- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zbraně na rybách
Zajímalo by mě, jestli nosíte na ryby nějakou zbraň s obavou o vaši bezpečnost. V minulém roce jenom na mostecku byly dva případy, kdy byl napaden rybář, který se bránil pistolí a útočníka zabil. Jelikož chytám pozdě do noci a jsem u vody sám, začínám mít různé obavy o svoji bezpečnost. V našem okrese je mnoho tzv. " ubytoven pro nepřispůsobivé občany", které samozřejmě jsou na kraji města právě kolem ryb. revírů. Kolikrát sedím na rybách a za mnou putují tlupy těhto grázlů. To má potom člověk strach o výbavu v hodnotě x tisíc, o život a nevím o co všechno.
Autor diskuse: Kosmak - Profil , 3.11.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NHonzasl. - Profil | Ne 31.3.2013 14:40:07
Ladineeek >> Mi povídej.:( Jsem z Chomutova,na rybách samej cigoš,furt se musíš ohlížet jestli za tebou nikdo nejde,nebo jestli se ti neplíží do batohu..Jak říkám měl jsme 2 špatné zkušenosti, pak jsem začal brát nůž, a myslím si, že se ho nebojím použít..Kdyby se proti mě vrhnul tka neváhám a bodnu ho, sice ne na důležité místi např. srdce,ale třeba do krku.:Dnee srnada třeba do ruky,nohy..atd..Je to jak říkáš sračka v čem žijeme.:(
NBatuta - Profil | Ne 31.3.2013 14:32:02
(...candoš...) >> Honzasl. - 31.3.2013 14:20:36 >> Otázce už bude 8 let a kolega se tady již 7 měsíců neukázal :-)
NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 14:29:40
Toho bych se nerad dožil, abych byl nucen brát s sebou na ryby pistoli (jsem držitel ZP). Tohle je fakt šílený a dost vás lituju, v jakej sra*kách tam musíte žít.
NHonzasl. - Profil | Ne 31.3.2013 14:20:36
Kosmak - >> Když slyším co povídáš,předpokládm že jsem z ústecka, já taky, a taky se docela bojím.už několikrát mě provokovali a jednou se ke mě vtíral nějaký postiženej chlap..Mám u sebe nůž z 16cm čepelí,a uvažuji o pepřáku..
NGRUPA - Profil | Ne 31.3.2013 13:59:57
Kydby měl někdo náhodou zájem, tak prodám ČZ 83, 9mm a dva zásobníky za 4500,-. Nákupní povolení a ZP nutné.
Při rychlém jednání sleva.
T.
Při rychlém jednání sleva.
T.
Nprofo - Profil | Út 8.11.2005 14:06:27
Vokoun : mě už takhle řikaji, že jezdím na ryby s malým kamionem, ale dát si do výbavy ještě tohle, tak si z fleku jdu objednat Volvo s min. 23metrovým návěsem...:-)))
NJaro - Profil | Út 8.11.2005 10:50:12
Klikař - nebudeme tu predsa diskutovať o vašom a našom trestnom zákone. Vy s Azbestom mate svoju pravdu, ja tiež. Aj keď teraz bol u nás prijatý nový trestný zákon, neviem, či už vôbec nadobudol účinnosť. Týmto sa hlboko ospravedlňujem váženému rybárskemu kolegovi Azbestovi, že som ho obvinil z nevedomosti nášho trestného poriadku.
NLSD | Út 8.11.2005 10:38:57
šeptal:
vláda by určitě přestěhovala Škodovku na pozemek který by předtím koupilo pár lidí naprosto neznalých věci :-))))
vláda by určitě přestěhovala Škodovku na pozemek který by předtím koupilo pár lidí naprosto neznalých věci :-))))
NJM - Profil | Út 8.11.2005 9:47:29
šeptal: Co by dělala, zrušila by škodovku. Pozitivní diskrimanace jedné nepřizpůsobivé menšiny má přednost přede vším. Počkej, až přijde dežo lakatoš, že tam kde stojej Hradčany míval jeho děda maringotku. To bude fičák, jak se Venca postěhuje do údolí.
Nšeptal - Profil | Út 8.11.2005 9:39:13
Co se toho vepřopomníkového sporu týká, tam je to šaškárna non plus ultra. Ty objekty se snad kryjí jen rohem. Rušení takového podniku - dobrá sranda za miliardu. Rád bych věděl, co by vláda dělala, kdyby stála třeba Škodovka na místě bývalého lágru.
Nšeptal - Profil | Út 8.11.2005 7:52:16
HOK: Bylo jich fakt 300? Já slyšel, že asi tak 30. Tak jako tak, jsou to kluci k nezaplacení.
NHOK | Po 7.11.2005 23:21:41
Je mi ctí se zůčastnit této debaty. Jako zarputilý muškař střílím nerad ale realitvně často, protože je lépe odtřelit toulavého psa nežli se nechat v lesích potrhat. Občas k tomu volám policii a vše je OK. A co se týče lidí, pokud své místo dobře prokrmené místo "hájí" s nožem v ruce a je jich více, raději rychle zmizet, protože všechni svědky stějně nepostřílíš (bohužel vlastní zkušenosti). Ale dobrá pistole určitě do rybářské výbavy patří. Jo a podle posledí informace bude česká vláda vykupovat prasečák v Letech za 900 mil Kč a postaví tam pomník 300 zemřelým cikánům. Logika věci je, že jeden "stojí" 3 miliony. Tak ahoj.
NKlikař - Profil | Po 7.11.2005 22:50:58
mikdandy - ® ,m.kindl - ® pánové nedávno proběho ve zprávách že někdo přes noc nařezal spousty hektarů lesa,nechytali jste někde poblíž :-)))
Nmikdandy - Profil | Po 7.11.2005 22:47:18
pane Kindl souhlasím, že možná smrdím, ale vy hnijete:-) možná chrápu, ale vy řežete dřevo, možná sem strašidlo, ale tolik bradavic nemam, a mozna prdim, ale nepoustim do ovzdusi cyklon B,jako vy:-))
a mimochodem nekdy sebou vozime i kaprhanse a toho kdyz nejak darebak vidi tak se mu ho zželí a ještě mu dá nějaký prachy:-)))
a mimochodem nekdy sebou vozime i kaprhanse a toho kdyz nejak darebak vidi tak se mu ho zželí a ještě mu dá nějaký prachy:-)))
Nm.kindl - Profil | Po 7.11.2005 22:40:02
Já se u vody nebojím.Jezdím s Mikdandym a ten celou noc tak prdí a chrápe, že se k nám neodváží ani komáři natož pak nějací darebáci :-) Ani strašidel se nebojím, to nejhorší spí vedle v bivaku :-)
NKlikař - Profil | Po 7.11.2005 22:17:56
Jaro - ® ja si také myslím že jsi ten výklad jen špatně pochopil.Nastuduj si nutnou obranu a krajní nouzi a čti pozorně (to je jen kamarádská rada) to co říkáš ty to bylo(platilo) dřív ale tušim že v roce 99 tam proběhla změna,rokem si nejsem jist¨:-)
vojtěch - ® netvrdim že naše zákony jsou super ale nemáš pravdu v tvém posledním příspěvku
vojtěch - ® netvrdim že naše zákony jsou super ale nemáš pravdu v tvém posledním příspěvku
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NBrněnské jádro364683
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412960
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NRybář i myslivec8266
NKoutek pro milovníky kávy3010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NSvratka 3 .540
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

















