Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)
Diskuse k nástraze/návnadě Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)
Recept na tuto kvašenou kukuřici:
A) se mi líbí (vyzkouším ho)82%
B) nelíbí (nevyzkouším ho)4%
C) Kefírovou Kukuřici již znám a dělám12%
D) dělám jiný partikl2%
Od 12.3.2012 hlasovalo 260 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
124x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nsplavek - Profil | Ne 11.3.2012 19:24:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 17:48:03
Ahoj,
debata/diskuse je vítána, ale když si projdeš příspěvky, tak vidíš, že se omílá to samé pořád dokola = přesně to vystihl Jjapan:
Jeden recept a tak jednoduchý a tolik debaty kolem :-))).
Proboha tak to zkuste dle návodu a uvidíte. Pokud to děláte jinak tak napište svůj recept zvlášť a je.
Předpokládám/pořád doufám že jsou tu slušní lidé a vzájemné uražení je pod jejich úroveň a nebudou se dohadovat u něčeho, jako je tento jednoduchý recept na konkrétní kukuřici.
Nel.ou - Profil | Ne 11.3.2012 17:33:45
Splávek a někteří další zde uvedli rozdíl mezi mléčným a alkoholickým procesem kvašení. Někteří další fermentují jinak. Pokud je přímá zkušenost tak je diskuze plodná a věcná.
Další polemiky typu ( myslím si a slyšel jsem ) jsou zbytečné a zavádějící. Můžeš promazat tyto příspěvky včetně mých a zanechat pouze podstatné a k tématu.
Jinak tvůj příspěvek skončí tím, že Franta je blb, protože do kýblu klade kukuřici klíčky směrem na sever :)
Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 13:14:33
Ahoj,
přesně moje slova = naprosto jednoduchý recept a takových cavyků kolem toho = mě se to osvědčilo tak, jak je to popsané a pokud si to někdo udělá po svém = záleží jen na něm.
Tak to upravenou kuku jsem viděl používat na různých rybářských soutěžích(v TV) a pořád dokola tam zdůrazňují to kefírové aroma..............
Ngoter - Profil | Ne 11.3.2012 12:57:09
Nmekoun - Profil | Ne 11.3.2012 12:56:25
NJjapan - Profil | Ne 11.3.2012 12:56:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 12:45:47
Ahoj,
co se ti nezdá = popiš jak jsi to naložil.
U mě už to nádherně voní a začíná měknout = naloženo cca 14 dnů.
Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 12:37:50
Ahoj,
jak říkám = tento recept je postavený na kefíru = kukuřice má po vykvašený specifické mléčné aroma = pokud dám kvasit kuku bez kefíru, je bez tohoto specifického aroma, které je obzvlášť pro Amury lákavé.
Po všech možných vyzkoušených možnostech = pivem, jogurtem atd. se mi kefír osvěd4il nejlépe = dle originálního receptu.
Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 12:33:00
Ahoj,
píši to tady pořád dokola = tento recept je postavený na kefíru = kukuřice má po vykvašený specifické mléčné aroma = pokud dám kvasit kuku bez kefíru, je bez tohoto specifického aroma, které je obzvlášť pro Amury lákavé.
Po všech možných vyzkoušených možnostech = pivem, jogurtem atd. se mi kefír osvěd4il nejlépe = dle originálního receptu.
NStavba - Profil | Ne 11.3.2012 11:37:29
Nmates202 - Profil | Ne 11.3.2012 8:17:58
Shrnu to asi takto:
každý věcný postřeh je určitě zajímavý, ale
jedna/některé věcí se tu omílají pořád do kola a přitom si stačí si přečíst tuto diskusi = než se na tu samou věc zeptám opakovaně, ale to je pro většinu asi problém = si projít již diskutované.
Jedná se o celkem jednoduchý recept a ne vědeckou práci = recept má nějaký postup a jak si to každý upraví je na něm, ale pokud si to dotyčný udělá po svém, výsledek bude logicky rozdílný = postupů pro přípravu kukuřice je mnoho, tento je jeden z nich a je vyzkoušený praxí
Proto je vždy lepší si pročíst již napsané než mluvit o něčem pořád dokola.
Nmates202 - Profil | So 10.3.2012 22:08:14
Ahoj,
přiznám se, že tomu tvému výkladu moc nerozumím? a dále mi připadá, že už se z toho dělá zbytečná věda.
Recept jsem okoukal z to, vyzkoušel a dělám to jak je to popsané.
Nsplavek - Profil | So 10.3.2012 20:28:11
Nsplavek - Profil | So 10.3.2012 20:09:50
Nsplavek - Profil | So 10.3.2012 19:28:34
NJjapan - Profil | So 10.3.2012 15:28:01
Souhlasím z tebou v tom, že když nakládat kukuřici dle tohoto receptu tak rovnou z kefírem,z tím asi budem souhlasit oba.
(To proč jsem ti psal ať se nerozepisuješ o tom hermelínu nebo o sýrech se zelenou plísni je jiný problem. Sýr z bílou plísni (hermelín) se očkuje plísní na povrch sýru, kdežto sýry z plísní zelenou(nebo modrou) se očkujou dovnitř sýru. Prostě jsou to jabka a hrušky. Ale omlouvám se toto je už má deformace povolání. Chápu, že pro tebe to není rozdíl. Pro mně to je propast :-))) )
NJjapan - Profil | So 10.3.2012 14:56:31
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













