Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

NKáceč - Profil | Pá 8.9.2023 21:59:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Big Mike >> na krabici je jistě psáno, že nižší jak 7,5J. V Německu je vyšší výkon vzduchových zbraní zakázán. Tedy volně prodejných. V Británii je povolen výkon jen do 16J, jak to bylo dřív i nás.

    NBig Mike - Profil | Pá 8.9.2023 21:49:35

    Káceč >> uvidíme, nyní koukám na recenze ( to brzy :) Už se zajímala i drahá polovička a ta ostré nemusí vůbec. Jak bude klid, nálada a bezvětrno, prubnu na 10 a 15m, dál to asi bude o ničem. + Co to prostřelí, to mě zajímá nejvíce. Hradla nemám, na krabici je psáno 7,5 J, čemuž moc nevěřím, ale...

      NKáceč - Profil | Pá 8.9.2023 21:30:17

      Big Mike >> za ty prachy to musí být super zábava, kurva :-)

        NBig Mike - Profil | Pá 8.9.2023 21:21:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Káceč >> Umarex Government doma, ještě najít čas a prubnout. Dám pak report.

          NKáceč - Profil | So 2.9.2023 19:06:31

          Big Mike >> pak dej vědět, jak to střílí :-)

            NBig Mike - Profil | So 2.9.2023 13:20:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              NBig Mike - Profil | So 2.9.2023 10:45:27

              Káceč >> já už jsem unavenej pořád někde něco hledat, porovnávat a máš pravdu, ten blowbeck je svinstvo, nepotřebuji ho a hledej někde něco se závěrem v klidu. No, nechám to týden v klidu a ono mě to pustí:))

                NKáceč - Profil | Pá 1.9.2023 22:04:15

                Big Mike >> ten pohyb závěru odebírá tolik plynu, že na větší výkon se prostě dostat nedá. Co jsem tak viděl, tak maximálně do 3J, spíš míň.

                  NBig Mike - Profil | Pá 1.9.2023 21:25:50

                  Tak chlapi, která semiopakovací pistolka na CO2 je asi nejvýkonnější? Ten zlamovací pístový Umarex Trevox dává šílený mrdy, to sousedi nedávaj, i mojim uším to zní hlučně, brrrr. Včera jsme s vnukem vytáhli starého bombičkového CZ Compacta a ono je to jak hadí pšouk, jen to chce místo kuliček něco na diabolky.

                    NKáceč - Profil | Pá 1.9.2023 21:04:57

                    TEZAR >> kočky na peří odnaučíš. To bychom neměli ani jedno kuře :-)

                      NTEZAR - Profil | Pá 1.9.2023 20:58:33

                      Káceč >> Kočky jsou na prašivce dobrý, ale zahrada bez ptactva...

                        NKáceč - Profil | Pá 1.9.2023 20:55:42

                        TEZAR >> kdyby měl sedm koček jako my, tak má po problému :-)

                          NTEZAR - Profil | Pá 1.9.2023 20:52:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Káceč >> To jo, ale všechno posraný a pochcaný od těch hnusáků a ten smrad... 🤣

                            NKáceč - Profil | Pá 1.9.2023 20:33:38

                            TEZAR >> ale zase má v důchodu zábavu :-)

                              NTEZAR - Profil | Pá 1.9.2023 20:15:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              https://youtu.be/Ob_MRCB2bEQ?si=3EHqwux0-fVT3Y-E To maj někde prašivců, hnus...

                                NTEZAR - Profil | Pá 1.9.2023 19:05:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  NKáceč - Profil | Pá 1.9.2023 18:26:13

                                  Pindˇa >> uslyšíš hvízdot a pak bolest ve stehně :-)

                                    NPindˇa - Profil | Pá 1.9.2023 12:46:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jsem si říka,l že to Rambovi tak pěkně piskalo, když sundal ten vrtulník😁https://youtu.be/Ew-vU6axom4?si=Ph_LTIRVPqkFBXwr