Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

TEZAR - Profil | Ne 2.7.2023 12:46:38

1568 >> Aha, to je super!

    1568 - Profil | Ne 2.7.2023 9:32:52

    TEZAR >> Ta rychlospojka je v balení! Našroubuješ na kůkr, a pak jen nacvakneš a jedeš. Hlavně si objednej se správným průměrem!

      TEZAR - Profil | So 1.7.2023 10:14:45

      1568 >> Věřím!Do podzimu si ho koupím i s tou rychlospojkou,jak tu někdo psal.

        1568 - Profil | So 1.7.2023 10:01:41

        TEZAR >> Ten Pard, se mi líbí čím dál víc:-))

          sven - Profil | Pá 30.6.2023 19:40:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Něco pro čmouďáky začátečníky i pokročilé...
          Web stažený před 6lety ze scény, opět dostupný pro zájemce.

          https://www.radio-foto.eu/predovky/index.php

          foto: autor webu

            TEZAR - Profil | St 28.6.2023 13:43:33

            sven >> Díky moc,já to sice nedržím,ale díky.-)A ta pevná muška je potřeba!

              sven - Profil | St 28.6.2023 13:18:34

              TEZAR >> Lubo, všechno nejlepší, hodně zdraví a pevnou mušku :-)

                TEZAR - Profil | Út 27.6.2023 22:26:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pindˇa >> Ale u nás se ceny těch 9mm flobert nábojů pohybují v nesmyslných výšinách... To fakt ztrácí smysl.

                  sven - Profil | Út 27.6.2023 21:14:25

                  Pindˇa >> Tak to v každém případě :-)

                    Pindˇa - Profil | Út 27.6.2023 19:37:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    sven >> Každopádně 9mm je pořádný kanon na floberku a ten Colt je krásnej 😃

                      sven - Profil | Út 27.6.2023 19:21:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pindˇa >> On si z nás ten pistolník, dělá trochu prdel :-)
                      Takové žebírko, prostřelí každý flusbrok do 16J.
                      Ať to zkusí s bůčkem s kůží, sádlem a kostí a třemi vrstvami oblečení a uvidíme .-)

                      např. od cca 08:45
                      https://www.youtube.com/watch?v=eFw-9iC51JI

                        Pindˇa - Profil | Út 27.6.2023 15:14:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Káceč - Profil | Po 26.6.2023 20:38:42

                          Vybliz >> jako mít jistotu, že zajíc se svíčkovou a králíka na paprice? :-)

                            Vybliz - Profil | Po 26.6.2023 20:34:34

                            Káceč >> V tom jsme ve shodě. Pak jde jen o to, jestli listovat kuchařkou pod "K" nebo "Z". 😉

                              Káceč - Profil | Po 26.6.2023 19:59:47

                              Vybliz >> to je mi celkem jedno, jestli je to králík nebo zajíc. Důležitý je, že se to dá zastřelit vzduchovkou a sežrat :-)

                                1568 - Profil | Po 26.6.2023 17:14:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                schmetterling >> Mám tenhle:https://www.infoto.cz/zasadka-pard/zasadka-pard-nv007v-16mm-940nm/?
                                Přísvit 940 je už v základu. Mám to jen do do asi cca 50-70m,na větší dálku si nejsem jistej, že cíl sundám na první dobrou.

                                  schmetterling - Profil | Po 26.6.2023 13:52:28

                                  OT:

                                  Inak celkom Vám zavidím, že už nemáte obmedzený výkon vzduchovky. U nás je to stále na 17J. No Váš zákon o zbraniach a celkovo zastupovanie práv majiteľov a držiteľov zbraní považujem za lepšie ako u nás. Ste o krok popredu, tak dúfam, že Vás niekedy dobehneme :)

                                    Vash - Profil | Po 26.6.2023 12:30:05

                                    Vybliz >> Amíci sou parta tupounů co mají jeden název pro hromadu živočichů a rostlin 😉🤣 Vlastní zkušenost 😆