Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Diskuse k nástraze/návnadě Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Autor diskuse: mates202 - Profil , 30.12.2011

Recept na tuto kvašenou kukuřici:

A) se mi líbí (vyzkouším ho)82%

B) nelíbí (nevyzkouším ho)4%

C) Kefírovou Kukuřici již znám a dělám12%

D) dělám jiný partikl2%

Od 12.3.2012 hlasovalo 260 čtenářů.

NBenisko - Profil | Po 12.3.2012 18:32:48

Ahoj všichni, velice mne udivuje jak tu vychvalujete lov na kukuřici.Rybařím už přez 25 let a mé zkušenosti s kukuřicí jsou velmi negativní.Mnohokrát jsem to zkoušel a téměř vždy bez záběru mohl jsem ráno nakrmit nahodit udici a večer vytáhnout a kukuřice byla na háčku netknutá a já bez záběru.Ať byla vařená,naklíčená,z konzervy,,bonduel"nebo dipovaná v orig.nálevu výsledek byl vždy stejný-ani záběr snad jen jednou se kapřík spletl. Nicméně jste mě ukecali,takže to tedy ještě jednou zkusím na tu kvašenou.A běda jestli to nepůjde :-))) Petrův zdar.

    Nmates202 - Profil | Po 12.3.2012 16:13:40

    zaplosak >>
    Ahoj,
    jj, ale toho úsilí a hlavně Neurolu co mě to stojí.
    Měj se MŠ.

      Nzaplosak - Profil | Po 12.3.2012 15:56:01

      mates202 >> ještě bych se chtěl zeptat...... DDDDDDDDDD
      Tvá trpělivost je bezbřehá, ahoj. Jarda...

        Nmates202 - Profil | Po 12.3.2012 15:27:08

        Ahoj všem,

        z důvodu opakování stále stejných otázek pořád dokola, byl návod doplněn a upraven.

        P.S. je dobré si před vložením dotazu pročíst tuto diskusi diskusi, aby se tu neodpovídalo na stále stejné dotazy

          Nmates202 - Profil | Po 12.3.2012 11:03:34

          MifakM >>
          Ahoj,
          nic ve zlém, ale na tuto otázku je zde odpovězeno asi 100X = stačí si trochu pročíst diskusi a ne se ptát pořád dokola na jednu a tu samou otázku.

            NMifakM - Profil | Po 12.3.2012 10:29:05

            mates202 - >>
            Jak dlouho ta kuku vydrží? Respektive jak dlouho ji takto lze skladovat, když si udělám větší množství (třeba 20 kg)?

              Nmates202 - Profil | Po 12.3.2012 10:15:49

              JirkaV >>
              Ahoj,
              to nevím, popiš mi do SZ jak jsi to naložil a jak to vypadá.

                NJirkaV - Profil | Po 12.3.2012 9:28:29

                mates202 >> Ahoj
                Jeden kyblík naložené kukuřice mi začal smrdět po acetonu nevíš co se stalo ? mam to raději vyhodit nebo to nvadí neni tam žadna plíseň. Dík za odpověď

                  NBabe - Profil | Ne 11.3.2012 21:39:07

                  romario.lt >> Nebojte ;) každý den to povuli někdy i 2x do dne a není to ani moc natlakované.

                    NPvl - Profil | Ne 11.3.2012 20:41:47

                    Babe >> Tak , tak, aby nebylo nějaký vzzrrrůůšo :o§))

                      Nromario.lt - Profil | Ne 11.3.2012 20:39:53

                      Babe >> S tím zavřením opatrně, abys nevyrobil pár časovaných ručních granátů........

                        NBabe - Profil | Ne 11.3.2012 20:34:00

                        Ahoj já nemám kukuřici ale řepku. Zbylo mi pár flašek od dipů .. přilil jsem vodu zavřel a at si to poradí samo. Je to nakvašené dost, ale nevím zda jim to bude chutnat.

                          Nel.ou - Profil | Ne 11.3.2012 20:26:55

                          Někdy je míň víc, tak fermentujme s mírou. Pokud každý z nás nasype do vody 100kg takto upravených produktů, může se stát, že ryby budou sedět na vrbách kolem rybníků:). Z jejich domova se stane bílá, zapáchající a bublající jímka neslučitelná s životem. Peace.

                            Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 20:07:50

                            JN >> ,
                            Jj, nic by si tím asi nezkazil = třeba ananasové aroma je pro Amura atraktivní, ale to mléčné/kefírové je také v klidu nenechává.

                              NJN - Profil | Ne 11.3.2012 20:04:49

                              mates202 >> OK díky!

                                Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 19:55:59

                                JN >>
                                Ahoj,
                                já osobně bych tam tu esenci nepřidával = jak opakovaně píši, po vykvašení(s kefírem) má kukuřice mléčné aroma, které je pro ryby atraktivní.

                                  NBrusič - Profil | Ne 11.3.2012 19:43:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  mates202 - >> Zdar taky už jsem založil 3 kyblíčky do jednoho kefír do druhýho kvasnice a do třetího cukr.A uvidíme co to vyvede :-)

                                    NJN - Profil | Ne 11.3.2012 19:38:49

                                    Chtěl bych tam dát nějakou esenci např. ananas. Myslíte ,že je to dobrý nápad? Nebo je lepší nechat tomu přirozené aroma? A v které fázy byste tam tu esenci dali?

                                      Nsplavek - Profil | Ne 11.3.2012 19:32:38

                                      mates202 >> Určitě,ale kdybych byl správný výzkumník,tak budu mít zaráz oba vzorky a porovnám na dvou prutech zaráz,ale protože jsem poměrně líny a málo metodický člověk,tak to udělám postupně.

                                        Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 19:26:59

                                        splavek >>
                                        Jj, tak to je správný přístup = dej pak vědět.
                                        Ať se pruty ohýbají.