Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Nsven - Profil | Čt 26.1.2023 17:39:20

Vash >> To by muselo to tsunami, dát alespoň 300m vlnu :-))
Takže zase ostrouháme ... .-)

    NVash - Profil | Čt 26.1.2023 17:34:08

    sven >> Takže budeme mít moře? 🤔😆😉

      Nsven - Profil | Čt 26.1.2023 17:22:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Evropu do 30 let zasáhne obrovská vlna tsunami. Vědci vydali seznam ohrožených měst

      Organizace UNESCO přišla s varováním. Evropu do 30 let zasáhne obrovská vlna tsunami. Vědci vydali seznam ohrožených měst.

      „Ve Středozemním moři o tom není pochyb. Nejde o to, jestli, ale kdy přesně se tak stane," řekl Denis Chang Seng, programový specialista Mezivládní koordinační skupiny pro systém včasného varování před tsunami a zmírnění jejich následků v severovýchodním Atlantiku, Středozemním moři a souvisejících mořích.

      Příchod vlny tsunami je podle vědců jistý. Nejedná se o pouhou teorii či statistický údaj. I proto je nutné informovat všechny, kterých se vlna tsunami bude týkat.

      https://www.dotyk.cz/magazin/tsunami-evropa/

        Nmlaďoch - Profil | Út 24.1.2023 9:04:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nmlaďoch - Profil | Po 23.1.2023 15:11:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nsven - Profil | Čt 19.1.2023 19:33:12

            Popik >> Většinou si peču chleb pečivo sám a koupím ho opravdu výjimečně.
            Když strouhanku, tak kupuju německou z Kauflandu, vyrobenou prvoplánově, nikoli ze starého pečiva nebo si také dělám svou. Ingredience stejné jako ta německá. Jinak ty chlupy a kopyta, jsou skoro ve všem. Problém je, že se to zákazník dozví pouze z baleného pečiva, o složení nebaleného nemá potuchy..
            Z olejů se držím tradičního řepkového a sádla a na studenou kuchyni, slunečnicový.
            Olivový, sojový, palmový... mi nechutí.. i když jak píšeš, dnes je ten palmový ve všem..

              NPopik - Profil | Čt 19.1.2023 19:09:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              sven >> jasny, ti mali ok, znam, ale takhle velkyho brouka uz nevysmazis do křupava vcetne vnitřností.
              Navic smažení a prepaleny olej...a nejvic se pouziva palmovy, takže i chudacci orangutani 😎
              E921 je pro me teda veliky neprijemny prekvapeni 🤔

                Nsven - Profil | Čt 19.1.2023 13:02:22

                mlaďoch >> hmyz slepici, slepici prasátku a prasátko mně :-)

                  Nsven - Profil | Čt 19.1.2023 13:01:43

                  Popik >> Já ochutnal vlastnoručně smaženého cvrčka i moučňáka a v zásadě, proti tomu nic nemám. Šlo to :-)
                  Když zavřeš oči, tak to schroupneš, jako smaženou bramůrku :-)
                  Komu to chutná ať si dá .
                  Ovšem vůbec se mi nelíbí, že to hodlají nacpat do všeho, nic netušícím spotřebitelům pod nějakým tajuplným nic neříkajícím názvem, to jednak a druhak, že se tak děje na budoucí úkor vepřového, hovězího, drůbežího aj masa, které má být výhledově, hmyzem nahrazeno..
                  Stačí, co už v současnosti míchají do pečiva za sr@čky
                  https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/260958-potvrzeno-s-pecivem-jime-cinske-vlasy-a-osli-kopyta

                    Nmlaďoch - Profil | Čt 19.1.2023 12:41:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    sven >> slepice mají hmyz rády. Ale svoje chutě nemusí vnucovat mně

                      NPopik - Profil | Čt 19.1.2023 12:31:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      sven >> cvrcka velikosti palce bych chtel ciste ze zvedavosti ochutnat. Ti mali pražení jsou celkem fajn, ale takovyhle zvire uz musi mit i nejakou texturu.... Uvazil bych i povinnou ochutnavku a naslednou kvotu pro pravidelnou konzumaci všem propagatorum 😎

                        Nsven - Profil | Čt 19.1.2023 12:30:19

                        mlaďoch >> To by soudružku říšskou vedoucí, nepotěšilo... .-)

                          Nmlaďoch - Profil | Čt 19.1.2023 12:04:11

                          sven >> zakřížkoval jsi to přesně opačně

                            Nmlaďoch - Profil | St 18.1.2023 9:07:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              NVash - Profil | Út 17.1.2023 12:48:17

                              sven >> S hadrama problém nemám. Většinou si kupuju o dost věčí. Co kdybych přibral 😆

                                Nsven - Profil | Út 17.1.2023 11:49:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                mlaďoch >> :-)

                                  Červené karty: Pietromarconi