- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil
po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?
A) moc si udrží vládní strany22%
B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%
Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NVash - Profil | St 28.12.2022 5:57:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-mene-krouzku-zdrazeni-obedu-i-zmeny-ve-vyuce-to-ceka-deti-v-roce-2023-221445
NVash - Profil | Út 27.12.2022 21:31:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-drahe-energie-kosi-chovy-prasat-222059
Nmlaďoch - Profil | Út 27.12.2022 11:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njeden3 - Profil | Ne 18.12.2022 7:51:52
18.12.2022 6:15
Evropská unie se časně zrána dohodla na výrazném zpřísnění hlavního nástroje na ochranu klimatu. Spotřebitelé a firmy budou v budoucnu muset častěji platit za emise oxidu uhličitého (CO2). O dohodě vyjednavačů Evropského parlamentu a unijních států na reformě obchodování s emisemi v EU informovalo české předsednictví, uvedla agentura DPA. Spotřebitelům má zmírnit důsledky energetického přechodu nově zřízený klimatický fond.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EU-se-dohodla-na-zprisneni-hlavniho-nastroje-na-ochranu-klimatu-723769
no jestli ještě před rokem či dvěma bylo ekonomicky složité opustit šílenou uniii - poslední rok ukazuje,že odstoupit od všech klimazvěrstev nebo rovnou z unie může být dokonce ekonomicky výhodné.....a rovnou tu postavit klidně na dluh pár atomových elektráren .....protože až jim jejich ekoterorismus zničí energetiku definitoivně, může se náš stát stát elektrickýma šejkma Evropy 👍👍👍😉
Nsven - Profil | So 17.12.2022 12:46:24
Věřím na individuální rozzuřené matky které se budou rvát jako lvice, bo v mezní situaci dokáží být ženy statečnější a obětavější, než muži..
Kolektivismus je v současnosti sprosté slovo a dvě generace, tedy i současné mamky jsou vychovány k individualismu a vedou k tomu i své potomky...
Navíc nesoudržnost, je naším národním rysem..
(hokejové nebo fotbalové davové šílenství, případně zmanipulované jednorázové, mávátkové akce, do toho nepočítám)
Zatím nikdo hlady neumírá, zdravotní systém také ještě funguje, zatím lze dosáhnout i nějakou tu žebračenku, zatím se mají téměř všichni, poměrně dobře..
Z historické zkušenosti víme, že pokud je něčeho nedostatek, je tzv. podpultovka ryze konspirační záležitost v režimu utajení, mezi úzkou skupinkou zasvěcených..
Ti budou vždy kontra..
V neposlední řadě, jak píšeš, drtivá většina je pod vlivem mainstreamu a na alternativní zdroje nemá čas ani náladu a ani se žádné pravdy dobrat nechtějí...
Bojí se jí, neboť pravda není nikdy pěkná..
Nmlaďoch - Profil | So 17.12.2022 5:22:58
Nmlaďoch - Profil | So 17.12.2022 5:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njeden3 - Profil | Pá 16.12.2022 23:15:07
Nlovec 01 - Profil | Pá 16.12.2022 23:11:39
Nmlaďoch - Profil | Pá 16.12.2022 22:53:31
Njeden3 - Profil | Pá 16.12.2022 22:28:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jsou to zaprodané děvky,všechny vlády za těch 30 let , každá sse tu něčím negatiním podepsala-největší komeedie je,jak to svádí už 30 let jeden na druhého, je jedno ktarýá lump tam bude sedět, je to sbírka šmejdů...jeden nás prodá za dotaqce, druhý vůl jen za to,že ho mají asi na západě rádi..už ani nevím,co je horší
Nlovec 01 - Profil | Pá 16.12.2022 22:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nsven - Profil | Pá 16.12.2022 21:03:07
Při té příležitosti si s magistrou vyměnili namátkový seznam, co všechno chybí na trhu a náhrada v nedohlednu... především v případě dětí, průser jako barák...
Dobře to naše vlády vedou...kurvy zaprodaný...
Nmlaďoch - Profil | Pá 16.12.2022 20:17:01
Nsplavek - Profil | Pá 16.12.2022 19:39:44
Nlovec 01 - Profil | Pá 16.12.2022 19:24:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale nezoufej, pfizl nám sem pošle nějakou smakuladu 🙂
Njeden3 - Profil | Pá 16.12.2022 19:12:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
v té podělnéí unii je ještě větší bordel, než byl za komoušů,to už je prostě drsná realita - a to komuše fakt nechválím, jen jssem doufal v roce 89, že už bude jen líp......jsem se sakra sekl, pokud to takto půjde dál, zas pár let ty komouše začnu velebit :-(
Červené karty: Pietromarconi
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSranda bez nadsázky 🤘10853
NRybářsko-houbařské jádro .-)45004
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412664
NKutilské jádro MRKu5344
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8075
NVážně nevážný pokec :-)))230532
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144782
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:34NRybáři vs ochránci přirody 57
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















