- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Horní hranice počtu ponechaných ušlechtilých ryb
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NG. Moolis - Profil | Út 23.8.2005 13:34:40
Nstrejka - Profil | Út 23.8.2005 13:34:13
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 13:31:29
no a CO MÁ JAKO BEJT ????????????????
Tak se holt pár pracháčů domluví a nabydou nějakou formou majetek nebo právo...Sice jim bude banda ČSSD socek závidět, ale svět se kvůli tomu neposere...
To je to samý jako kdyby majitelé fak a fóbií řvali, že někdo jezdí v medovi nebo bramborovi či superblbovi a že oni chtějí taky jezdit, tak ať ty auta zlevní na 300 litrů za kus...
Závist je v Čechách národním sportem a téměř full společenským stigmatem....Zkrátka a dobře, možná tě bude srát, že někdy v budoucnu nebudeš moci jezdit na "svoji" oblíbenou vodu, nicméně nikdo si kvůli tobě nebude otevírat žíly na rukou. Jak to tady tak zpětně čtu, mám pocit, že jsem v čase o nějakých 20 let zpátky...Duch "Lidových udic" je tu stále a Grebajs si mne ruce.....
NPike | Út 23.8.2005 13:24:56
Ales: O tom vim
NPike | Út 23.8.2005 13:20:06
Ber to tak, ze mne zajima, co se s reviry stane a ze kdyz mi to bude vysvetleno, tak treba zmenim uplne nazor. Je znamy fakt, ze clovek ma vzdy obavy z neceho neznameho. To by po pravde ono rozbiti svazu bylo a ja opravdu nevim, jak to bude fungovat tak. Opravdu bych chtel byt tak dobry, abych vedel jako ty, co nas po tom ceka.
Nmedvěd - Profil | Út 23.8.2005 13:18:22
N Aleš Polívka - Profil | Út 23.8.2005 13:13:59
Nstrejka - Profil | Út 23.8.2005 13:12:35
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 13:04:24
a totalne uzavrenych reviru se neboj, mozna nejake budou, ale zanedbatelne mnozstvi. Ostatne existuje i druhy pohled a tyhle uzavrenejsi kluby by mohly byt i motivacnim prinosem ... a osetrit to stejne prilis nejde. Von ho ten majitel muze treba otevrit i mimoklubove, ale za 100.000 rocne :-)
NPike | Út 23.8.2005 12:27:11
NPan Slamáček | Út 23.8.2005 12:04:19
NZN - Profil | Út 23.8.2005 11:39:08
Dokud svaz nebude nějakou polostátní, servisní organizací, popř.hospodařící na nějaké malé části revírů, bude to stát za prd. Centrální plánování, hospodaření a strkání nosu do všeho je dávno překonané. Taky co se týká samostatného hospodaření by svaz měl dát prostor jednotlivým organizací k samostatné hospodářské činnosti. To samé případně i jiným subjektům. V ten momet by šly finance přímo do těchto organizací a ty by na tom byly přímo závislé. Přestalo by jim být jedno, jestli tam rybáři chytají, nebo ne.Takto by se vytvořilo konkurenční prostředí a přestal by nesmyslný obrovský tok peněz přes centrální svaz, který je potom podivným způsobem přerozdělí.
Svaz, popř. stát, by kontroloval dodržování zájmů majitele vod(státu) u hospodařících jednotlivých organizací a subjektů.
Jednoduché, spravedlivé. Někdo by ovšem musel mít zájem, který samozřejmě nemá. Ona kontrola obrovského toku peněz je příliš lákavá.
Nrybomil | Út 23.8.2005 11:11:52
NMrKos - Profil | Út 23.8.2005 10:22:04
NMichal | Út 23.8.2005 10:00:10
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 9:54:41
ANO, osobně tvrdím, že Svaz je na P..U !!! Molochoidní uskupení milovníků trash fish a zarybňovacích plánů, kteří se v noci budí hrůzou, že se jim odmrazil pulťák v garáži a kteří každej víkend hltají Jak na to....
NPan Slamáček | Út 23.8.2005 9:48:17
ZN> hezky se to posloucha, ale mam stejne obavy jako pike. neverim ceskemu narodu... nejsme na to pripraveni!
MD> svaz je na picu tak zrusme svaz? :-)
Nzubáč | Út 23.8.2005 7:51:43
NKocháč | Út 23.8.2005 7:18:05
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













