Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

N1568 - Profil | St 11.10.2023 11:42:05

candát 820 >> Tak on to nebyl ani tak mordor, jako spíš se lidi začali chovat jako hovada:-(

    Ncandát 820 - Profil | St 11.10.2023 10:30:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    teoretik >> přesně tam už to nežije, ani bazar. Ani se nedivím, mordor ze strany moderátorů si můžou strčit do pr….

      Nsven - Profil | St 11.10.2023 0:18:18

      teoretik >> To máš pravdu, poslední dobou, to tam je nějaké chcíplé...

        Nteoretik - Profil | Út 10.10.2023 23:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jak to tady v tichosti sleduju, musím konstatovat, že jste před " https://forum.gunshop.cz/"

          NTEZAR - Profil | Út 10.10.2023 22:01:40

          schmetterling >> Díky za tip!Kouknu na to.

            Nschmetterling - Profil | Út 10.10.2023 21:34:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            TEZAR >> ak by si nebol spokojný s integrovaným prisvitom, odporúčam externý prisvit LUNA 940. Dosah je väčší ako pri integrovanom, dá sa krásne doladiť intenzita aj zaostriť lúč. Teraz je aj v laserovej verzii a to je vraj pre PARD ešte lepšie, nemôžem zatiaľ posúdiť.

              NTEZAR - Profil | Út 10.10.2023 21:18:06

              1568 >> Jo, mám 45mm.Díky!

                N1568 - Profil | Út 10.10.2023 21:05:08

                TEZAR >> Dej pak vědět....Nezapomeň udat přesnej průměr okuláru!

                  NTEZAR - Profil | Út 10.10.2023 20:38:48

                  1568 >> Tak zítra objednám NV Pard 007 V 940,12mm...A je to vyřešený!💥

                    N1568 - Profil | Út 10.10.2023 19:16:16

                    candát 820 >> Byl to masakr:-))))Nejdřív potkani,pak holubi:-)))Za tu noc jsme to museli přestat počítat:-)))Ony i ty 940 se lišej mezi sebou

                      NTEZAR - Profil | Út 10.10.2023 19:13:38

                      1568 >> Aha-díky.-)

                        Ncandát 820 - Profil | Út 10.10.2023 19:13:24

                        1568 >> tak to je luxus, je mozny ze jsem mel stesti, taky pouzivam jinou znscku, tak je mozny ze tam to je ok.

                          N1568 - Profil | Út 10.10.2023 19:11:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          TEZAR >> Je to průměr očnice. To zvětšení nemusíš používat

                            N1568 - Profil | Út 10.10.2023 19:08:15

                            candát 820 >> Když jsem to zkoušel tak mě ty mrzáci normálně viděli:-(((Přezbrojil jsem na 940,a najednou jako bych tam nebyl.Ale musím přiznat,že kolega ,co tam byl se mnou,jich pár s 850 sundal.Bylo to 29:4,ve prospěch 940

                              NTEZAR - Profil | Út 10.10.2023 19:03:52

                              1568 >> To je blbý-nutně na svou optiku potřebuju ten Pard se zvětšením 1x...Tak pak holt nezbývá,než dokoupit tu 940.Zas tak moc se to neprodraží.-) Ještě mě dost zajímá ten údaj u názvu 12mm,nebo 16mm-nevíš,co to označuje?

                                Ncandát 820 - Profil | Út 10.10.2023 19:02:34

                                1568 >> ja jich mam s 850 mraky nastrilenejch. Je to asi kus od kusu

                                  N1568 - Profil | Út 10.10.2023 18:40:17

                                  TEZAR >> Bude. S 850 Tě potkan na cca 30m,uvidí.Než ho stačíš usadit do kříže, je v hajzlu:-(Vlastní zkušenost.

                                    NTEZAR - Profil | Út 10.10.2023 18:05:25

                                    candát 820 >> Díky! Mě to na těch videích taky tak připadalo.Do lesa s tím chodit nebudu,takže ta neviditelnost mě mrzet nebude...-)

                                      Ncandát 820 - Profil | Út 10.10.2023 17:18:21

                                      TEZAR >> u ty 850 jde vetsinou videt vic detailu,940 je zase neviditelna. Pouzivam na potkany 850 i 940 podle situace.

                                        NTEZAR - Profil | Po 9.10.2023 22:08:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!