Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

Káceč - Profil | Út 15.8.2023 22:10:59

Big Mike >> já jsem taky levák, nemáme to jednoduchý, no :-) A tím zastřelíš kormoše?

    Big Mike - Profil | Út 15.8.2023 21:59:41

    Káceč >> https://www.zbrane-vzduchovky.cz/air-arms-s400-classic-55mm V té době jsem byl na finančním limitu, dnes bych vzal opakovačku se zásobníkem. I když jako levák mám i jednoranku přes ruku až kam:( To samé pažba, dělaná pro praváka, ale jde to holt i nalevo. To je tak, když se chvátá páč stromy na březích jsou plné černé smrti:))

      Káceč - Profil | Út 15.8.2023 21:39:55

      Big Mike >> AA je jaká vzduchovka?

        Big Mike - Profil | So 12.8.2023 22:42:18

        Káceč >> proto se nikam nehrnu i když mám někdy těžkou psinku:) Počkám 14 dní, ono to vychladne a s láskou kouknu na starou dobrou AA 35 J. Jako hadí pšouk, nebo jak byla ta hláška?!

          Káceč - Profil | So 12.8.2023 21:32:03

          xDanielS >> to je dobrý vědět, nejít nad 50J :-)

            xDanielS - Profil | So 12.8.2023 21:24:13

            Káceč >> Při těch 150J to prostě musí být hlučný. Cokoliv jsem vyšrouboval nad 50J, už je to prostě slyšet i s tlumákem

              Káceč - Profil | So 12.8.2023 21:06:45

              xDanielS >> tak v 9mm určitě, v 5,5mm by to být hlučný nemuselo.

                xDanielS - Profil | So 12.8.2023 21:02:30

                Káceč >> Už je to obrovský a bude to mega hlučný.

                  TEZAR - Profil | So 12.8.2023 20:32:22

                  Káceč >> Jo, to jsou paradoxy. 😁

                    Káceč - Profil | So 12.8.2023 20:29:12

                    TEZAR >> bez zbrojáku a na malorážku ho mít musíš :-)

                      TEZAR - Profil | So 12.8.2023 20:19:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      https://youtu.be/0RXkcsGfpqg Model pro střelbu na 500m...

                        TEZAR - Profil | Út 8.8.2023 21:20:03

                        Káceč >> No,to nejde...

                          Káceč - Profil | Út 8.8.2023 21:19:52

                          xDanielS >> já nemám čas střílet se svojí vzduchovkou a ještě ke všemu jsem chudej :-)

                          Ale hoď sem fotky a třeba se kupec najde.

                            Káceč - Profil | Út 8.8.2023 21:17:35

                            TEZAR >> máme doma brokovnici a kulovnici, ale to dělá moc velkej rachot.

                              xDanielS - Profil | Út 8.8.2023 21:17:07

                              Káceč >> Zbavuju se Mavericka, 80J+ v 5.5.

                                TEZAR - Profil | Út 8.8.2023 21:15:15

                                Káceč >> Jo,to chce silnější hračku a stihnout to do podzimu,než zaleze chrápat.

                                  Káceč - Profil | Út 8.8.2023 21:11:16

                                  TEZAR >> u nás už potkani nejsou, kočky je zlikvidovaly. Ale objevil se tu mývalovec a to bude chtít malorážku :-)

                                    TEZAR - Profil | Út 8.8.2023 21:08:12

                                    Káceč >> Zato letos už 15.potkan padl za vlast.-)

                                      TEZAR - Profil | Út 8.8.2023 21:07:06

                                      Káceč >> U mě se zatím neobjevujou po zlých zkušenostech,ale čekám na ně.-)