Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

jeden3 - Profil | Pá 31.3.2023 7:47:09

Vash >> nevím,ale čerpám z oficiálních medií-jen poslední útok na Irák přineesl 160.000 mrtvých z toho 80% civilistů
kdopak je asi zabil????
opět pro fanatiky-tím neříkám,že rusákem zabitý se nepočítá,jistě že počítá!!!!!!!!!!!!!
ale dokud na tohle budou vlády ostatních zemí přistupovat a dělat z vlastních lidí idioty,nikdy to zabíjení neskončí a je úplně jedno,která velmoc se ho dopouští,jestli Rusko, USA, Německo či třeba Čína nebo Velká Británi,Francie

oni se i ty velmoci totiž chovají jako žáčci na základní škole - když on může,proč bych nemohl i já ............

    Vash - Profil | Pá 31.3.2023 7:43:03

    jeden3 >> Vzhledem k tomu, že soudruzi emeričani vyváželi demokracii tak se to za válečný konflikt nedá brát 😩🤮🤬 Největší terorista je ropa 😉😆 Ta se musí zachránit 💸💸💸

      jeden3 - Profil | Pá 31.3.2023 7:28:53

      Vash >> on se zase najde nějaký "chytrák", který mě nařkne, že straním rusákům........ale tak to absolutně není, jen si myslím,že by to mělo být bráno spravedlivě - prostě každý,kdo válčí bez mandátu OSN je prostě agresor a terorista -padni komu padni...ostatně na seznamu i Idnes byl článek,že samotní americký senátoři chtějí prosadit,že jejich války v Iráku nebyly legální a snad dokonce i afgán
      třeba by po světě ubylo mrtvých a nešťastných lidí

        Vash - Profil | Pá 31.3.2023 7:07:19

        jeden3 >> No to by amíci seděli doma neustále 🤣🤘😆

          jeden3 - Profil | Pá 31.3.2023 6:45:14

          Nechám stranou rusáky,nicméně, prohlášení šéfa MOV,že pokud nebudou startovat rusáci,že by neměli startovat žádné země,které kde po světě válčí, to beru jako hodně odvážné prohlášení-a má pravdu,předsedo, mělo by se všem měřirt stajným metrem....
          a tak se ptám : dobrodružství naší armády ve světě -Irák, Mali atd.....mělo to mandát OSN ??? nebo by i naši sportovci měli sedět doma na prd.eli???

            jeden3 - Profil | Čt 30.3.2023 22:16:32

            Ned >> Dukovany tedy neumím posoudit,ale mohu dost přesně posoudit Temelín, roky jsem měl pronajatý pozemek u vody, přímo "pod chladícíma věžema"
            rozhodně ty chladící věže, ze kterých stoupá proud teplého vzduchu a vodní váry vytváří hodně specifické microklima, které nedokáže sice ovlivnit frontální změny počasí,ale ovlivńovalo třeba postup bouřek v létě, lokálních srážek atd.........
            a je možné,že kolem Dukovan to bude podobné

              Ned - Profil | Čt 30.3.2023 17:55:41

              mlaďoch >> vidíš to moc černě. Dukovany neměly žádný klimatický dopad, vím to od pamětníků, počasí je furt stejně blbé. A že by se někdo v okolí těšil na nějakou vodní stavbu? To slyším prvně :-)

                mlaďoch - Profil | Čt 30.3.2023 15:06:20

                Bacillus >> atrakce přístupná autům, za chvíli bude vedle parkoviště a bufet

                  mlaďoch - Profil | Čt 30.3.2023 15:05:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  sven >> přestěhoval jsem se do okresu ZN, na půli cesty Brno - ZN. Tam nyní mizí i remízky. Stav podzemní vody katastrofa, tak daleko má dopad stavby JE Dukovany. Lidi se prý těšili na stavbu Labe Dunaj Odra, a zase nic

                    sven - Profil | Čt 30.3.2023 12:31:29

                    mlaďoch >> Asi strejda Kateřiny Neumannové z Maďarska... .-)
                    Ředitelka firmy, která proinvestovala víc jak 2miliardy za lyžařské středisko pro MS v lyžování na loukách a polích ve Vesci, v nad. výšce cca 400m ...
                    Takže se tam musel navážet sníh z Jizerských hor...

                    https://cs.wikipedia.org/wiki/Mistrovstv%C3%AD_sv%C4%9Bta_v_klasick%C3%A9m_ly%C5%BEov%C3%A1n%C3%AD_2009

                    https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/mistrovstvi-sveta-2009-klasicke-lyzovani-liberec-problemy-pachut.A190218_100918_liberec-zpravy_jape

                      Bacillus - Profil | Čt 30.3.2023 9:49:06

                      mlaďoch >> a je to v Magyarország na soukromým pozemku starosty místní vesnice a za stejný prachy ješzě vyhlídková věž a je vysmátej jak lečo.

                        mlaďoch - Profil | Čt 30.3.2023 6:30:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ekologický okýnko

                          lovec 01 - Profil | Út 28.3.2023 13:28:20

                          https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0q53GYBcHGGqByhe1b7LbgSMCrsBrEdb3XE4K9sUayXK5iFKJAoRFnPMXHVLTfXS2l&id=100085107484731
                          To samé je u dětských jogurtů atd. Když přijde balík z e-shopu, někdy mám pocit, že víc stálo to zabalení než obsah..

                            jeden3 - Profil | Út 28.3.2023 12:00:14

                            Pánové, sledujíc ekonomickou situaci naší země, měli bychom změnit název na půlnoční království
                            tady nezakáží jen zpívat,tady brzo zakáží i mluvit

                              Vash - Profil | Po 27.3.2023 18:52:36

                              lovec 01 >> Já měl před tím práci na hovno placenou 😉😩😭

                                lovec 01 - Profil | Po 27.3.2023 17:25:23

                                Vash >> to já taky, ale o 100% příjem větší nemám. Asi špatnej oddíl 😪

                                  Vash - Profil | Po 27.3.2023 16:44:53

                                  lovec 01 >> Hele mě se plat zvedl o víc jak 100% když budu brát dobu 10 let z5 😤 Ale jen díky tomu, že sem opět OSVČ a těch co mi ukrádá z platu je o dost míň 😉🤣🤘

                                    lovec 01 - Profil | Po 27.3.2023 16:24:31

                                    Když se nám zvedá ta životní úroveň - mám doma kotel slokov. Před deseti lety jsem ho kupoval za 33000 . Životnost kotle bývá kolem osmi let, tak jsem se mrknul, kolik stojí teď- 64000. Zvedl se někomu z vás plat o 100%?
                                    Nemluvím o tom, že téct začne výměník v ceně pěti nebo deseti tisíc a kdyby se dal vyměnit za nový, kotel může vesele ficet dál.

                                      Vash - Profil | Po 27.3.2023 15:19:30

                                      mlaďoch >> To je ideální 👍 Z rodiny sem jediný co něco víc pěstuje a chová 😉 No a zbytek zásobuju přebytky 🤣

                                        Červené karty: Pietromarconi