- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil
po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?
A) moc si udrží vládní strany22%
B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%
Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
43x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
jeden3 - Profil | Pá 10.3.2023 18:40:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dal jsem to ještě na jedno místo,ale tam možná někoho ukázka z klasické české pohádky vyděsí a tak to tam asi smaže 😂🤣
https://www.youtube.com/watch?v=_PHUVEiWU3Y
jeden3 - Profil | Pá 10.3.2023 18:34:53
viděl jsem o té bitvě dokument -a řekl bych,že je to jeden z nejrealističtějších filmů natočených podle skutečnosti
mlaďoch - Profil | Čt 9.3.2023 8:03:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-norsky-plyn-je-lepsi-nez-rusky-kotel-se-mu-ale-musi-prizpusobit-tvrdi-odbornici-40425184
Vash - Profil | Čt 9.3.2023 7:50:13
jeden3 - Profil | Čt 9.3.2023 7:26:59
8. března 2023 16:50
Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný z ODS čelí dalšímu trestnímu oznámení. V živém vysílání se na sociálních sítích vulgárně pustil do voličů SPD, ANO a také do lidí, kteří nesouhlasí s pomocí české vlády válkou zasažené Ukrajině. Podle názoru podnikatele a člena SPD Jana Čížka, který oznámení podal, svými výroky Novotný napadá každého Čecha.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-video-urazky-trestni-oznameni-cizek-ods.A230308_152843_domaci_pitt
opravdu nevím,co tam magor bere........ale tvrdit,že tu díky fialovcovi máme zdravotnictví zadarmo mi přijde úplně zcestné......já třeba teď zapaltil 60 tisíc za operaci šedého zákalu ....kdybych jee nezaplatil, byl bych slepý........ dobrá, mohl jsem to mít skorro za polovic,kdybych si nepřipaltil za funkční čočky......ale oči potřebuji i v noci za volantem a je to nejnee pro mě ,ale i pro okolí bezpečnější.....takže,kdybych to nepodstoupil, bylbych asi v něějakém důchodu jako slepec - zatěžoval stát ....já to řešil svojí investicí do svého zdraví...a na rozdíl třebaa od USA, na které se tu pětikolka tak ráda poukazuje si tuto investici nemohu dát ani do nákladů, přesto,že ušetřila státu mraky peněz za nějaký můj přečasný či invalidní důchodd....
pro objektivitu - tohle se týká naší země za vvšech vlád za 30 let-nejen fialky,takže i třeba Klause,který tvrdil,že se člověk mussí postarat hlaavně sám..postará se .......a stát na to ha ha ha
jeden3 - Profil | Čt 9.3.2023 6:42:00
Markéta LankašováMarkéta Lankašová
9. března 2023
Celý článek jen pro členy
Chcete číst prémiové texty bez omezení?
Aktivovat členství
Napsat seminární práci nebo referát byla donedávna pro středoškoláka dřina na několik hodin, možná večerů. Teď to s pomocí umělé inteligence a především nástroje ChatGPT – internetového robota – zabere jen pár minut. Nové technologie mohou zajistit „jedničky“ bez práce i ještě více znevýhodňovat chudé děti. A představují problém pro učitele.
„Pokud se práci naučí napsat s pomocí chatbota, tak se možná pro svou budoucnost naučil něco důležitějšího, než kdybych mu zadal, aby napsal seminárku třeba na téma, jak houby ovlivňují náš život.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/umela-inteligence-chatgpt-skola-student-podvod-skolstvi.A230308_193448_domaci_kori?zdroj=top
jistě, naučit se ovládat UI je jistě dobré - třeba do hodin IT či informatiky-jak to cjhcce kdo pojmeenovat a mělo by být takových hodin ve výuce jistě více....
Ae mělo by se také myslet na to,že existují vnější vlivy jako je třeba silná erupce na Slunci, která může vrátit lidstvo o mnoho století zpět - ovšem s tím,že tu bude třeba už jen hrstka lidí, kteří budou znáít houby,které jsou jedlé a nejedlé, kteří budou umělt rozdělat oheň bez zapalovačů atd... A ona to nemusí být ani ta erupce, stačí silný atomový výbuch vysokov atmosféře a je to v podstattě to samé .....
takže za mě - informatika jistě ano,ale znalost hub bych také nezavrhoval.........
mlaďoch - Profil | St 8.3.2023 18:10:02
jeden3 - Profil | St 8.3.2023 15:12:21
8. března 2023 14:02, aktualizováno 14:43
Jméno organizátora zářijové sabotáže podmořského plynovodu Nord Stream prý v západní zpravodajské komunitě koluje už delší dobu. Údajně jde o vlivnou soukromou osobu z Ukrajiny, která ovšem nemá vazby na Zelenského administrativu. Informuje o tom britský deník The Times.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nord-stream-plynovod-sabotaz.A230308_124605_zahranicni_aha
tak hlavně,že naše pětikolka ječela jako divá,že to vyhodil do luftu rusák........
tedy já už fakt nevím, jestli jsou v té pětikolce takový volové, nebo je za voly mají jen západní spojenci,že jim ani neřekli to,co si průměrný "dezolát" myslel už dávno- že v tom má prsty skoro kdokoliv -kromě rusáka, protože ten jediný na tom nemohl mít zájem .- a tedy že v tom jsou namočení Ukrajinci .......
a tady si dovolím tedy malý konstrukt - kdopak tedy může za to,že ceny plynu vystřelily nahoru a tak odrbává tak firmy i obyvatele unie - ale zároveň natahuje na západ ruku pro stále novu a novou pomoc???
