Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 10:09:01

jaa1959 >> Nehoním se za ní, ale třeba ji někdy chytím :-) Takových macků člověk za život moc necytne. Alespoň nevím o tom, že by někde byly nahusto.

    Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 10:07:27

    kospi >> No jestli je Lipno VIP revír na přívlač, už se tam začnu chystat. Na tom není o nepochopit.
    Na tom, že kde jsou stany, tam je bordel vidím pravdivého to, že tomu tak u vody je. Jsem tam pořád a vidím. Nebudu řešit, ve kterém stanu je normální a ve kterém je nenormální rybář. Na to, že "bordel dělají oni, ne my" ti kašlu. Tohle říkají všichni češi a pořád. Takové to "já nic, to oni". Rozhodující je výsledek a tím je, jak to u vody vypadá.

      Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 10:05:49

      kritik >> Zmínil jsem to tu jen pro to že tady se to strhává v boj všech proti kaprřům.A Lipno je zářiví příklad jak pomaloučku polehoučku udělat revír kde je upřednosťována vláčka.Sám víš kolik je slušných kaprařů a kolik je různých plachťáků kteří kazí reputaci a jsou příčinou toho všeho.

        Njaa1959 - Profil | Ne 2.2.2014 10:00:55

        nofish >> Koukám ale že co je trofejní plotice víš:-))) Takže se v podstatě honíš za tím samým co kaprař, za trofejí.

          Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 9:58:26

          nofish >> Co vydíš pravdivého na tom kde jsou stany tam je bordel??Si asi nikdy nebyl v blízkosti normálních kaprařů.Kvůli pár trotlům máme sice skvělou reputaci ale s tím bohužel nic nenaděláme.A tvůj koment k Lipnu jsem nepochopil.Jde totiž vydět že vůbec nemáš ani potuchy o co tam jde.

            Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 9:55:12

            jaa1959 >> No nevím. Nevím co je to trofejní kapr. Já je neřeším, pro mě je to furt kapr. Podle mě je zas jednodušší chytit 6kg kapra, než 40cm plotici :-)

              Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 9:54:49

              kospi >> Vcelku nechápu, proč tady rozvádíš Lipno, které má statut CHKO a ty se tam nesmíš víceméně ani uprdnout.

                Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 9:53:28

                kospi >> takže na lipně je předravcováno jo? :-) Tak už vím, kam vyrazit.
                Ale tak kua proč se necháte? Peticce za K70 a další totální nesmysly tu che psát kde kdo. Ale sepsat petici, že chcete aby svaz vyřešil "to a to" nejde?
                Srkat do jednoho pytle někoho, je blbost. Ale konstatování, že kde jsou stany, tam je bordel, je pravdivé. Pak se nemůže nikdo divit, že se to lidem nelíbí.

                  Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 9:49:49

                  kritik >> Nevím, co kde je. Občas doufám, že se do projednávané legislativy dostanou doslovná řešení některých situací. Nečetl jsem to, podíval se, jestli najdu nějaký návrh změny, nenašel, tím to pro mě skončilo.

                    Njaa1959 - Profil | Ne 2.2.2014 9:48:36

                    nofish >> Sic ti fandím, ale myslím že povodit si(nejdříve ulovit) trofejního kapra dá mnohem více práce jak nachytat čtyřmetrový vezírek plný plotic,skaláků,karasů a pod:-)))

                      Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 9:47:50

                      nofish >> Vidím to sám u nás v Jižních Čechách.V čele svazu sedí člověk který holduje vláčce a tak to tu vypadá.Příklad Lipno,pomalu se z něj stává exkluzivní revír pro vláčkaře.A brzy budou následovat další.Nevím proč jsou všichni zaujati proti kaprařům?V každém odvětví rybařiny se najdou hovada ale kvůli tomu je nestrkejte do jednoho pytle!!

                        Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 9:42:24

                        nofish >> Že to Pavoukovi spolkneš zrovinka ty, to jsem opravdu nečekal...:-))

                          Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 9:39:14

                          kospi >> joooo, to víš že joooo... všichni budete vláčet, chytat oukleje na feeder a plavanou, či plotičky na mouchu a kdo ví co... To určitě :-D už to vidím.... Takové lidi vídávám každý rok po zahájení a to vrhntí-se na to jim moc dlouho nevydrží. Ony ty ryby jaksi nestojí na každém rohu a nečekají kdy je chytíš, jako ti kapři.
                          Informaci o tom že hrozí nějaké změny v lgislativě tu máš. Už dávno je máš mít nalezené a volat na svaz a na tv nova, že rybářům se plánuje znemožnění kaprolovení, protože nebudou moci u vody stanovat....

                            Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 9:32:19

                            Jednoduché řešení.Všichni se vrhneme na vláčku,vymlátíme candáty.okouny a štiky.A v tu chvíly si uvědomí že se musí dělat něco s tím a mi kapraři budeme mít klid.Tak to u nás funguje.Bohužel.

                              Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 9:29:13

                              Pavouk‌ >> dej sem přímý odkaz, kdo to tam má hledat :-)

                                NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 9:24:18

                                kakr >> Je to taktický postup, stejný, jaký zvolil Lenin a zmátl tak menševiky a zatuchlý carský režim, když Velkou říjnovou revoluci vyhlásil až v listopadu.

                                  NPavouk‌ - Profil | Ne 2.2.2014 9:20:11

                                  kakr >> holt musi prejit na feeder :)

                                    Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 9:18:23

                                    Pavouk‌ >>
                                    Jedná se o dyškrymynáciju slušných rybolovců.
                                    Stejně jako nemůže být ryba bez vody, nemůže být kaprař bez stanu i když jej nazývá bivakem.

                                      NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 9:17:23

                                      dosec >> Ale můžeš bejt důvodně podezřelej....

                                      EDit : je zajímavý, čím se zabývají dotazy na rybsvaz.cz (po půl roce...) Problémy nedělají rybáři, ale nerybáři.... v biwacích a chatách.....

                                        NPavouk‌ - Profil | Ne 2.2.2014 9:11:15

                                        v novele co ted posila novy ministr do parlamentu je ze se bivaky zakazuji uplne, v duvodove zprave se pise ze rybar ma u vody chytat a ne chrapat.. k nahlednuti na www.psp.cz v sekci dokumenty k projednani