Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Diskuse k nástraze/návnadě Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Autor diskuse: mates202 - Profil , 30.12.2011

Recept na tuto kvašenou kukuřici:

A) se mi líbí (vyzkouším ho)82%

B) nelíbí (nevyzkouším ho)4%

C) Kefírovou Kukuřici již znám a dělám12%

D) dělám jiný partikl2%

Od 12.3.2012 hlasovalo 260 čtenářů.

NRybatorstr - Profil | St 14.3.2012 9:10:38

mates202 >> Ahoj, 5 kg kuku a zbytek dle návodu, 0,5 l kefíru a trochu toho cukru.

    Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 9:08:10

    Rybatorstr >>
    Ahoj,
    jj, zkusit se má všechno = kolik čeho jsi tam dal?

      NRybatorstr - Profil | St 14.3.2012 8:48:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      mates202 - >> Ahoj, tak mi to nedalo a zkouším to také :-)) Včera jsem nakoupil ingredience a začal s pokusem. Foto z dnešního rána.

        Nmates202 - Profil | Út 13.3.2012 22:17:52

        Rostid >> Přesně tak = je to vlastně to samé a pokud je to jako u nás = je toho více, než v klasickém balení kefíru

          NGotacek - Profil | Út 13.3.2012 19:22:07

          Tak kvasim kukuřici už 2 týdny a zatim to "voní" jako když smícháte ředidlo s šaraticí...

            NJjapan - Profil | Út 13.3.2012 19:03:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Rostid >> Prakticky je to to samé. Kyška se tomu říká na moravě. Kefír je psaný jako origo výrobek. Nebavme se tady o kvasinkové kultůře, protože tu má jinou každá mlékárna. To už by se tady mohla rozebírat i odrůda kukuřice :-)))

              NRostid - Profil | Út 13.3.2012 17:13:05

              Jarda Š. >> tím pádem je to použitelné a v podstatě i lepší, díky za radu

                NJarda Š. - Profil | Út 13.3.2012 16:47:09

                Rostid >> Je to trochu jiná kultura kvasinek, ta by měla způsobit čistě mléčné kvašení.

                  NRostid - Profil | Út 13.3.2012 16:17:02

                  malej dotaz - je kefír v podstatě to stejný, co kyška? dá se použít místo něj?

                    NJOIKA KAKE - Profil | Út 13.3.2012 13:46:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ..a jeste jedna..

                      NJOIKA KAKE - Profil | Út 13.3.2012 13:45:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ..tak tady prikladam slibovane foto nalozene kuku.je toho asi 12 kg+3kefiry+asi 20dkgcukru.nakladano minuly patek,v mistnosti s teplotou cca 18stupnu.dnes jsem nakouknul a ten povlak uz je souvisly.tvrdost zrn budu zkouset az pristi tyden.zatim to nijak extra nesmrdi.je to pod tim igelitem s minimem malych direk od jehly-boilisove:)
                      zatim takto.J.K.

                        Nbolek009 - Profil | Po 12.3.2012 21:51:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Letmo jsem prolítl diskuzi - (na jeden kloudnej příspěvek 25 ko..tin), nasypal do kýble 5 kilo kuku, zalil teplou vodou a 1/2 litru kefíru.
                        Hned druhej den krásně bublala, žádnej smrad, čirej a čistej základ pro burbon.
                        Nedivme se opakujícím se dotazům, protože najít v osmistech příspěvcích ten pravej, to chce kuráž.

                          NAdamecek - Profil | Po 12.3.2012 21:22:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Já jsem taky chytal skoro po celý rok na kukuřici. Míchám jí jak na vnadění do směsi tak jí dávám na háček jako nástrahu ale to jen tehdy když na ní ryby berou nebo na nic neberou tak vyzkouším kukuřici . A bylo minulý rok i období co mě brali jen na kukkuřici. A to to byli i velcí kapři třeba jsem chytl 15 kaprů za den (jen nějací velký ale většinou takoví menší )

                            Nmates202 - Profil | Po 12.3.2012 21:11:32

                            Benisko >>
                            Ahoj, tak to tedy opravdu nevím, kde je chyba =
                            já rybařím přes 25 let a kukuřice je top po celý život = ať ta kvašená nebo kupovaná v rybářských potřebách.
                            Loni jsem opakovaně zažil, že jediné na co braly, byla právě kukuřice a všichni okolo s jinou nástrahou jen koukali.

                            Chytám na kukuřici od jara do zimy a je to má hlavní nástraha.

                              Nmates202 - Profil | Po 12.3.2012 21:02:52

                              MifakM >>
                              Jj, nic se neděje = už je to napsané v návodu
                              měj se M.

                                NMifakM - Profil | Po 12.3.2012 20:58:16

                                mates202 >>

                                omlouvám se za dotaz na dobu skladování, ale po přečtení prvních asi třech stránek, kde každej jen upravoval, doplňoval a opravoval tvůj recept, jsem to prostě vzdal....

                                  Nlakoc - Profil | Po 12.3.2012 20:07:10

                                  Benisko >> tak to jsme na tom zhruba stejně, když nepočítám soukromáky.
                                  Akorát já měl loni smůlu v tom, že na svazovce max. 50ku.

                                    Nlakoc - Profil | Po 12.3.2012 19:06:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Lojzoóóó !!?? - mám v hrnci díru, tak mi někdy ta debata tu připadá, Já si ji dnes zkrátka naložil a basta. Ne moc, ale za nějakých čtrnáct dní si naložím další a po vyzkoušení se uvidí. Jinak díky za recept a už se těším na ně.

                                      Nromario.lt - Profil | Po 12.3.2012 18:42:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Benisko >> Chytám taky docela dlouho. Když proberu všechny nástrahy, které jsem kdy používal (včetně koulí, pelet a jiných) je kukuřice jednoznačně jednička (nemluvím o trofejních úlovcích).

                                      Dle mé zkušenosti je kuku nejlepší při lovu na vlas (mimo háček), jinak ji prakticky nepoužívám.

                                      Přeji hodně zdaru s kuku!!!

                                        NBobertik - Profil | Po 12.3.2012 18:36:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Benisko >> Já rybařím cca 5 let a zkušenosti mám jiné. Blbej dotaz, ale nedá mi to. Házíš to do vody, a když už do vody, tak jsou v ní ryby?