Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 10:53:19

sumec 1950 >> ze zakona jiz kempujes a pojud vytahnes varic tak jiz taboris zakon tohle nerozlisuje je napsany natvrdo bez vyjimek ........ochrani te max ze budes na soukromem pozemku jinak v pripade PCR porusujes zakon

    NBomber76 - Profil | Ne 2.2.2014 10:51:38

    sumec 1950 >> No maximálně srnec posrat hlavu! :o)))

      Nsumec 1950 - Profil | Ne 2.2.2014 10:45:54

      A můžu si přes noc postavit lehátko,zalézt do spacáku? Ráno to složím,z lehátka udělám křeslo,atd.Co mi kdo může?

        NShawt - Profil | Ne 2.2.2014 10:38:56

        Trapne Ceske slovickareni se zakonama v kterych je takovy bordel,ze sami ti co neco vymysleli nevi,jak to vlastne ma byt....v Anglii kdyz je povolene nocni chytani,tak je samozrejmosti,ze tam clovek potrebuje i spat,tak se proste chyta v bivvy a nebo brolly a to i napr. na statnich castech rek, nikdo tam nikoho nebuzeruje,ze si lidi postavi pristreky a na soukromych rekach nebo jezerech,je to bud povolene a nebo neni,tecka.
        ...zasnu co se tady v te nasi male dire porad dokaze resit, tuk,tuk na palici jako :)))

        Zmenit cely system, prodat vody soukromnikum, udelat klubove vody, at si urci co chcou a co ne,nechat par vod statnich pro masare,at se tam treba pozabijeji :) nebude bordel u vod,protoze si to soukromnik sam osefuje,protoze, kdo by mu platil za chytani v bordelu...

          NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 10:37:14

          Musí se to prosadit, to je jasný.....

            NPetr12 - Profil | Ne 2.2.2014 10:36:08

            prostě vo ničem

              NPetr12 - Profil | Ne 2.2.2014 10:35:28

              splávkař >> kdo nechce, nepochopí..jen hledat svinstvo na jiných je trapný. ..a ještě jsi nám nenapsal, jak jsi se chytil za nos sám...))

                Nvydra Lucky - Profil | Ne 2.2.2014 10:33:35

                A jsme u toho - někde můžeš, jinde nemůžeš. Jak to kde mají by jsi si měl zjistit, než tam rozbiješ svůj tábor. Zohledňují se místní úpravy .... neznalost zákona neomlouvá. Keců, jak se to někde toleruje, ramenatých kaprařských žvástů je tu také dost, ale fakta jsou jejn jedna. Kompetence jsou dány, pravidla také, takže je to jen na tobě, jak s tím naložíš. Budeš respektovat, nebudeš ...... :-)

                  Npacka - Profil | Ne 2.2.2014 10:28:11

                  jak tady piše nofish-pokud rano prijdes k vode-postavis si neco proti dešti nebo větru a po skonceni lovu to zbalis to podle me neni taborení(bivakovani)-pokud tam jsi nekolik dni to je jiná-od toho jsou kempy a taboriste - podle me je to taky vyhrazováni mista k lovu-uz i povodí zvazuje nabouchat na cesty podle Labe zakazy vjezdu a bude po ptakach

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 2.2.2014 10:25:59

                    nofish >> o to mě na tom se.re,buď se může nebo nemůže a hotovo,žádné kličky atd.

                      Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 10:24:41

                      PYTLAKS >> viz zápis níže. Prý je to v klidu, když řekeš, že je to proti dešti. I u cedule s obrázkem přeškrtnutého stanu, ti to určitě projde.
                      Si tu diskuzi pročti a zjistíš to. A podle mě stejně můžeš. Protože i kdyby to stanování bylo zakázané, tak je to blbý (dědkovský, komoušský) zákaz a ty se dodržovat nemusí :-)

                        NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 10:22:34

                        Kokotů ráj .o)))

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 2.2.2014 10:20:40

                          nofish >> ale já si chcu postavit bivak-stan a ne chrápat v nějakém spešl spacáku na zemi:-)

                            Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 10:19:01

                            PYTLAKS >> bivakovat můžeš klidně i v CHKO. HOrší je to se stanováním. Ale jeden tu psal, že když případné přivolané policii řekneš, že to tam máš abys nezmoknul, tak že je to v klidu.

                              Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 10:17:55

                              jaa1959 >> no to neváhej. Já předevřírem čuměl, jak někdo vyhodil u silnice skříň a křesla. Když už to měl naložené, na cestu do sběrného dvora asi benzín neměl...
                              Jsme národ blbců, ne dobytků...

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 2.2.2014 10:17:33

                                tož chlapi jak je to,může nebo nemůže se bivakovat u vody:-)

                                  Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 10:15:16

                                  kospi >> vzpamatuj se, člověče....
                                  Mě nezajímá co děláš ty. Mě zajímá, co dělají stanaři u vody, jak to po nich vypadá, jak to vypadá za nimi ve křoví. Podle jejich chování je pak nahlíženo na všechny rybáře a dělají problémy všem.

                                    Njaa1959 - Profil | Ne 2.2.2014 10:14:22

                                    nofish >> Stejně tak se já nehoním za kaprem 20+ ale doufám že ho jednou chytím:-))) Rybáři jsme všichni,to jaký přístup k tomu kdo má je další věc.
                                    Ale jedno je jisté, jsme národ dobytků.

                                      Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 10:11:15

                                      nofish >> Jestli říkáš bordel tomu že okolo bivaku je postavených pár kýblů a za bivakem je pytel s bordelem co se pozbíral po příchodu k vodě.Tak máš asi pravdu.

                                        Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 10:09:30

                                        kaprhans >> Ono to s těma bivakama bude stejný jako se vším kolem týhle moderní odnože rybařiny. Všichni jsou svatí,jen přijedou k vodě tak na co šáhnou,to přírodě,kaprům prospívá a chtěli by ještě víc prostoru aby mohli té přírody a kaprů spasit ještě víc....
                                        Pak je tu realita- kde zakotví,tam po nich zbyde měsíční krajina,v okolí bordel,ve vodě prázdno. Není pak divu,že se najde dost těch,kteří jim budou chtít to jejich volný táboření omezit. Navíc,díky bídě dob minulých máme kolem vod vybudováno spoustu pro ně vhodných campů zejících prázdnotou neboť bída doby současné přeje rekreaci v dálných krajinách.