Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Njeden3 - Profil | Po 20.3.2023 20:51:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

splavek >> za prvé- naše slavné vlády se tak mohli pos.rat z toho,že nás milostivě vezmou do unie/on by nás tam BRUSELE vtáhl i kdybychom nechtěli/ - že domluvili jedny z nejhorších podmínek -speciálně dotací do zemědělství ze všech východních zemí
proto mají naši zemědělci tak těžké postavení
na druhou stranu - člověk chce podpořit naše farmáře,tak jede kolikrát přímo k nim,že to nakoupí přímo od nich - když si tak ztěžují na výkupní ceeny zpracovatelů a řetězců- většinou bohužel následuje šok v podobě cen,které jsou ještě dosat nad cenama v obchodě - tak jakou pak mám chuť podporovat naše zemědělce??? Já peníze také bohužel netisknu,ale pokdu by chtěl farmář za svůj produkt stejně,ajko stojí v cizáckém supermarketu-rád mu je dám
pokdu ale chce ještě více, odjíždím a lámu hůl

    Nsplavek - Profil | Po 20.3.2023 20:06:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    neprduch >> Já si zase kladu otázku proč se k nám vozí jablka z Polska, když bychom sami mohli zaplnit náš trh. Bohužel naše vláda na takovéto věci sere a z vysoka. Takovou bídu nepamatuji za těch třicet devět let co dělám v oboru. Nejhorší na tom je fakt, že ta Polská jablka se k nám vozí pod cenou a z lásky k Česku je prodávají všechny hypesupersámošky za takovou palbu , že by je jeden nakopal do prdele.

      Njeden3 - Profil | Ne 19.3.2023 17:32:16

      sven >> toho nezvu ani do pergoly,natož domů 🤣😂

        Nsven - Profil | Ne 19.3.2023 17:12:08

        jeden3 >> Já bych mu řekl, že máme pro návštěvy .-)

          Njeden3 - Profil | Ne 19.3.2023 16:49:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          neprduch >> tak já rok nakupuji velké nákupy v Polaku a je pravda,že se moc nestarám,kde to vyrobili,bud mi to chutna a sním to ,nebo to dám hafan§m-učel to splní vždycky
          minule jsme vytočil jednoho souseda,je to takovej kavárník a dost ho vytáčí,že jezdíme všichni nakupovat do Polska,tak se mě ptal co vezu....řekl jsem že kromě jiného že vezu 5kg krůtích prsou.....hned začal o tom,že je to hrozná kvalita atd.......tak jsem ho uzemnil,že je mi to jedno,že to vozím pro hafany-čuměl jako puk🤣😂

            Nsven - Profil | So 18.3.2023 8:52:07

            neprduch >> Nic na světě netrvá věčně, lidi museli přežít horší věci..
            Třeba se to povede i tentokrát... .-)
            Hlavně zdravičko a trochu radosti ze života, dokud tu ještě jsme...
            Už jen ten vydařený výlet s vnuky, je velký kus životního štěstí.
            Já mám jednoho vnuka v tramtárii na druhém konci světa a druhý nemá čas řešit víc, než svou muskulaturu a splašené hormony a na dědka nemá čas...

              Nneprduch - Profil | So 18.3.2023 8:37:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              sven >> Jejda, koukám teď na chatě na borovice, které jsem sázel před 35 roky, a než bych je okusoval, to raději sežeru ty ukrajinské řízky - ty odkazy jsou poučné. Jen mě už se.e, že kam se podívám, je samá UA, ve čtvrtek jsme byli s vnukama v písecké Sladovně a na budově jednoho nejmenovaného úřadu UA vlajky, česká nikde😥

                Nsven - Profil | Pá 17.3.2023 22:18:46

                Vash >> Až budou lidi okusovat borovici jak za první války, tak si na ukrokuře ještě vzpomenou, se slzou v oku .-)

                https://www.resterenvie.com/cs/4-aliments-de-base-pour-la-survie-sauvage

                  NVash - Profil | Pá 17.3.2023 22:02:08

                  sven >> Já vím a to je na 🤮🤮🤮

                    Nsven - Profil | Pá 17.3.2023 21:18:39

                    Vash >> Co se u nás přebalilo, to se u nás vyrobilo .-)

                    ....."Zpravidla se uvádí jako „země původu“ ta země, v níž byla potravina vyrobena nebo ve které se naposledy se surovinou nějakým významným způsobem manipulovalo.
                    Surovina může tedy pocházet z jedné země, být zpracovaná v druhé a nakonec upravená v třetí. V takovém případě se tedy na etiketě uvádí poslední země."...
                    https://www.svetplodu.cz/clanek/153/zeme-puvodu/

                      NVash - Profil | Pá 17.3.2023 21:11:45

                      sven >> 🤮🤮🤮

                        NVash - Profil | Pá 17.3.2023 21:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        neprduch >> Tak Vodňany to už je jen taková přebalovna 😭 A to sem tam kdysi studoval..... 😫

                          Nsven - Profil | Pá 17.3.2023 21:10:01

                          neprduch >> Z UA dovážíme nejen do ČR ale i do celé EU ovoce, zeleninu, líh, zmrazené borůvky a maliny, loupané vlašské ořechy, čerstvé drůbeží maso, vejce, včelí med, slunečnicový olej, pekařské droždí.... a to až do 4.6.23 (zatím) bezcelně a bez kvót
                          https://eagri.cz/public/web/mze/tiskovy-servis/tiskove-zpravy/x2022_evropska-unie-pozastavuje-dovozni-cla-na.html

                          https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/vejce-drubezarny-ukrajina-avangardco.A180301_094332_ekonomika_jn

                          https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ptaci-chripka-nedostatek-vajec-velkochov-na-tachovsku_2301052236_gen

                            Nneprduch - Profil | Pá 17.3.2023 20:35:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Každý pátek jezdím po větších nákupech. Dneska jsem dost spěchal, tak jsem v Bille hodil do košíku kuřecí prsní řízky aniž bych sledoval trvanlivost, natož zemi původu. Až doma jsem zjistil, že ač to mám do Vodňan coby kamenem dohodil, tak ty kuřata z marketu byli zabitý na Ukrajině a zabalené na Slovensku. Možná že budou stejné jako ty od Babiše, ale zítra půjdou do popelnice. Dost mě to nasr.lo, proč to dovazime z Ukrajiny.

                              NVash - Profil | Pá 17.3.2023 16:58:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nsven - Profil | Pá 17.3.2023 13:10:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ..

                                  NVash - Profil | Čt 16.3.2023 18:53:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Pobavilo a i poučilo 🤣👍
                                  https://www.youtube.com/watch?v=7k2VpwIDauw

                                    Nmlaďoch - Profil | Čt 16.3.2023 18:45:23

                                    jeden3 >> myslím že celá ekologie je jim u prdele*. Je to jen zoufalství kterým chtějí naplnit státní kasu.

                                      Červené karty: Pietromarconi