Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 14:01:08

splávkař >> a neměla by být i RS schopna vyhodnotit bez případné negativní zpětné vazby zda rybář spí a není schopen bez prodlení manipulovat s pruty?
Jinak já o střílení nic nepsal tak se mě to nesnaž podsouvat.

    Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 13:56:55

    viceroy >> Já bych to k tomu ústavnímu soudu dal. Jsou dvě varinaty.
    1) zlegalizuje táboření u vody, když máš povolenku. Tím pádem se vlastně nic nezmění.
    2) doslovně to svým rozhodnutím označí za zakázané a "svaz to zakáže". A to bude srandy :-)))

      Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 13:54:46

      Mrknato >> přítomnost u prutů lze snadno zjistit oslovením klidně i do tmy bez toho aby někdo někoho následně napadl.Víš hovno jestli rybář nemá,na sobě hejkala,aby nebyl vidět a jen sedí k tobě zády :-)

        Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 13:52:14

        elhierro >> Já to chápu a v tom je ta absurdita. Na cikanské vesnice nemají ani RS, policie a jiné uřady ale na chlapa, ktrerý si 3x do roka vyrazí na týden na kapry s bivakem mají všichni. A už do nej začnou jebat hned v lednu :-)

          NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 13:50:11

          shiro utsuri >> Tady nejde o ústavu, zákony ochrany, ale o BP a stanovy. Ty jako rybář nemusíš nic z rybářského zákona porušit a přesto přijdeš o povolenku. Např. tím, že se nevystříháš všeho, co by mohlo narušit respekt a dobré vztahy mezi rybáři......

            NPiškothonza - Profil | Ne 2.2.2014 13:50:01

            shiro utsuri >> bud v klidu,ten d.e.b.i.l je mířenej na mě....)))) a to si ještě představ,že tam chytaj i na 10 prutů,candáty a sumce celoročně,nejlíp jdou na žížaly v období tření cejnů...ale ti kapraři jsou fakt špatný...jdu sám sebe pokárat...))))

              Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 13:47:16

              A kurna tady uz to miri k Ustavnimu soudu ............:-) budte radi ze jeste muzeme jit v klidu k vode nebo do lesa ..........casem se bude i za tohle platit a pak bude uplne jedno jestli stan destnik nebo bivak .....prosit budeme at si jeste nekde nahodime

                Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 13:45:22

                shiro utsuri >> Vezmi si piškotahonzu a běž si stěžovat na hlavní nádraží. Pokud má někdo chatku (třeba i z papundeklu) ve veřejném tábořišti a platí za pobyt, je plně v souladu úplně se vším oproti kapraři, který si rozbalí bivak na cizím pozemku, bez povolení a bez zaplacení poplatku. Jak prosté a jednoduché, jen egoista a d.e.b.i.l. to nedokáže pochopit.

                  Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 13:43:24

                  Mrknato >> A nebo druhá varianta zkusit to a pak to nechat dojít až před ustavní soud a ten rozhodne. Ono, že něco řeší tak a tak policie ČR neznamená, že ustavní soud bude stejného názoru.

                    Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 13:41:32

                    Mrknato >> S tím souhlasím.

                      Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 13:38:41

                      viceroy >> Přesně. Když vím, že jsem udělal něco co nemám dělat. Omluvím se, přiznám to, snažím se to vyřešit. A ne že si budu hrát na hrdinu jen díky tomu že mi něco řekli na mrku.

                        NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 13:37:13

                        shiro utsuri >> Je to dost jednoduchý, i když s tím, co napíšu, nebude spousta rybářů a "expertů" souhlasit.
                        BP mohou řešit, co jsou povolené a co zakázané technické prostředky k lovu. Pokud takovým prostředkem může být např. plavidlo, echolot a jiné prostředky, není vyloučeno, aby jako technický prostředek byl biwi povolen, nebo zakázán. A pak jakékoliv spekulace jsou mimo mísu.

                          NRytíř - Profil | Ne 2.2.2014 13:37:10

                          shiro utsuri >> jelikož součástí ochrany před nepříznivým počasím ale ne jako ubikace na nocování.Bud chytám ryby,nebo chrápu.

                            Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 13:36:56

                            Tavris29 >> Přečti si, co jsem napsal Jardovi Kučerovi. :-)

                              Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 13:36:52

                              shiro utsuri >> Bordelem neargumentuj. Tím, že nezůstane. Na to máte nějaké školení, že se to má říkat, ne? Nikdo nedělá borel, každý je svatý, proto to u vody vypadá, tak jak vypadá.
                              Stanování "jen tak někde" prostě není dle odborného výkladu možné. Ať tam cedule jsou, nebo ne. A říkej mi, že netáboříš, když to stavíš s úmyslem, že to tam bude stát x dní a ty v tom po tu dobu budeš pobývat a přespávat. To neokecáš. Proto chci tu pasáž, kde je to rybářům povoleno.
                              Když jdu na víkend na kapry, tak stan nepotřebuju. Ać se třeba i válí v tu samou chvíli v autě. vytáhnu ho, když začne pršet. Přstane, tak ho sbalím, aby neprovokoval, stejně ho nepotřebuju. Ta se tomu třeba i dá říkat "ochrana".

                                Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 13:34:45

                                nofish >> tak o tom to je pokud dojde RS Jeste je sance se domluvit pokud budes chuj a RS zavola PCR jsi v hajzlu ale tady vetsina mele porad jen to svoje ale zabava tady je dobra ja vim moooooc dobre vc go tak jako ty ze pokud se do toho vlozi PCR jsi bez sanci na uspech a vetsina buda rada ze sklopi usi a nechaji je to vse sbalit bez pokuty

                                  NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 13:34:43

                                  Piškothonza >> Ahoj Honzo. Jj, to by bylo taky něco :o)

                                    Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 13:34:28

                                    Piškothonza >> JJ lepší než bivakovat je postavit si chatku s papundeklů a je to.

                                      NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 13:33:50

                                      elhierro >> Dobrý,jsme na tom tedy stejně. Ale z toho jak píšeš mi vyplývá,že hážeš všechny do stejného pytle.

                                        NPiškothonza - Profil | Ne 2.2.2014 13:32:17

                                        Tavris29 >> ahoj,to víš,nesmíš si postavit bivak před karavany,dřevěný pergoly nebo nedej bože na mola,který nesou sudy od nafty....))))) to seš potom nepřítel...