Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 14:21:55

Kocháč >> myslíš ten hnus vedle těch špínek? :-)

    Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 14:20:50

    nofish >> pokud myslis Hartu tak tam to uz je taky slusny Bronx a pokud se tomu neudela pritrz tak to tam spatne dopadne co se tyce stanovani a bordelu kolem . Harta zatim neni moje krevni skupina ale co jsem hodil na ni oko jako vyletnik tak oko zaslzelo co uvidelo

      NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 14:20:26

      Povšimně si prosím te malé krabičky na kýblu u postele. To je příposlech. Zapínám ho, když si jdu cíleně chrupnout :o)

        Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 14:19:55

        shiro utsuri >> Ještě že je máme!!!

          NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 14:18:44

          dosec >> Pod postel

            Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:18:40

            kospi >> šel kolem vláčkař a uklidil mu tam .-)

              Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:17:37

              nofish >> No já bych to nechal jak to je.

                Nkospi - Profil | Ne 2.2.2014 14:16:45

                Kocháč >> Nemáš kolem poházené plechovky vajgly a bordel celkově.Tak to asi nejsi kaprař ne?? :-) :-)

                  Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:16:41

                  dosec >> Postaví pořádný bivak, když začne chcat .-)

                    Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 14:16:27

                    viceroy >> Hele nevím. Ale osobně už roky říkám, že tohle by se mělo jednou pro vždy vyřešit. Stejně tak jako parkování u některých revírů. Dát jasná pravidla, dohodnout se s majiteli pozemků (i finančně samozřejmě) a byl by klid. Prostě to nějak řešit, ne nechat to ve stavu že "zatím ikdo policajty na stanaře nezavolal".

                      Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 14:14:02

                      Kocháč >> kam dáváš sicnu,když začne chcat? :-)

                        Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 14:11:58

                        nofish >> je to jen o tom zajid na schuzi a nechat to zapsat do zapisu k jednani ne ? Nechapu ze treba za K 70 se sepisovali petice tak proc se tohle neudela s bivakovanim a bude uz naveky pokoj .......napsat a vysvetlit to polopaticky tak aby to pochopili i jedinci s mensim IQ a bude pokoj snad uz naveky :-)

                          Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 14:11:52

                          Mrknato >> ale tady nikdo od prvopočátku o spaní nepsal pak bych s tebou bez mrknutí souhlasil :-)

                            NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 14:08:42

                            dosec >> Je asi jiná věc, když rybář usne na židli vedle prutů a jiná, když programově chrupe na 12nohém lehátku v biwi.

                              Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 14:06:57

                              Mrknato >> asi tak.

                                Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 14:06:37

                                viceroy >> tjn. máš pravdu. Ale vidíš to... místo aby lidi řešili jak zjistit majitele pozemku, jak se s ním třeba pokusit dohodnout, nebo jak dokopat svaz, aby to zlegalizoval, nebo dolsovně rybářům zakázal, ale hlavně nějak nějak vyřešil, tak se řeší blbosti :-) A obhajují se čistotou, pouštěním a svatostí daných jedinců...

                                  NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 14:05:37

                                  U vody je krásně

                                    NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 14:03:23

                                    nofish >> Jinými slovy, kdo se moc ptá, moc se dozví....

                                      Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 14:03:06

                                      nofish >> nemaji na chujoviny cas :-) . Tady jde o par jedincu co se tyce l idnatosti statu ale bylo by zajimave znat vysledek ..........pak se bude zase resit jak ojebat nebo vyjebat s nalezem Ustavniho soudu :-) a pojede se zde nanovo

                                        Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 14:02:29

                                        shiro utsuri >> Vyraž si třeba 10x v roce, znám kapraře co bivakují i v zimě. Ale chovej se tak, jak Ti velí zákony, RŘ a vše bude v pořádku. Jak prosté a jednoduché.