V každdém případě, je to tvrzení ZÁPADNÍCH TAJNÝCH SLUŽEB, tak mi snad nikdo nebudde říkat,ýe tu šířím nějakou vytrolenou propagandu
sven - Profil | St 8.3.2023 11:55:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tedy jsem si doma opět z disku nainstaloval svou sedmičku profi, na kterou jedu bez nějakých problému dodnes, ačkoli tvrdil, že už fungovat nebude, bo nebudou aktualizace a že nejspíš to mělo vliv na výkon...lhář..
A nedávno jsem zjistil, že mi nefunguje DVD vypalovačka, kterou jsem od té doby nepoužíval, takže jsem na to přišel až teď. Takže budu muset otevřít bednu a juknout na to. Se servisy, jsem jednou pro vždy skončil..
Klidně ať takové lhavé a zlodějské vemeno, zajde hlady .-)
sven - Profil | St 8.3.2023 11:33:14
Když se rozhlédnu dokola našeho státečku i kousek dál za humna, nevidím žádný stát, z kterým bychom neměli historicky nějaký konflikt, který nás v historii nezaprodal nebo nezradil, nepřepadl, nevykořisťoval, nevraždil....
K tomu abych dokázal rozpoznat koho mít rád, koho méně a koho vůbec ne, si vystačím s šedou kůrou mozkovou o kapacitě IQ145 a nepotřebuji k tomu žádný pokyn zhůry ani propagandu nějakého oportunisty, či kolaboranta .. .-)
mlaďoch - Profil | St 8.3.2023 11:30:13
jeden3 - Profil | St 8.3.2023 9:10:57
jeden3 - Profil | St 8.3.2023 9:09:14
tak by asi bylo skoro lepší,kupovat od někoho zdemokratizovaný ruský plyn,když už je to tak drahé,než tenhle hnůj
jak jsem už mnohokrát říkal,rusáka fakt nemám rád, ale co mám rád je teplo a funkční kotel........tak jak z toho ale ven?
sven - Profil | St 8.3.2023 8:58:07
Takže teď už je třeba aby to postihlo nějakého kosa, který zažaluje dodavatele, přijde to k soudci, který se z plynobaronů neposere a vznikne precedens..
A pak už to půjde samospádem...
Pak každém dodavateli vyjde levněji, zamontovat každému odběrateli filtr nebo nějaké odlučovací zařízení gratis..
mlaďoch - Profil | St 8.3.2023 8:51:46
jeden3 - Profil | St 8.3.2023 8:47:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
odpověď v kosce potvrdila,co jsem dedukoval- jen by si musel zákazník opatřit znalecký posudek,že ten plyn má takové složení, které ty závady způsobuje
což mě přivádí opět na myšlenku - jelikož plyn proudí do naší republiky v podstatě jedněma trubkama- stačilo by vypracovat jeden posudek a každá další žalující by si jen "připlatil" za zaslání tohoto posudku ke své žalobě
jeden3 - Profil | St 8.3.2023 8:34:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ale že za to může dodavatel plynu-to je ještě jasnější, když natankuji na pumpě zkur.vené palivo, mohu vymáhatz vzniklou škodu
to by mělo platit tady přece také,ne?
mlaďoch - Profil | St 8.3.2023 7:48:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
„V měděném vedení dochází kvůli většímu podílu siřičitanů k oxidaci. Odlupují se šupinky. Vypadá to, jako byste do potrubí nastrouhali obyčejnou tužku. V Praze jsme se setkali se zaneseným kotlem již po třech týdnech provozu,“ potvrdil Právu šéf odborné firmy Inklemo Servis Pavel Charvát.
Postižení zákazníci si podle něho musí vyčištění zaplatit ze svého. Oprava není předmětem záruky, neboť závada není zaviněna výrobcem.
jeden3 - Profil | St 8.3.2023 1:14:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
včera 11:07 • Aktualizováno včera 12:42
ČTK
Senátní ústavně-právní výbor v úterý odmítl nižší valorizaci červnových důchodů. K důvodům patřilo zejména sporné schválení vládní důchodové novely ve Sněmovně ve stavu legislativní nouze. Výbor doporučil zamítnutí novely nejtěsnější většinou i hlasy senátorů z klubů vládních stran, pro schválení byl jen jeho předseda Tomáš Goláň (ODS). Novelu v úterý nepodpořil ani senátní sociální výbor.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-senatni-vybor-proti-nizsi-valorizaci-duchodu-40425001
Tak jsem moc rád, že konečně mohu pochválit politika napojeného na dnešní vládu, ten Canov si konzistetně zachovává svůj názor na věci i za cenu,že jde proti proudu ve kterém plave, jeho argumenty jsou podle mě naprosto správné...
tady u nás má velikou podporu, byl jeden z politiků, kteří za povodní nevedl planné zúčastněné kecy, ale vzal si holiny, lopatu a prostě pomáhal ...podle mě je to prostě politik na svém místě
a jen pro upřesnění -on je opravdu ze Starostů pro liberecký kraj ..........
Červené karty: Pietromarconi
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59870
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413076
Kutilské jádro MRKu5344
Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8083
Vážně nevážný pokec :-)))230567
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22055
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144806
Udírny a uzení51141
Kde to žije - všechna témata
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











