črs mo příbram stržený - PROSÍM ČTĚTE

Datum akce: 1.5.2021 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Všeobecné
Kraj: Středočeský

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, OMLOUVÁME SE, ALE NAŘÍZENÍ VLÁDY NÁM DOPOSUD NEUMOŽŇUJE TYTO ZÁVODY USKUTEČNIT. NÁHRADNÍ TERMÍN ZÁVODU JE  12. ČERVNA 2021, POKUD BY DOŠLO KE ZVRATU V NAŘÍZENÍ VLÁDY ZÁVODY USKUTĚČNÍME V PŮVODNÍM TERMÍNU DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
Rybářské závody ,,O pohár předsedy ČRS z.s. MO PŘÍBRAM,,
revír 411 984 STRŽENÝ 1.5. 2021
--------------------------------------------------------------------


PROPOZICE ZÁVODU:
1. Registrace a losování od 5:30 do 7:00 hod     
    1. kolo od  7:00 hod do 10:30 hod
    2. kolo od 12:30 hod do  16:00 hod
    Vyhlášení výsledků 16:30 hod

1. MÍSTO - POHÁR + 5.000,-Kč
2. MÍSTO - POHÁR + 4.000,-Kč
3. MÍSTO – POHÁR + 3.000,-Kč
4. MÍSTO                    2.000,-Kč
5. MÍSTO                    1.000,-Kč
6.-15. MÍSTO poukaz do ryb. potřeb U PLAVALA + hodnotné ceny

ROZDĚLENÍ HOTOVOSTI JE ZÁVISLÉ NA POČTU ÚČASTNÍKŮ
   
NEJTĚŽŠÍ RYBA – POHÁR

Přihlášky posílejte formou SMS na 773 25 50 50

Pravidla závodu:

1) Závod je dvoukolový, lovné místo se losuje při prezentaci

2) Způsob lovu = položená, plavaná s dvěma návazci a jednoháčkem.

3) Při lovu na položenou je ZAKÁZÁNO používat SRKAČKY

4) Při lovu na plavanou je POVOLENO používat pouze prut osazený navijákem a očky,

5) Lov povolen na 1 prut.

6) Bodování – vážení - 1g = 1 bod, do výsledku budou započítány všechny druhy živých ryb,

7) Body zapisují označení rozhodčí.

8) Vítěz závodů = nejvyšší počet bodů.

9) Každý závodník má povinnost umožnit rozhodčím závodu okamžité
zvážení ušlechtilé ryby  a její navrácení vodě, ostatní úlovky budou změřeny na konci každého kola,

10) Povinné vybavení - vezírek, podběrák, dále dle rybářského řádu ČRS.

11) Krmení je povoleno vždy 15 minut před zahájením obou kol, bude vždy
  vyhlášeno.

12) Soutěžící je povinen na místě rybolovu udržovat pořádek. Před odchodem od vody je nezbytně nutné provést důkladný úklid!

13) Organizační výbor si vyhrazuje právo na změnu časového harmonogramu pokud si to vyžádají okolnosti - např. počasí atd.

14) Protesty k průběhu závodu lze předložit organizačnímu výboru, nejpozději do 10 minut po skončení závodu.

15) Každý závodník závodí na vlastní nebezpečí.

16) Nedodržení závodního řádu má za následek vyloučení závodníka.


Výsledky

Startovní listina k 21.3.2021

Startovní listina k 21.3.2021
1. Jiří Plocek  Milín
2. Radka Pedálová  Milín
3. Miroslav Skakický  Příbram
4. Michal Bernard  Příbram
5. Jarka Nassová  Rožmitál
6. Dušan Hýbner  Bělá p/Bezdězem
7. Jakub Skalický  Příbram
8. Matěj Skalický  Příbram
9. Michaela Plocková  Příbram
10. Luboš Křivský  Strakonice
11. Marek Cihelka  Příbram
12. Daniel Freylach  Příbram
13. Julius Nass  Březnice
14. Jan Seidl  Kladruby
15. David Veselý  Příbram
16. Vojtěch Zeman  Hostivice
17. Jaroslav Vrzák  Hostivice
18. Milan Přibyl  Dobříš
19. David Čipera  Příbram
20. Martina Čiperová  Příbram
21. Marie Šourková  Rožmitál
22. Rudolf Šourek  Rožmitál
23. Pavel Richtr  Vápensko
24. František Syrový  Vápensko
25. Petr Toman  Rožmitál
26. Miroslav Čipera  Bohutín
27. Jaroslav Miso  Příbram
28. Petr Kleindienst  Příbram
29. Vladimír Horák  Praha
30. Petr Mrázek  Velká Hraštice
31. Antonín Papírník  Jince
32. Antonín Svoboda  Humpolec
33. Karel Hlaváček  Humpolec
34. Milan Kopic  Humpolec
35. Radek Havránek  Čejov
36. Mir. Růžička st.  Tábor
37. Mir. Růžička ml.  Tábor
38. Milan Bertok  Dublovice
39. Jarolav Vlček  Strakonice
40. Jaroslav Dub  Babín
41. František Šefl  Velký Bor
42. Luboš Němec  Pacov
43. Marek Mrázek  Březnice
44. Stanislav Šilhavý Třemošná
45. Miroslav Kabát Třemošná
46. Pavel Rozum Třemošná
47. Tomáš Šimeček Příbram
48. Pavel Lédl Příbram
49. David Lédl Příbram
50. Ladislav Šebek Beroun
51. Jaroslav Podlaha Beroun
52. Ivan Chřenovský Drnholec
53. Ludvík Čajko Milín
54. Jan Čajko Milín
55. Jar. Dobšíček Horní Bříza
56. Pavel Veselý Jince
57. Martin Váňa Beroun
58. Lukáš Čajko Milín
59. Miroslav Harvan Příbram
60. Zdeněk Kabíček Příbram
61. František Dubský Mirovice
62. Rom. Dydňanský Mělník
63. Stanislav Havlíček Mělník
64. Josef Mrázek Březnice
65. Tereza Ovsíková Březnice
66. Josef Ovsík Březnice
67. Jaromír Janota Březnice
68. František Pavlík Březnice
69. Vít Dušek Březnice
70. Kar. Petráňová Březnice

 

čiky - Profil - 11.1.2021