Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

Nsven - Profil | Ne 15.10.2023 18:46:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    N1568 - Profil | Ne 15.10.2023 18:02:07

    Morpheus >> Paroháči v říji, Tě mají na háku s jakýmkoliv přísvitem, mají úplně jiný starosti:-)

      Ncandát 820 - Profil | So 14.10.2023 19:23:56

      Morpheus >> , mam podobnou zkusenost s 850, potkanum to bylo uplne fuk.

        NMorpheus - Profil | So 14.10.2023 14:39:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        No mne přijde ten přisvit nejak divný. Mam 007V s 940 nm a když to přepnu tak me to vždy strašne oslni, sice se to po dvou vteřinach nejak kompenzuje ale je to otravne. Přidal jsem tam starej velkej čínskej přísvit s 850 nm a je to lepši na přehled.
        Jsem s tim ted pozoroval parohače v řiji a meli mne uplne na haku. No ale bylo to tak na 200m a potkany jsou možna vnímavěší.

          N1568 - Profil | Pá 13.10.2023 10:19:51

          TEZAR >> První měsíc jsem chodil s očima jak angorák:-))))

            NTEZAR - Profil | Čt 12.10.2023 21:45:17

            1568 >> Jsem sova-nevadí.-)

              N1568 - Profil | Čt 12.10.2023 21:16:41

              TEZAR >> Až ho dostaneš do oka,hezkejch pár nocí se nevyspíš:-))))

                N1568 - Profil | Čt 12.10.2023 21:15:11

                  NTEZAR - Profil | Čt 12.10.2023 20:53:03

                  Káceč >> Jseš ještě junák, nebuj nic. 😁👍

                    NKáceč - Profil | Čt 12.10.2023 20:47:59

                    TEZAR >> no právě, já už mám doufám všechna noční dobrodružství za sebou a chci v klidu dožít :-)

                      NTEZAR - Profil | Čt 12.10.2023 20:42:24

                      Káceč >> V noci je všechno parádně dobrodružný! 🤣

                        NKáceč - Profil | Čt 12.10.2023 20:35:53

                        TEZAR >> je to pecka. Ale naštěstí to nepotřebuju, bo jak je tma, nevylejzám z baráku :-)

                          Ncandát 820 - Profil | Čt 12.10.2023 20:26:11

                          TEZAR >> to ti věřím!

                            NTEZAR - Profil | Čt 12.10.2023 19:49:10

                            candát 820 >> Doufám - už se moc těším, až krochnu prašivce za tmy. 😁

                              Ncandát 820 - Profil | Čt 12.10.2023 9:39:56

                              TEZAR >> to bude perfektní postříleníčko!

                                NTEZAR - Profil | Čt 12.10.2023 0:34:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                1568 >> https://youtu.be/L24IdcEQHHg?si=yWkmcBfYNqtHszUO Tohle je mašina. No, objednal jsem právě tu 007V...

                                  Ncandát 820 - Profil | St 11.10.2023 21:47:25

                                  to by sneslo udělat sraz rybářů vzduchovkářů a postřílet.

                                    NBig Mike - Profil | St 11.10.2023 15:05:46

                                    candát 820 >> jo, jo, byl jsem tam dávno jen den v diskusi o P08 a co tam moderátor předváděl...

                                      Ncandát 820 - Profil | St 11.10.2023 12:45:12

                                      1568 >> i kdyz jsi slušnej a napíšeš třeba 2 zprávy do fóra po sobě, tak buď ban, nebo napomenutí.