Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

Ncandát 820 - Profil | Ne 8.10.2023 12:09:27

1568 >> samozřejmě 7.62 jde ladit na vyšší jouly, ale řeším 5.5. Co jsem se bavil s konstrukterem na iwe, tak v 5.5 mi říkal strop někde kolem 60J 🤷🏼

    Ncandát 820 - Profil | Ne 8.10.2023 12:05:43

    1568 >> asi jo, pisu jenom moji zkusenost. V 5.5 udela kolik ?

      N1568 - Profil | Ne 8.10.2023 11:07:32

      candát 820 >> Např. Cvrček nejde vyladit nad 100J, s prstem v nose? :-)))

        Ncandát 820 - Profil | So 7.10.2023 20:03:32

        TEZAR >> jasný mrkni. Má obrovský power plenum, vyváženej ventil, takže jde vyhnat nad 100J s prstem v nose.

          Ncandát 820 - Profil | So 7.10.2023 20:02:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Káceč >> je to bohužel tak.Když chce člověk jednoduše laditelnou flintu, tak 100% lepsi FX

            NKáceč - Profil | So 7.10.2023 18:28:19

            candát 820 >> to je dobrý vědět, že stojí za prd.

              NTEZAR - Profil | So 7.10.2023 18:07:05

              candát 820 >> Aha,prozkoumám to-jsem zvědavý.-)

                Ncandát 820 - Profil | So 7.10.2023 18:01:44

                TEZAR >> tady z těch flint je rozhodně nejlepší vulcan 3 se 700 hlavní. To dáš na 140J a přesnost luxusní.

                  NTEZAR - Profil | So 7.10.2023 17:47:06

                  candát 820 >> Já být někde na samotě u lesa,pořídil bych asi nadupanýho Katrana,nebo Kalibrna Cricket II taktical...

                    Ncandát 820 - Profil | So 7.10.2023 13:16:18

                    TEZAR >> on je zajímavej, možnost ladění, přehazování hlavní atd., já ho měl asi 3 měsíce a šel z domu. Uragan vixen, taipan atd jsou mnohem uživatelsky použitelnější. Ted testuju toho hubena a ten mi sedl zatím ze všeho nejvíc.

                      NTEZAR - Profil | So 7.10.2023 11:09:36

                      candát 820 >> Když jsem se před pár roky rozhodoval,co koupit na prašivce na cca 50-60m,tak jsem váhal mezi Vixenem a Prophetem-ptal jsem se Aleše-Alexxxuse a ten mi řekl,že Prophet je klumpr,že mám jít raději do Vixena.A jak podle tvojí zkušenosti koukám,poradil mi moc dobře-Nemám s ní za 3,5 roku jediný problém.Ale jinak se mi ten Prophet na pohled líbí víc.-)

                        Ncandát 820 - Profil | Pá 6.10.2023 22:53:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Káceč >> tak nedodělanou flintu jako prophet už bych domu nechtěl, propouští regulátor, nevyčištěné závity, je to pomalu jak low cost čína skládaná ve slovinsku.
                        Absence pažby je nepříjemná, hlavně v chladnějším počasí. Poměr cena výkon bohužel žalostná.

                          Ncandát 820 - Profil | St 4.10.2023 19:29:58

                          Morpheus >> ja ho mam chvilku, tak zatim nemuzu hodnotit, strilim monstery a luxus. Na semi auto jsem byl presnosti dost prekvapenej- v dobrym.

                            NMorpheus - Profil | St 4.10.2023 18:04:03

                            candát 820 >> No tohhle uz mam 7 let.
                            Zezačatku "to byla prvni verze" na přesnost nic moc ale nova verze je už v pohode.
                            Slugy jsem moc nezkoušel bo střilim do 100m. Ale je to moje nejoblibenejši
                            zbraň.

                              NMorpheus - Profil | St 4.10.2023 17:57:56

                              sven >> No tak ulohou medii je strašit aby se pak veřejnost chovala umirnene. Je to tak i u řizeni pod vlivem nebo u drobnych přestupku. Ale uz se to podle mne přehani.
                              Jednou bude mozlžna zasah zbrani žadouci ale střelec si řekne proč si delat problemy? Vzdyt mne se to netyka.

                                Ncandát 820 - Profil | St 4.10.2023 16:28:38

                                moje nervy >> jasný, chápu.

                                  Nmoje nervy - Profil | St 4.10.2023 16:18:30

                                  candát 820 >> JSB knockout s toho lítá dobře, akorát kolem 70m dělají bordel,chcu prubnout aj těžší střely. S mojima rukama a očima, si nějakou iluzi o dokonalém nástřelu nedělám, když se na 100m vejdu do krabky od sirek, jsem spokojený jak želva :-))))

                                    Ncandát 820 - Profil | St 4.10.2023 15:32:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Nová hračka je doma