Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 14:55:51

dosec >> rybář má bejt u prutů přítomnej tak,aby s nimi mohl manipulovat.Pokud s nimi manipuluje někdo jiný aniž by o tom dotyčný rybář věděl tak není něco v pořádku a dotyčný rybář by se nad sebou měl zamyslet a ne střílet.Takhle je to tam kde chytávám já.
Neodpověděl jsi a tak se ptám znova-je pro Tebe přijatelné aby byl kaprařem označn ten,kdo použije zbran či násilí proti někomu,kdo mu zatahá za vlasec nahozených prutů aniž by si ověřil kdo a proč takto činí?

    Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 14:53:24

    shiro utsuri >> Jako RS půjdeš po břehu. Na břehu stojan s pruty. U něj nikdo. Kdo to tam nechal? Proč? A najednou na tebe vyběhne někdo s plynovkou, začne na tebe mířit. Ty máš taky zbraň, nejlépe "ostrou"... umíš si představit, ty vaše teorie v praxi? A jejich možné důsledky? A to nemusí mít ani zbraň, stačí aby se uměl rvát. Dvě rány a jsi ve špitále.
    Kua když chytám, chytám. Když chrápu, tak chrápu a stáhnu pruty. Nebo si lehnu hned vedle nich a když přijde záběr, jen změním polohu z "ležmo" na "stojací".
    Když nelovím, nenechávám pruty 30m od sebe. Když jsem u nich, vidím kdo k nim přišel a on vidí mne.
    Ale to je furt to samé dokola. Taková rybařina není moderní... Bylo by to moc jednoduché.

      NAppachee - Profil | Ne 2.2.2014 14:50:39

      shiro utsuri >> .

        Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 14:48:53

        shiro utsuri >> Jo,kdyby se mu pokoušel otevřít nářadím naviják tak už by to bylo na důraznější napomenutí.

          Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 14:48:45

          splávkař >> je tak těžké přijít a říct "haló je tam někdo" a to mùže i tišeji než řvoucí pípák.Jinak,na to co se ptáš se nedá takto od boku říct,protože každá situace může vypadat jinak než se zdá a než je popisována.A přestaň mě už podsouvat nějakou střelbu ta s tím,že bych dal někomu facana pokud si zaslouží nemá nic společnýho.
          Jak píší níže taky můj kamarád přišel o hůlky a to dokonce,na soukromce.

            Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:47:17

            Appachee >> to nesouvisí s tím co se tu řeší.

              Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:46:29

              splávkař >> Bych byl zvedavý kdyby ti nekdo lez do auta s tím že ho nechce ukrást ale jen se podívat a nebo zjistit majitele .-)

                NAppachee - Profil | Ne 2.2.2014 14:45:34

                shiro utsuri >> ok...asi ne

                  Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 14:41:58

                  shiro utsuri >> Dát přes papuli někomu kdo mi odnáší pruty je něco jiného.Pokud si ale někdo nechal ukrást pruty zatímco byl někde na výletě,chrápal nebo byl v deliriu tak to nikoho neopravňuje střílet po každým kdo se přiblíží na dostřel.

                    Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:35:26

                    splávkař >> Ono, když se stratí kolegům v okolí pár udic by i za tahání za silon mohlo být adekvátní aby se dotyčný bránil jak popisuješ. Ani já si nedovolím jít vecer za kolegy které znám a to už nechytají a jsou zalezení v bivacích bez toho, abych se slovně neohlásil.

                      Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 14:35:13

                      Kocháč >> ppo pulnoci jedinne priposlech a hlasice jen na diody ......jsem kaprar a mam svuj rr kaprare :-)

                        Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 14:33:44

                        packa >> Nechtějí? Nechtějí. Ale to neznamená, že to pro ně neplatí. Nějak smluvně ošetřené, to nemá podle mě nikdo. Ale přitom by to šlo. Zatím to nikdo neřeší. Jednou na to ale taky dojde. Lidi jsou čím dál větší blbci. Nakonec se k té vodě ani nedostaneš a povolenka ti bude k ničemu.

                          NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 14:32:53

                          dosec >> Jasný, hlásič utlumenej skoro na maximum a příposlech, tak abych ho slyšel já.

                            Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 14:32:00

                            dosec >> Zatahání za vlasec beru jako velmi citlivý způsob jak na sebe upozornit.
                            Prosím o tvůj názor: je rána pěstí nebo střelba zbraní po někom,kdo ,,kapraři,, zatahá za vlasec přijatelnou reakcí kolegy kapraře na situaci nebo si myslíš,že ten kdo by takhle reagoval je prostě pako a jako kaprař se od takového chování distancuješ?

                              Nbremic - Profil | Ne 2.2.2014 14:30:13

                              v dohledné době s bivakem u vody nepočítám. Ke komfortu v něm mi chybí dostatek energie pro napájení 50" LED TV , 8-minohé camou hybernační komory (mražáku) a vytápěné odnímatelné podlážky. Někteří výrobci koulís sice již koketují s produkcí mobilních jaderných elektráren (s příchutí česneková cibule) ale do května se jim to určitě nepovede. No a potom ..kdo ví co bude dál.....

                                Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 14:29:45

                                Kocháč >> já se ho naučil zapínat vždy a pípáky mám vyplý.

                                  Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 14:29:33

                                  nofish >> tak to asi jo nez se neco vazneho nestane tak zmena rychle nenastane

                                    Npacka - Profil | Ne 2.2.2014 14:29:32

                                    nofish >> no a to je to prave mnozí nechteji pochopit-schvalne by me zajimalo kolik MO to ma osetrené-

                                      Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 14:26:47

                                      viceroy >> Ono to není jenom na té přehradě, ale tam je to nejvíc vidět.
                                      Je to na hromadě revírů. Vezmi si i parkování u nich. Platí pro tebe zase jiné zákony a taky de-fakto parkuješ v zákazu, řekněme z 80%...
                                      Jsou to prostě věci, které nikdo neřeší. Ale až jednou začne, je třeba být připraven.

                                        NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 14:23:49

                                        dosec >> Jo, ten :o) Mnohdy usnu při čtení, tak ho raději zapínám automaticky. Takové čtení při aktivní kaprařině, to je labůžo.