- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Horní hranice počtu ponechaných ušlechtilých ryb
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMilky | Út 23.8.2005 14:11:24
Jééééééé, já už na to přišel! Jsou dva druhy lidí - pražáci a debilove! No, tak jestli to stavíš takhle, tak to je pak jasný! :)))
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:10:10
že jsou pomýlení NOVAS, Pike atd, to naprosto chápu.Ty jsi za bolševika žil dost dlouho, Takže tě nechápu. Vůbec. Šíříš bludy a přesně na tebe pasujou má slova o žití.Jinak by jsi nemohl vypustit něco o vykupování pozemků, to je chvála bohu pryč.
Nevím co ti popřeje Miloš, když jsi mu tak pěkně popřál, já bych ti přál exkurzi na Kubu, nebo ještě lépe do KLDR na osvěžení paměti a dále frontu na pomeranče před vánocema pro vnuky. Nebo např. čekání, až v Kotvě dostanou před vánoci něco od DAMu.
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 14:08:56
BINGO !!!!!! Lépe jsi to už napsat nemohl...
Tady máš zase můj názor ....jestli chceš mít taky takovou kupní sílu, nic ti nebrání prodat grunt, Zetora, zvednout prdel a jít si zasloužit lepší kupní sílu do Prahy...To, že jste líní vytáhnout frňáky ze svých zahrádek a chlívků, domluvit se a tu vodu co máte za prdelí pronajmout či "zprivatizovat", dát jí do kupy a pak na ní za těžký love prodávat povolenky pražákům je jen vaše chyba a problém....
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 14:07:45
NNOVAS | Út 23.8.2005 14:06:08
NMilky | Út 23.8.2005 14:05:09
Jasně i já jsem pro rovnou daň a Teskno mám za barákem. Jen i vymáhatelnost práva tu nějak pokuhává.
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 14:04:20
Milos, ZN: jak se tak na to divam, tak to je fakt na to vystreleni z Aurory :-) Videl bych to na demontsrativni napichnuti lenivejch na vidle mimoprazskych insolventitu :-)
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 14:02:03
přej a bude ti přáno !!!
Neboj, já už jsem si kus paneláku koupil i zaplatil, i s pozemkem okolo....Kapitalismus mi vyhovuje, taktéž rovná daň a 24-hodinová prodejní doba v Tescu....
NMilky | Út 23.8.2005 14:02:00
Díky, ale noviny nečtu a televizu nemám :) Myslím, že nástroj pro katalýzu svých myšlenek si šetři pro sebe :)
NNOVAS | Út 23.8.2005 14:01:07
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 13:59:42
NZN - Profil | Út 23.8.2005 13:56:59
nic takového ti samozřejmě neřeknu ani neslíbím, páč toto všechno jsou jen plky na internetu, je to jen o názorech s nemožností něco měnit či dokonce něco řešit. Život mě naučil, že nejde mít všechno. To bohužel platí i o rybařině. Jsem si toho vědom, taky se s tím smíříš. Proto mě nějaké myšlenky o nepřístupnosti nějaké části vody nemohou vyvést z klidu. Jak jsem řek, nemůžu mít všechno a případně bych si prostě zajel jinde. Na světě i u nás je tolik krásných míst a řek, tolik dobrého piva a jídla, že nějaká malá část těchto požitků mě nemůže vykolejit. A když jo, zajedu do švédského, slovinského či jiného sanatoria. Mezi námi, stejně to k tomu spěje, k tomu sanatoriu.
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 13:56:57
jo, jsem vedle, to je fakt, to s tebou musím souhlasit...
Když si dávali studenti v r. 1989 do trumpety z vodních děl, z balkonu na Václaváku kvičela nějaká rental zpěvačka a komouši si mnuli ruce, jak pěkně vyjebali s majiteli cinkajících klíčů od těch hnusných paneláků, tak už mi bylo 27 let...
Ty máš názor, já mám názor...Je fakt , že přesvědčit tě asi nepůjde, nicméně to platí i opačně, takže to vypadá na plichtu.... :-)
NMilky | Út 23.8.2005 13:56:11
M_D:
Tobě bych třeba přál (obrazně) aby ti někdo vykoupil pozemky okolo baráku a pak tě nechtěl pustit domu, nebo by za to chtěl pakbu jako prase, asi bys malinko změnil nádor na ten boooooooží kapitálizmus! :)
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 13:54:21
NPike | Út 23.8.2005 13:45:50
kdyz bys mi rekl, ze nic takoveho nehrozi, ze kdykoliv kdyz prijedu, tak si muzu za nejaky peniz zachytat, povolenku dostanu 24 hodin na mistni benzince, kde ji pak odevzdam, tak nebudu mit problem. Jeste dodam, ze financi aspekt pri mych 4 az 7 dochazkach za mesic opravdu nehraje tak velkou roli jako u lidi, kteri jsou na rybach denne.
NPike | Út 23.8.2005 13:39:17
A ty sem prijdes s timto prispevkem.
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 13:37:57
no jasně, souhlas, každý máme asi jinou optiku pohledu. Mně poněkud hrabe z fishing absťáku, to za prvé, a za druhé už ty medy tady v Čechách nevidím, takže považuju všechny "P" vody za fabie....:-)))
NZN - Profil | Út 23.8.2005 13:36:51
přesně to mám na mysli. Peníze zby zůstali skutečně tam, kde by jsi chytal. A když tu povolenku koupíš u benzinky, v trafice, v penzionu, atd., nevidím v tom žádný problém. Jde o zvyk.
Pike:
to je právě to, teď je to příliš pohodlné a laciné. Proč by se mělo něco měnit? Nikdo z nás tady nejsme nějací legistlativci, ale myslím, že by to neměl být problém, dotáhnout pravidla do konce.
Velice se mi líbí názor, žít jak kapitalisti, ale mít socialistické výhody. Třeba chleba za bůra, povolenku na celou republiku za pár kaček, atd. Přesně to vypíchl Moolis, proč se vzdávat výhod, nejsme přece blbí. Dobrovolně to neudělá nikdo. Ne tak svaz.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...












