelam,dam fotky,Hlavne co jsem udela,je v tom fotovoru sedacka,nadrel jsem se na hluboke vode a v mistech,kde jsem nedosahl na pevne dno jako kun,tohle jsem tim vyresil,v klidku zasednu a odpocinu nebo se necham unaset.

                              NHonza Veber - Profil | Ne 3.2.2019 15:44:36

                              Denny >> wow!! nez jsem ten prispevek dopsal, dal jsi paradni fotky!! ti pelikani, to jsou kaderavi? a ten chrastal je bozi!!

                                NHonza Veber - Profil | Ne 3.2.2019 15:43:01

                                Denny >> Tak taky velka parada!! Deny, zkusil bych na ten fotovor i na tu maskovacku pres kajak zapichat do tech der v siti treba rakos nebo vetvicky neceho, co roste v okoli.
                                Fotovor jsem taky mel samozrejme jen ze slepeneho silneho polystyrenu, ale svoji sluzbu tenkrat udelal, jen jsem jednou nejak pitome zapadl do bahna pri kraji rybnika na raccich a malem jsem tam zustal :-(, v tomhle vidim, stejne jako ty, vyhodu kajaku v plnem rozsahu.

                                  NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 15:19:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jedna z bazin a jedna od reky.

                                    NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 15:07:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jedna,kterou jsem sem uz kdysi davno daval.

                                      NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 15:05:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Honza Veber >> Jitka ma asi i nejakou fotku u sebe v pocitaci,kde jsem na kajaku,tak az tady bude,tak se ji zeptam.Tady jsou kajakovky,nechce se me s tim upravovat,tak jen jsem srovnal horizont a prevedl do jpg.

                                        NDenny - Profil | Ne 3.2.2019 14:46:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Honza Veber >> Volavka,ktera prosla predchazejici den v te lokalite mensim tornadem s pojene s velikym krupobitim,ktere mimo jine umlatilo na hnizde I mlade orlovce.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj