- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zbraně na rybách
Zajímalo by mě, jestli nosíte na ryby nějakou zbraň s obavou o vaši bezpečnost. V minulém roce jenom na mostecku byly dva případy, kdy byl napaden rybář, který se bránil pistolí a útočníka zabil. Jelikož chytám pozdě do noci a jsem u vody sám, začínám mít různé obavy o svoji bezpečnost. V našem okrese je mnoho tzv. " ubytoven pro nepřispůsobivé občany", které samozřejmě jsou na kraji města právě kolem ryb. revírů. Kolikrát sedím na rybách a za mnou putují tlupy těhto grázlů. To má potom člověk strach o výbavu v hodnotě x tisíc, o život a nevím o co všechno.
Autor diskuse: Kosmak - Profil , 3.11.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Natawa - Profil | Ne 31.3.2013 18:32:58
Petr.J >> No když to je českej senegalec tak odevzdáš ucho dostaneš odměnu no a to je vše.No a smažky lovce kovů a bývalý občany CCCP tak to se posílá po vodě.
NVendys 65 - Profil | Ne 31.3.2013 18:30:32
Kosmak - >>
Čus,taky k vám jezdím na některé vody a někdy je to opravdu opruz na jaké hovada tam narazím,ale vytáhnout na někoho zbraň asi není žádná legrace,jezdíme s kolegou a když jedu sám,tak si beru našeho psa.když nespí tak dokáže i hlídat a jde z něj respekt a většinou to stačí.
Čus,taky k vám jezdím na některé vody a někdy je to opravdu opruz na jaké hovada tam narazím,ale vytáhnout na někoho zbraň asi není žádná legrace,jezdíme s kolegou a když jedu sám,tak si beru našeho psa.když nespí tak dokáže i hlídat a jde z něj respekt a většinou to stačí.
Nctvrtmile - Profil | Ne 31.3.2013 18:29:57
Petr.J >> Mám kámoše v masokombinátu,vysočina snese hodně!!!
Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 18:28:39
Petr.J >> Pobudu do 50ti let musíš nahlásit. Starší hluboko zahrabat,stejně jako rybí vnitřnosti.
NPetr.J - Profil | Ne 31.3.2013 18:26:46
Když takhle sem tam nějakého toho pobudu zastřelíte, ubodáte, nebo jinak zabijete, co potom děláte s mrtvolama, je potřeba to někde nahlásit, nebo stačí to někam odtáhnout a nechat likvidaci na zvěři ? Kopat za výpravu několik hrobů by se mi nechtělo a v létě to může po několika dnech být pěkně cítit.
NPavel Z - Profil | Ne 31.3.2013 18:26:45
atawa >> Ta moje byla taky mazel, ale když se přiblížil někdo cizí tak dělala drsňačku a štěkala :-)))
Natawa - Profil | Ne 31.3.2013 18:24:15
Pavel Z >> No jo když tý mojí se nikdo nebojí všichni si jí chtějí pohladit a navíc je to pes vítací,takže mam smůlu.
NStanley007 - Profil | Ne 31.3.2013 18:18:43
Vystacim si so slznym plynom v malom sikovnom spreji, vojde do kazdeho vrecka. Ucinkuje aj na psov alebo lisky obsmietajuce sa okolo byvaku. Bez ujmy na zdravi znehybni do sekundy hocico.
NPavel Z - Profil | Ne 31.3.2013 18:18:15
Kosmak - >> Když už se člověk musí nějakému útoku bránit, je to pozdě. Při našich zákonech a jejich prezentaci je s toho vždycky nějaká tahanice. Proto preferuju prevenci a většina "nepřispůsobivejch" a jinejch živlů se bojí psů a tak čuba běhá u mě na volno a bez košíku.
NSven - Profil | Ne 31.3.2013 18:16:53
kritik >> když už tak "herr, von" :-)
V rodokmenu mám obojí ale žádnou souvislost s Benešovými dekrety za tím nevidím...
V rodokmenu mám obojí ale žádnou souvislost s Benešovými dekrety za tím nevidím...
NHP - Profil | Ne 31.3.2013 18:14:15
Hardyman >> Když už nic jiného tak se sním jistě pěkně dají otevírat lahváče. :-)
NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 18:13:55
kritik >> Ne, jen žiju v pohraničí a mám otevřené oči. Nic jinýho za tím hledat nemusíš. Ti šmejdi už kradou i náhrobky na hřbitovech.
NSintrix - Profil | Ne 31.3.2013 18:11:16
ctvrtmile >> Pokud máš zbroják, pak zřejmě jej znáš také. Pokud ne, najdi si na netu. Předpokládám, že zbroják vlastníš, pokud ta hračka na tvé fotografii není jen kusem znehodnoceného kovu. Nic proti tobě.
Nkritik - Profil | Ne 31.3.2013 18:01:47
Ladineeek >> Hmmmmm..... zrušit Benešovy dekrety - prakticky by šlo jen o výměnu složení, Němci by to opětovně dali do cajku, u nás by se všechno rozhejbalo, nikde bychom se nemuseli bát, pohraničí by kvetlo jako před válkou.
Kam na to chodíš?? Máš snad v rodokmenu nějakýho Heer, Fon, že tu píšeš takový kláboly???
Kam na to chodíš?? Máš snad v rodokmenu nějakýho Heer, Fon, že tu píšeš takový kláboly???
NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.3.2013 18:01:15
Proto chodím radši ve dvou nebo ve třech s kámoši, když je to teda možné. :-) A jinak v báglu mám nůž, ale naštěstí jsem ho ještě nikdy nemusel použít na sebeobranu.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NBrněnské jádro364683
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412986
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NRybář i myslivec8266
NKoutek pro milovníky kávy3010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NSvratka 3 .540
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic


















