Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

Ty6ko - Profil | Út 11.7.2023 8:38:01

Ahoj kluci. Potřebuji poradit, hledám pro děcka vzduchovku na občasné střílení do terčů . Žádný lov škůdců atp. Jen občasné střílení. Hlavní požadavek...lehká, jednoduše nabitelná, zásobníček je bonus, nikoliv hlavní požadavek. Mám svoji Hammerli Hunter Force 900 a tam dcerky s nabíjením bojují a je na ně těžká. Díky za pomoc

    1568 - Profil | Ne 9.7.2023 18:41:21

    TEZAR >> Jestli stříleji s Pardem, mají to, co já:-)) Většina ale střílí s eagle eye, a to je úplně jinej level

      TEZAR - Profil | Ne 9.7.2023 18:34:08

      1568 >> Už máš nějaký videa z noční akce?Já furt váhám,protože na videích z ciziny je střílení potkanů s neskutečným rozlišením a asi mají něco jinýho.

        1568 - Profil | Ne 9.7.2023 18:12:36

        TEZAR >> Za ty prachy, v týhle třídě....., moc lepších není, aspoň já na nic jinýho nenarazil

          TEZAR - Profil | Ne 9.7.2023 10:03:28

          1568 >> Taky to furt študuju a koukám na recenze,než to koupím.-)

            1568 - Profil | Ne 9.7.2023 9:47:52

            TEZAR >> Jj, načetl jsem kolem toho asi deset mil. stránek:-)

              TEZAR - Profil | Ne 9.7.2023 9:36:43

              1568 >> Dík,ten je prý lepší.

                1568 - Profil | Ne 9.7.2023 9:27:57

                TEZAR >> 940nm,dával jsem tu link...

                  TEZAR - Profil | Ne 9.7.2023 9:25:10

                  1568 >> Ahoj,jakej máš u toho Pardu přísvit-850nm,nebo 940nm? Díky.

                    hadica - Profil | Čt 6.7.2023 17:53:39

                    asi bude jednoduchsie trojcata rozdelit, kazdu flasu dat na tlakovu skusku, na tu ktora prejde dat ventil a uzivat samostatne... osobne pochybujem ze to prejde ako celok.

                    To uz je aj 15 rokov co si pamatam ze sa tankove dvojcata a trojcata riesili ako lacna alternativa k potapacskym flasiam na plnenie PCP.

                      Smutek - Profil | Čt 6.7.2023 16:05:22

                      1568 >> do kovošrotu to můžu dát vždycky.))

                        1568 - Profil | Čt 6.7.2023 15:14:09

                        Smutek >> Podle stavu, se obávám, že Tě pošlou pro jiný...

                          Smutek - Profil | Čt 6.7.2023 13:55:37

                          sven >> Dík,podle druhého odkazu mám obavu jestli nebudou staré. No uvidíme co na to řeknou odborníci.

                            Smutek - Profil | Čt 6.7.2023 13:51:42

                            1568 >> Dík,po neděli mu zavolám.

                              1568 - Profil | Čt 6.7.2023 11:23:24

                              Smutek >> Jestli tam máte potápěče, nebo servis hasičů, tak Ti určitě poraděj kde tu revizi udělat...
                              Namátkou..... https://www.revizejankovic.cz/

                                Predy - Profil | Čt 6.7.2023 10:02:03

                                Smutek >> mám láhev plněnou 300 a PCP max 250, nevidím v tom problém naplnit zbraň do 250.

                                  Smutek - Profil | Čt 6.7.2023 9:37:56

                                  1568 >> flintu teprve koupim takže mužu vybírat aby měla těch 250 bar.
                                  Super,jdu hledat firmu u nás co udělá revizi.

                                    1568 - Profil | Čt 6.7.2023 9:30:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Smutek >> Bejt Tebou, prvně bych udělal revizi! Pokud dobře koukám, tak revizní tlak 300,takže by to šlo, jestli Ti stačí 250bar

                                      Smutek - Profil | Čt 6.7.2023 9:25:31

                                      Vážení,spadl mě do klína starý dýchací přístroj,myslíte že by se to dalo použít na plnění PCP vzduchovky?